HEYETE CIKICAM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

HEYETE CIKICAM

Mesaj gönderen bb544 »

Entorokok için heyete cıkıcam doktor ile görüştüm amoksilin grubu duyarlı onu yazabilirim diyor istemiyorum onuda kullandın bu zamana kadar kadar bir yararını görmedim dedim. Heyete cıkıcam oral tablet kullanmak istemedigimi belirttim bakalım ne olucak
Allah büyük :roll:
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: HEYETE CIKICAM

Mesaj gönderen gokhan »

heyette cıkınca ne olacak onu anlayamadım özürdileyerek neden cıkılldıgını anlamadım
radyoloji03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen radyoloji03 »

Onun için heyet olmas bence
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Heyete cıktım şerefsiz doktorlar cok biliyor dövülen vurulan doktorlara üzülüyordum tamamen cogu hak ediyor abi. Heyetteki bir sikimden anlamayan 15 yakın doktor hemoridden prostatı alsınlar sikim salak şeyler konuşup tedavi etmeyi kabul etmedikleri gibi geçmişte kalan antibiyogramdaki cipro yazalım demesi yok mu sizin topunuzun amk okudugunuz okulun yeni antibiyogramdaki sonuçlara göre tedavi etmeyi kabul etmiyorlar adiler cünkü anası babası bizim cocugumuz adam oldu diye gururlanır bide bunların. Cipro 3 ay kullanıcakmışım. İstemiyorum dedim almıcamda ben bu tedavi almayı bilmiyorum hiç almadım sanki dedim cıktım heyetininde üniversitede hastanesininde amk
Allah büyük :roll: