DOĞRU ZAMANLAMA

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
soju
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

DOĞRU ZAMANLAMA

Mesaj gönderen soju »

Değerli üye abilerim dışında bu siteye ziyaretçi olarak gelen,merak edip araştıran insanlara naçizane bir tavsiye olarak bu başlığı açmak istedim.

Çok değerli bilgilere sahip insanlar var burada ve tecrübe bu hayattaki en değerli şeydir. Onlar bizimle tecrübelerini paylaşıyor ve biz yolumuzu değerlendiriyoruz.

Üyelikten evvel ben de uzun süre sadece ziyaretçi kaldım. Şimdi sözüm siteyi okuyan ziyaretçilere:

Bizim Türk milleti doktora gitme konusunda biraz sıkıntılıdır. Hele yaş gençse sürekli ihmal edilir. Başlarda ara ara kendini hatırlatan sıkıntılar şikayetler ‘nasılsa geçer’ diye düşünülerek hep geç kalınır.

Ben de bu sorumsuzluğu yaptığım için çok uzun bir süre ızdırap çektim. Eğer daha yolun başındaysanız tedavi olma şansı çok daha yüksek. AKUT DÖNEM’de hastalığı yakalar ve doğru ilaçları kullanırsanız bu duruma düşmezsiniz. KRONİKLEŞMEDEN gerekeni yapmak çok mühim.

Lütfen yanma,sık idrar,pelvik ağrı,makat dolgunluğu,boşalmada ağrı ve sıkıntı gibi şikayetler varsa,hemen düzgün bir üroloğa gidin.

Utanmayın ve sıkılmayın. Hiçbir şey sağlıktan önemli değil
Mrshadow

Re: DOĞRU ZAMANLAMA

Mesaj gönderen Mrshadow »

ben o dedigini yaptim. ilk haftada gittim lokosit 7 8 di. hafif enfeksiyonda yakaladim
soju
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: DOĞRU ZAMANLAMA

Mesaj gönderen soju »

Mrshadow

Prostat bir kere uzun süre tahribat görünce düzelmesi zor bir organ anladığım kadarıyla. Benim nerdeyse 3 ay sürdü tedavi sürecim ve gec kalınmıs bir tedaviydi. Su an iyiyim fakat iyi kalmak iyi olmak cok zor. Eskiden keyifle yaptığım birçok şeyden uzak kalmak zorundayım.