cinsel perhiz

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

cinsel perhiz

Mesaj gönderen bakbak »

ben uzun süre bosalmayinca sorunlarım %95 geçiyor. 1-2 hafta perhiz yaptim bosaldim ancak gelen meni cok tazyikli geldi ki sanıyorum bu normal ama sorun şu ki sanki meninin geldiği yerler borular tikali ve meni gelirken zorla acildi da geldi gibi. o şekilde his oldu ve bosalinca zevk almadim meniyi elimle ileri attirinca meni cikisiyla zevk de geldi ilk kez yaşıyorum. acaba uzun sure bosalmazsak kanal falan mi tikaniyor bi zarari var mi?
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: cinsel perhiz

Mesaj gönderen Opyeni »

bakbak yazdı:ben uzun süre bosalmayinca sorunlarım %95 geçiyor. 1-2 hafta perhiz yaptim bosaldim ancak gelen meni cok tazyikli geldi ki sanıyorum bu normal ama sorun şu ki sanki meninin geldiği yerler borular tikali ve meni gelirken zorla acildi da geldi gibi. o şekilde his oldu ve bosalinca zevk almadim meniyi elimle ileri attirinca meni cikisiyla zevk de geldi ilk kez yaşıyorum. acaba uzun sure bosalmazsak kanal falan mi tikaniyor bi zarari var mi?
Sık boşalmak ne kadar zararlıysa cok uzun süre bosalmamakta o kadar zararlıdır cinsel perhiz bence maksimum 6 hafta olmali