İyileşenler kimlerdir

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

İyileşenler kimlerdir

Mesaj gönderen huseyin252 »

Arkadaşlar epeyden beridir formda başlık açmadım bir başlık açkmak istedim ben şunu merak ediyorum formda burda iyileşenler kimlerdir ister zaferde ister hüseyin hocada yurt içi yurt dışı tedavilerinde hangi arkadaşlar iyileşti lütfen yazarmısınız
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: İyileşenler kimlerdir

Mesaj gönderen Gsmahmut »

huseyin252 yazdı:Arkadaşlar epeyden beridir formda başlık açmadım bir başlık açkmak istedim ben şunu merak ediyorum formda burda iyileşenler kimlerdir ister zaferde ister hüseyin hocada yurt içi yurt dışı tedavilerinde hangi arkadaşlar iyileşti lütfen yazarmısınız
yüzde yüz iyileşeni forumda bulamazsın, çunku iyileşen durmaz burda. Benim hafif göbek altı ağrım kaldı organ hasarımı çözemedim. Tedavim devam ediyor zafer hocada
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Hakan abi vardı idrar sorunları yaşıyordu iyileşti bende de aynısı var düxelemedim
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Benim durumda 2 aydır yüzde yüz ve yüzde 95 gidiyor.Bakalım ne kadar devam edecek soguk havada dışarıda çalışsam bile fazla sentom vermiyo artık agırlık kaldırmadada fazla etkilenmiyorum eskiye bakarak bayagı yol kat ettim
huseyin252

Ali1453 yazdı:Benim durumda 2 aydır yüzde yüz ve yüzde 95 gidiyor.Bakalım ne kadar devam edecek soguk havada dışarıda çalışsam bile fazla sentom vermiyo artık agırlık kaldırmadada fazla etkilenmiyorum eskiye bakarak bayagı yol kat ettim

Sanırım Zafer hocanın kürü sende tuttu
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

kc34 vardi, girmiyor sanirim.
kadir abi benim bildiklerim
tarik34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen tarik34 »

Ben şunu anlamıyorum, güniçi bakıyorum hiçbir belirti yok, dışarıda yapılan bir çay içeyim, diyorum ağrı hemen penis ucuna vuruyor, dehşet bir acı, o da işeme bozukluğu hemen yapıyor...Bu nedendir, niye bu kadar yiyecek içecek dokunuyor...Anlayamıyorum bir türlü... En büyük sorunum, sürekli tetikte olmam gerektiği... Çok dokunan yiyecek ve içecek var...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

huseyin252 yazdı:Arkadaşlar epeyden beridir formda başlık açmadım bir başlık açkmak istedim ben şunu merak ediyorum formda burda iyileşenler kimlerdir ister zaferde ister hüseyin hocada yurt içi yurt dışı tedavilerinde hangi arkadaşlar iyileşti lütfen yazarmısınız
Eski mesajlarimda iyilesen isimleri vermistim eski uyeler. Onlarda girmiyorlar. Iyilesen girmiyor kardesim.
red

Mesaj gönderen red »

iyileşmekten kasıt enfeksiyonun bitmesi ve kendini iyi hissetmekse.. evet iyileştim.
idrar sorunum yok, ereksiyon idare ediyor, makatta dolgunluk yok, ağrı yok, yanma yok. eşimle korunmasız ilişkiye girebiliyorum, bira ve çay içebiliyorum, bisiklet sürüyorum. ev yapımı şarap içtim geçen gün o prostatı irrite etti biraz. prostattaki hasar tam iyileşmiş değil bunu hissedebiliyorum, iyileşme çok yavaş gerçekleşiyor. seneye bu zamanlar tamamen eski halime dönerim bu hızla..
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Ben eskiye oranla bi %100 oluyorum bi %90 eski semptomlar pek olmuyor gibi,,karın altı bazen ağrıyor bazen hiç ağrımıyor,, ereksiyon ve cinsel istek problemim hiç olmadı denilebilir,, sadece şuan ereksiyon halindeyken çapraz işeme ve erken boşalma problemi var,,, geçenlerde mast.sonrası penisin sünnet derisi üst kısmında şişikler olmuştu o da boşalmayı uzun tutmadan dolayı olmuştu 1 saate yakın sürede şişlik inmişti.Bunlar haricinde başlarda 15 kilo vermiştim o zamandan bu zamana 11 kilo geri aldım.Bunada şükür diyelim.İnşallah uzun süreli %100 e ulaşacağız.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

toprak12 yazdı:Ben eskiye oranla bi %100 oluyorum bi %90 eski semptomlar pek olmuyor gibi,,karın altı bazen ağrıyor bazen hiç ağrımıyor,, ereksiyon ve cinsel istek problemim hiç olmadı denilebilir,, sadece şuan ereksiyon halindeyken çapraz işeme ve erken boşalma problemi var,,, geçenlerde mast.sonrası penisin sünnet derisi üst kısmında şişikler olmuştu o da boşalmayı uzun tutmadan dolayı olmuştu 1 saate yakın sürede şişlik inmişti.Bunlar haricinde başlarda 15 kilo vermiştim o zamandan bu zamana 11 kilo geri aldım.Bunada şükür diyelim.İnşallah uzun süreli %100 e ulaşacağız.
Ins kardesim bu haberler sevindirici.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Eski ile yeni yi karşılaştıracak olursak şükür iyiyiz götümüzün üstüne oturamadığımız zamanları hatırlayınca ufak tefek sorunlar deve de kulak kalıyor
huseyin252

kadir yazdı:
Eski mesajlarimda iyilesen isimleri vermistim eski uyeler. Onlarda girmiyorlar. Iyilesen girmiyor kardesim.
Bu doğru iyileşen forma ayak basmıyor iyileşemeyenlerde formda çare aramaya devam ama sanırsam birçok kişi iyileşiyor özellikle bir çok eski üye iyileşmiş ve forma girmemiş çünkü burdanda şunu anlıyorum bu hastalığın tedavisi en az 2 yılı buluyor
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Ben yaklaşık 7 8 aydır iyiyim bi mevsim donusunde biraz üşttüm antibiyotik kullandım o sıra biraz nükseder gibi oldu ama sıkıntı cıkmadı gecti antibiotik tetiklemis olabılır diye dusunuyorum ama bilemiyorum ne iyi geldi diyceksiniz tam emin degılım ama hayat tarzımı degistirdim iş nedeni ile cok hareket eder oldum biraz kafam dagıldı belki 3 ay kadar da pea ala kullandım ve cok yürüdüm eğer iltihap yoksa antibiotk kullanmayın allaha emanet
Gsmahmut

Armegeddon yazdı:Ben yaklaşık 7 8 aydır iyiyim bi mevsim donusunde biraz üşttüm antibiyotik kullandım o sıra biraz nükseder gibi oldu ama sıkıntı cıkmadı gecti antibiotik tetiklemis olabılır diye dusunuyorum ama bilemiyorum ne iyi geldi diyceksiniz tam emin degılım ama hayat tarzımı degistirdim iş nedeni ile cok hareket eder oldum biraz kafam dagıldı belki 3 ay kadar da pea ala kullandım ve cok yürüdüm eğer iltihap yoksa antibiotk kullanmayın allaha emanet
Aga pea ve ala yı kaça aldın ve nasıl getirttin işe yaradı mı. Bende almayı dusunuyorum yardımcı olabilir misin
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

Valla en sın onları kullandım iyi geldigini dusunuyorum ama kesin o mu gecirdi bilemem aklına gelicek bütün tedavileri denedim ala zaten eczanede var peayı da tanıdık yurtdısında eczaneden aldı almanyaydı galiba 180 adeti 40 euro gibi biseye almıstım galiba tam hatırlamıyorum
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

Bende yüzde 90 oranında iyiyim sadece üst üste
ilişkiye girdiğimde ağrı oluyor biraz onun dışonda kaç aydır ağrı yaşamadım ereksiyon sorunum hiç olmamıştı zaten
Gsmahmut

Armegeddon yazdı:Valla en sın onları kullandım iyi geldigini dusunuyorum ama kesin o mu gecirdi bilemem aklına gelicek bütün tedavileri denedim ala zaten eczanede var peayı da tanıdık yurtdısında eczaneden aldı almanyaydı galiba 180 adeti 40 euro gibi biseye almıstım galiba tam hatırlamıyorum
simdi almanya da benimde tanidiklar var gonderirlerse direk gelir mi ? Yoksa gumruğe takılır mı
karbonaterol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen karbonaterol »

Zafer hocayla tedaviden sonra yüzde 80 daha iyi hissediyorum diyebilirim. Siskinlik idrar hissi kalan yüzde 20. Kadir abime de sorduğum üzere flucan da iyi gelmiş olabilir.

Bu siralar yasemin çayının da bana cok faydalı geldiğini düşünüyorum. Nefes egzersizlerine de başladım. Pelvik bölgeyi rahatlatmak önemli sanırım.
huseyin252

Sanırım herkes yüzde 80 90 gibi hastalık kronikleştide ordamı kaldık yoksa tedaviler ile yaradı baskıladıkmı veya bunun tedavisi çok uzunmu sürecek 2 3 sene gibimi inşallah hep yüzde 80 de kalmayız tedavi olduk sura iyileşiriz ve bir gün sıfır oluruz birde şöyle bir durum var burda iyiyim diye yazanların bir çoğu Zafer hocanın hastası sanırsam tedavisi digerlerine nazaran daha başarılı
NightAngel01

huseyin252 yazdı:Sanırım herkes yüzde 80 90 gibi hastalık kronikleştide ordamı kaldık yoksa tedaviler ile yaradı baskıladıkmı veya bunun tedavisi çok uzunmu sürecek 2 3 sene gibimi inşallah hep yüzde 80 de kalmayız tedavi olduk sura iyileşiriz ve bir gün sıfır oluruz birde şöyle bir durum var burda iyiyim diye yazanların bir çoğu Zafer hocanın hastası sanırsam tedavisi digerlerine nazaran daha başarılı
Ben gittim bana aktif mesane dedi prostst sıvısına bakmadı halim berbat bir türlü düzelmedim umudum bitti artık
huseyin252

NightAngel01 yazdı:
huseyin252 yazdı:Sanırım herkes yüzde 80 90 gibi hastalık kronikleştide ordamı kaldık yoksa tedaviler ile yaradı baskıladıkmı veya bunun tedavisi çok uzunmu sürecek 2 3 sene gibimi inşallah hep yüzde 80 de kalmayız tedavi olduk sura iyileşiriz ve bir gün sıfır oluruz birde şöyle bir durum var burda iyiyim diye yazanların bir çoğu Zafer hocanın hastası sanırsam tedavisi digerlerine nazaran daha başarılı
Ben gittim bana aktif mesane dedi prostst sıvısına bakmadı halim berbat bir türlü düzelmedim umudum bitti artık
Şikayetlerine göremi aktif mesane dedi yani prostat masajı yapmadımı ilginç bir durum peki şikayetlerin nelerdir
NightAngel01

huseyin252 yazdı:
NightAngel01 yazdı:
Şikayetlerine göremi aktif mesane dedi yani prostat masajı yapmadımı ilginç bir durum peki şikayetlerin nelerdir
Şikayetlere göre dedi bana karşı biraz sinirlendi galiba anlayamadım tam ne zaman gitsem prostat masajı yapmamakta ısrar etti sıkıntılarım ise sık idrar daima idrar hissi idrarda zorlanma şikayetler i
huseyin252

NightAngel01 yazdı:
huseyin252 yazdı:
NightAngel01 yazdı:
Şikayetlere göre dedi bana karşı biraz sinirlendi galiba anlayamadım tam ne zaman gitsem prostat masajı yapmamakta ısrar etti sıkıntılarım ise sık idrar daima idrar hissi idrarda zorlanma şikayetler i
Peki hiç başka şikayet olmadımı hastalığın başında falan
NightAngel01

huseyin252 yazdı:
NightAngel01 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Peki hiç başka şikayet olmadımı hastalığın başında falan
Yok abi bu idrar sorunları çocukluğumda başladı zaten