İzmir'de urolog uzman doktor tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Caresiz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

İzmir'de urolog uzman doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen Caresiz »

Değerli forum üyeleri iyi akşamlar Kısa ve öz yazacağım Kadir Beyin tedavi yöntemi bana mantıklı geldi. Fakat söylenen ilaçları yazacak doktor yok... Örnek Floxilova antibiyotik yazdıramıyorum enjeksiyon iğneyi denemedim doktorlar korkuyor... prostatit için yazamam tanı olarak yazamazlarmış...bilmiyorlar Değerli dostlar. İzmir de en iyi hastane Medical parkta bile bu hastalık için uzmanlık alanı görmüş doktorlar yok. Sizden ricam İzmir de bu hastalıkla ilgilenen doktorlar varmı? bilgilendirirseniz sevinirim.. Vallahi en son Kadir Beyin tedavi yöntemini uygulayacağım zaten hastalığı ezbere biliyorlar hemen cipro- alfa bloker gönder hastayı olmaz İzmir de babayiğit doktorlar Ürologlar görmedim lütfen yardım edin... (Yada Enfeksiyon Uzmanları varmı .......)
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İzmir'de urolog uzman doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen Zuspat »

Necmettin çıkılı izmirde bu işle en uygun doktor
Jumjer

Mesaj gönderen Jumjer »

Zuspat yazdı:Necmettin çıkılı izmirde bu işle en uygun doktor
Necmettin çıkılı hangi hastanede doktor kardeşim
Elhamdülillah
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Jumjer yazdı:
Zuspat yazdı:Necmettin çıkılı izmirde bu işle en uygun doktor
Necmettin çıkılı hangi hastanede doktor kardeşim
Özel muayenehane si var netten bakabilirsin forumdan da giden arkadaşlar var
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Bu doktoru taniyorum ama bu hastalikta tedavisi konusunda hastalarindan olumlu pek sey duymadim yanliz bir donem enjeksiyon (Levent Turk ) yontemini uyguladigini duydum Ozel muayanesi var biraz maaliyeti yuksek butceli Doktor... Eger Izmirde bu doktordan kesin tedavi iyilesen varsa onlar bilgi versin. Degisik bir tedavi yontemini duymadim
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Kardeş kesin bir tedavi ile iyileştirse şu forumda herkes ona gelir malesef özgün bir tedavi yöntemi yok bu hastalığın
tatar35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen tatar35 »

Ben necmettin cikiliya gittim kardesim idrar kültürüne baktı prostat sivisina bakti. Prostitsin dedi zinnad 500 mg yazdi aldim. Spremlere tsti yaptim bir sey cikmakdi. Simdi senozil yazdi buna devam ediyorum
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Peki faydasını gördün mü ilaçların?düzelme ya da azalma oldu mu ?
izmhkn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen izmhkn »

Ozel tinaztepe de prof.dr gurhan gunaydin var 300 tl muaye ucreti var ama sgk ya kontroller ve testler icn tam ucret aliniyor.kap testini yapiyolar
Prof.drNecmettin cikili 350 ozel muayehane disarda testleri yaptiyor
Medical park doc.dr murat aslan var
Sifa basmene uni. Ve ege universitesinde proflara da bakicam
guleryuzlu,iligiler internnetten buldum ve arastiriyorum karar veremedim. Kesin sonuc koyucak dr bulamadim 2-3 yildir doguda gorev yaptim yeni geldigimden tedaviye baslicam.
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Simdi biraz daha iyim gibi gunde bir kac kez agri yapiyor onun disinda genel olarak iyi gibi hiseediyorum. Ama bosaldiktan sonra boyle dipte kasinti oluyor cok kötü bilmiyorum. Ama sana tavsiyem sakin medical parka gitme orayada gittim hic yok yere varikosel amelyiti oldum
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

İzmir Medical park olmak üzere bu hastalıkla ilgili uzman doktor yok......Ayhan Karaköse Madicalpark hem kendi sitesi hem sosyal ağ üzerinden bu hastalıkla ilgili son tedavi yontemleri hakkında kendisi dönmedi ama green light yok iğne deliğinden böbrek taşı düşürüyoruz diyorlar ama prostatite gelince sıfır...basit ilaçlar gönder test bile yok yani izmir Türkiyenin 3. büyük kenti bu hastalık konusu doktorların yüzü değişiyor... tatar 35 dogru söylüyor boş boş testler para tuzakları gereksiz alakasız tedavi yöntemleri bu hastanelerde yapılıyor. kusura bakmayın tekrar söylüyorum Necmettin Beye güvenmiyorum şunu tedavi etti diye duymadım...İyileşen varsa açıklasın...Y. Z. Ateşçiye gittim su hastanesindeydi oda oyle bana clallis kullan 30 luk o kadar pahallı ılaç ki Artık biz izmirliler İstanbul Ankara bu iş uzman doktorlara gideceğiz bir de kadir beyin söylediği ilaçları yazdıramıyoruz flexilova kronik prostatit için yazmıyor Pnomi için yazarız deniliyor.... bir öğrenmişler cipro prostagood onları yazıyorlar.(prosgood fort çıkmasını bekliyorum ısırgan var o prostatite daha faydalı olur. piyasaya çıkmadı..)
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

ayhan karaköseye bende gıttım varısokosel ameltıyatı yaptı yok senın bı syın dedı gonderdi. ınanamadım ben pek o adama
halilhalil

Mesaj gönderen halilhalil »

Herkese gecmis olsun Rabbim sifa versin acaba sizlerdeki rahatsizlik belirtileri nasil acaba size zahmet yaza bilirnisiniz cunku bende 4 aydir bu rahstsizligi cekiyorum her gittigim urolok birseyin yok diyor
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Caresiz yazdı:İzmir Medical park olmak üzere bu hastalıkla ilgili uzman doktor yok......Ayhan Karaköse Madicalpark hem kendi sitesi hem sosyal ağ üzerinden bu hastalıkla ilgili son tedavi yontemleri hakkında kendisi dönmedi ama green light yok iğne deliğinden böbrek taşı düşürüyoruz diyorlar ama prostatite gelince sıfır...basit ilaçlar gönder test bile yok yani izmir Türkiyenin 3. büyük kenti bu hastalık konusu doktorların yüzü değişiyor... tatar 35 dogru söylüyor boş boş testler para tuzakları gereksiz alakasız tedavi yöntemleri bu hastanelerde yapılıyor. kusura bakmayın tekrar söylüyorum Necmettin Beye güvenmiyorum şunu tedavi etti diye duymadım...İyileşen varsa açıklasın...Y. Z. Ateşçiye gittim su hastanesindeydi oda oyle bana clallis kullan 30 luk o kadar pahallı ılaç ki Artık biz izmirliler İstanbul Ankara bu iş uzman doktorlara gideceğiz bir de kadir beyin söylediği ilaçları yazdıramıyoruz flexilova kronik prostatit için yazmıyor Pnomi için yazarız deniliyor.... bir öğrenmişler cipro prostagood onları yazıyorlar.(prosgood fort çıkmasını bekliyorum ısırgan var o prostatite daha faydalı olur. piyasaya çıkmadı..)
Ankara da doktor yok malesef
asus100
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen asus100 »

Herkese İyi akşamlar;
Konu İzmir olunca iki kelam edeyim, bakın arkadaşlar bu hastalığın kesin tedavisi yok, en iyi doktorada gitseniz verilecek ilaçlar belli. Lakin teşhis konusunda gösterdikleri itina ve özen bu doktorların diplomasını sorgulatır adama. Kardeşim kabul edin etmeyin bu hastalığın prostat sıvısı dışında kabul edilebilir ve sağlam başka teşhisi yok. İşte bu baytarların çoğu bu işi yapmaz, yazar antibiyotiği gönderir. Prostat sıvısı almayıp, antibiyotik yazan adama reçeteyi yedirin. Hangi bakteri buldun da ne yazıyon deyin. Kızgınım zira bu hastalığın kronikleşmesinde bu baytarların emeği çok. Jelibom gibi antibiyotikle herkesi kandırdılar. Neyse, uzatmadan
1_ Alsancak Üromar Tıp, Güngör Hoca. 12 Tl katkı payı, prostat sıvısı alır,
2-Gözde Hast, Ersin Hoca 12 Tl katkı payı var, prostat sıvısı alır,
Geçmiş olsun.
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

asus100 yazdı:Herkese İyi akşamlar;
Konu İzmir olunca iki kelam edeyim, bakın arkadaşlar bu hastalığın kesin tedavisi yok, en iyi doktorada gitseniz verilecek ilaçlar belli. Lakin teşhis konusunda gösterdikleri itina ve özen bu doktorların diplomasını sorgulatır adama. Kardeşim kabul edin etmeyin bu hastalığın prostat sıvısı dışında kabul edilebilir ve sağlam başka teşhisi yok. İşte bu baytarların çoğu bu işi yapmaz, yazar antibiyotiği gönderir. Prostat sıvısı almayıp, antibiyotik yazan adama reçeteyi yedirin. Hangi bakteri buldun da ne yazıyon deyin. Kızgınım zira bu hastalığın kronikleşmesinde bu baytarların emeği çok. Jelibom gibi antibiyotikle herkesi kandırdılar. Neyse, uzatmadan
1_ Alsancak Üromar Tıp, Güngör Hoca. 12 Tl katkı payı, prostat sıvısı alır,
2-Gözde Hast, Ersin Hoca 12 Tl katkı payı var, prostat sıvısı alır,
Geçmiş olsun.
Hastalığın tedavisi yok diyorsunda iyileşen insanlar var bize umut olan. Bu bahsettiğiniz dr lar cama mı damlatıyor prostat sıvısını benden 1 kere penis ucundan ucu pamuklu bir telle aldı hem çok canım yandı hemde sağlıklı bir yöntem değil
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Benden prostat sivisi aldi mikroskopta gösterdi iltihaplari hatta. Sarinin bir seyin ustunde siyah siyah noktalar vardi onlar iltihap dedi. Sonra masaj sonrasi idrar testi verdim. Ona gore ilac verdi
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

tatar35 yazdı:Benden prostat sivisi aldi mikroskopta gösterdi iltihaplari hatta. Sarinin bir seyin ustunde siyah siyah noktalar vardi onlar iltihap dedi. Sonra masaj sonrasi idrar testi verdim. Ona gore ilac verdi
Hangi dr?
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Necmettin cikilli alsancakta oda
Bactrim800
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Bactrim800 »

tatar35 yazdı:Benden prostat sivisi aldi mikroskopta gösterdi iltihaplari hatta. Sarinin bir seyin ustunde siyah siyah noktalar vardi onlar iltihap dedi. Sonra masaj sonrasi idrar testi verdim. Ona gore ilac verdi
Rahatsızlığın ne durumda kardeşim? Bakteriye uygun ilaç kullanmanın faydaları oldu mu şikayetlerinde?
Sana koyulan teşhis bakteriyal kronik prostatit mi?
nedenben

Mesaj gönderen nedenben »

Necmettin cikiliyi gitmeyin sırf prostat sıvısı alıyor diye o kadar para ödenmez(300 TL + 50 test) zaten uyguladığı tedavi klasik. Zinnat biteral verip yolluyor. Zafer oymana gidin daha iyi.
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Aynen bende aynisininyapti bir sey oldugu yok
proprostat

Mesaj gönderen proprostat »

Alsancak üromara gitmeyin beyler. 1 ay antibiyotik kullan gel dedikten sonra gittim tekrar gecmedi deyince sicak tut bunla yasamayi ogren gibi 12 tl ederinde sözler söyledi Üstelik yaptigi testler idrar ve elle muayeneden baska birsey degildi. Ben izmirde ögrenciyim suan kipirdama durumum yok ama para biriktirip yari tatilde zafer oymana gideceğim. Ne kadara mal olacagini bilen biri varsa bilgilendirsin luften. Hayirli akşamlar
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Izmirde guven aslan diye doktor birini buldum bana prostat enjeksiyonu dusunurmusun dedi mesaj attim cevabini bekliyorim arastirdim yapiyor galiba bu doktor
tatar35

Mesaj gönderen tatar35 »

Ben bu sefer izmirde aradigim doktoru bulduğuma inaniyorum diger doktorlardan daha bilgili ve paragoz olamdigina eminim. Yeni tedavi surcene basladik eğer iyi olursam bütün her keze onercegim