Efficacy of sertraline and gabapentin

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Pillz

Efficacy of sertraline and gabapentin

Mesaj gönderen Pillz »

kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Efficacy of sertraline and gabapentin

Mesaj gönderen kadir »

Bu calisma sertralin ve gabapentin kombini ile agrilarda azalma oldugunu bildiriyor. Sertralin bildigimiz ticari adi Lustral olan bir antidepresandir. Gabapentin ise psikolojik rahatsizlik icin kullanilan Neurontin olarak gecen oral tablettir. Noropatik agrilar icin bu kullanimda rahatlama olabilir. Fakat enfeksiyon + iltihap icin care degildir.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Bizzat bu yazıyı yazan hocayla gorustum az önce deney aşamasında oldugunu soyledi
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

efsane2036 yazdı:Bizzat bu yazıyı yazan hocayla gorustum az önce deney aşamasında oldugunu soyledi

Ben lustral ve neurontin kombinini 2 aydır kullanıyorum.Lökosit stabil şuan.Bi tık fayda sağladı gibi
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Opyeni »

Çok ciddi ağrılarım olduğu dönemde lustral kullandım hala kullaniorm ve 1 ay xanax kullandım ağrılarım çok azaldı ama bunlar yan etkileri olan ilaçlar xanax zaten cok zor alınan bir ilaç ve 1 kutudan fazla doktor yazmaz lustral da kendi kendine birinin karar verip alabileceği ilaç değil ciddi yan etkiler olabilir ruhsal sorunlara bile yol açabilir kronik ağrılar için cymbalta türevi bir ilaçta kullanılabilir ama bunlar icin enfeksiyonun 0 olması lazim