Bursa için çözüm süreci

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
birileri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Bursa için çözüm süreci

Mesaj gönderen birileri »

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben Ocak 2019 da peniste akıntı, yanma ve makat bölgesinde akıntı hissi şikayeti ile üroloji uzmanına gittim. İlk doktordan sonuç alamayınca başka bir uzmana başvurdum. Yapılan bütün tahliller temiz çıkıyordu.idrar tahlili, idrar kültürü, kan tahlilleri ve ultrason sonuçları temizdi.3.bir uzmana gitmeye karar verdim.Gittiğim doktor 4 kutu cipro verdi gönderdi.Tekrar ikinci uzmana gittiğimde benim size yapacağım bir şey yok dedi. Ve bana doktor BERK KARATAŞ'ı tavsiye etti. Berk beyin muayenesine gittim ve yaşadıklarımı anlattım.Dikkatlice dinledi ve kan, idrar ve semen kültürü istedi.hormonlardaki dengesizlik haricinde her şey yine normal çıktı. Hormonları istenilen seviyeye getirmek için hormon iğneleri kullandım. Ardından şok dalga tedavisi ile yola koyulacağumızı söyledi. Bu arada prostat masajı yaparak aldığı örnekleri laboratuvara gönderdi. Çıkan sonuçta sadece entorabakter spp üredi. Doktorum prostatata Genta 160 iğne enjekte etti. Ve ardından yine duyarlı antibiyotikler ile yola devam ettim. Bu arada şok dalga tedavisi de devam ediyordu. Haftaya son şok dalga tedavisini alıcam. Mayıs ayında gittiğimde hem psikolojik olarak berbattım hemde yaşadığım sıkıntılar berbattı. Ama Berk beyin tedavisi ile şimdi çok daha iyiyim. Her şey tam geçmiş değil ama doktorum zamanla sınırlanabilir dedi.
Amates
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Bursa için çözüm süreci

Mesaj gönderen Amates »

Maliyeti ne oldu ereksyon düzeldimi? Acil şifalar
birileri

İlk Muayene 250 tl,Şok dalga tedavisi 6 seans 3000 tl laboratuvar tetkikleri ortalama 1000 tl + ilaçlar. Eskiye göre çok daha iyiyim.
murat222

Mesaj gönderen murat222 »

birileri yazdı:İlk Muayene 250 tl,Şok dalga tedavisi 6 seans 3000 tl laboratuvar tetkikleri ortalama 1000 tl + ilaçlar. Eskiye göre çok daha iyiyim.
Pcr testini nerde yaptırıyor berk hoca
Yalnız kardeşim prostata direk iğne tehlikeli yeni bir bakteri bulaşabilir
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

birileri yazdı:Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben Ocak 2019 da peniste akıntı, yanma ve makat bölgesinde akıntı hissi şikayeti ile üroloji uzmanına gittim. İlk doktordan sonuç alamayınca başka bir uzmana başvurdum. Yapılan bütün tahliller temiz çıkıyordu.idrar tahlili, idrar kültürü, kan tahlilleri ve ultrason sonuçları temizdi.3.bir uzmana gitmeye karar verdim.Gittiğim doktor 4 kutu cipro verdi gönderdi.Tekrar ikinci uzmana gittiğimde benim size yapacağım bir şey yok dedi. Ve bana doktor BERK KARATAŞ'ı tavsiye etti. Berk beyin muayenesine gittim ve yaşadıklarımı anlattım.Dikkatlice dinledi ve kan, idrar ve semen kültürü istedi.hormonlardaki dengesizlik haricinde her şey yine normal çıktı. Hormonları istenilen seviyeye getirmek için hormon iğneleri kullandım. Ardından şok dalga tedavisi ile yola koyulacağumızı söyledi. Bu arada prostat masajı yaparak aldığı örnekleri laboratuvara gönderdi. Çıkan sonuçta sadece entorabakter spp üredi. Doktorum prostatata Genta 160 iğne enjekte etti. Ve ardından yine duyarlı antibiyotikler ile yola devam ettim. Bu arada şok dalga tedavisi de devam ediyordu. Haftaya son şok dalga tedavisini alıcam. Mayıs ayında gittiğimde hem psikolojik olarak berbattım hemde yaşadığım sıkıntılar berbattı. Ama Berk beyin tedavisi ile şimdi çok daha iyiyim. Her şey tam geçmiş değil ama doktorum zamanla sınırlanabilir dedi.

Selam hastalık gecmisiniz nedir
birileri

murat222 yazdı:
birileri yazdı:İlk Muayene 250 tl,Şok dalga tedavisi 6 seans 3000 tl laboratuvar tetkikleri ortalama 1000 tl + ilaçlar. Eskiye göre çok daha iyiyim.
Şimdi şunu ifade etmekte fayda var. Kullanacağımız bir antibiyotik bile bize ciddi zararlar verebilir. Berk bey prostat enjeksiyonunu ultrason eşliğinde nokta atışı ile yapıyor. İlk üç gün menide kan geldi.Doktorumda zaten bu durumun olacağını ifade etmişti. Zaten kendiside prostatata çok fazla müdahale edilmesi taraftarı değil. Bende senin gibi şüpheliydim bu konuda ama doktorum prostatata yapılan enjeksiyonla kalçadan yapılan enjeksiyonun hiç bir farkının olmadığını belirtti. Ben de güvendim. Sonuç olumlu.
birileri

orhan yazdı:
birileri yazdı:Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben Ocak 2019 da peniste akıntı, yanma ve makat bölgesinde akıntı hissi şikayeti ile üroloji uzmanına gittim. İlk doktordan sonuç alamayınca başka bir uzmana başvurdum. Yapılan bütün tahliller temiz çıkıyordu.idrar tahlili, idrar kültürü, kan tahlilleri ve ultrason sonuçları temizdi.3.bir uzmana gitmeye karar verdim.Gittiğim doktor 4 kutu cipro verdi gönderdi.Tekrar ikinci uzmana gittiğimde benim size yapacağım bir şey yok dedi. Ve bana doktor BERK KARATAŞ'ı tavsiye etti. Berk beyin muayenesine gittim ve yaşadıklarımı anlattım.Dikkatlice dinledi ve kan, idrar ve semen kültürü istedi.hormonlardaki dengesizlik haricinde her şey yine normal çıktı. Hormonları istenilen seviyeye getirmek için hormon iğneleri kullandım. Ardından şok dalga tedavisi ile yola koyulacağumızı söyledi. Bu arada prostat masajı yaparak aldığı örnekleri laboratuvara gönderdi. Çıkan sonuçta sadece entorabakter spp üredi. Doktorum prostatata Genta 160 iğne enjekte etti. Ve ardından yine duyarlı antibiyotikler ile yola devam ettim. Bu arada şok dalga tedavisi de devam ediyordu. Haftaya son şok dalga tedavisini alıcam. Mayıs ayında gittiğimde hem psikolojik olarak berbattım hemde yaşadığım sıkıntılar berbattı. Ama Berk beyin tedavisi ile şimdi çok daha iyiyim. Her şey tam geçmiş değil ama doktorum zamanla sınırlanabilir dedi.

Yukarıda ifade ettim kardeşim.
murat222

Mesaj gönderen murat222 »

birileri yazdı:
murat222 yazdı:
Şimdi şunu ifade etmekte fayda var. Kullanacağımız bir antibiyotik bile bize ciddi zararlar verebilir. Berk bey prostat enjeksiyonunu ultrason eşliğinde nokta atışı ile yapıyor. İlk üç gün menide kan geldi.Doktorumda zaten bu durumun olacağını ifade etmişti. Zaten kendiside prostatata çok fazla müdahale edilmesi taraftarı değil. Bende senin gibi şüpheliydim bu konuda ama doktorum prostatata yapılan enjeksiyonla kalçadan yapılan enjeksiyonun hiç bir farkının olmadığını belirtti. Ben de güvendim. Sonuç olumlu.

Kardeşim bu forumda bunu yaptırıp kötü olan bir sürğ insan var sonuçta prostata iğne batıyor ve ordan bakteri girme ihtimali var
Bu yöntem kullanılır bilimsel bi yöntem olsaydı herkes yapardı
Neyse karar senin bizden uyarması forumuda oku
Bak bu yöntemi Acıbadem de Hüseyin Seçgin de uygular 25 yıl öncede yaparmıştı
Ancak son çaredir der komplikasyon riski yüksek der
birileri

murat222 yazdı:
birileri yazdı:
murat222 yazdı:

Kardeşim bu forumda bunu yaptırıp kötü olan bir sürğ insan var sonuçta prostata iğne batıyor ve ordan bakteri girme ihtimali var
Bu yöntem kullanılır bilimsel bi yöntem olsaydı herkes yapardı
Neyse karar senin bizden uyarması forumuda oku
Bak bu yöntemi Acıbadem de Hüseyin Seçgin de uygular 25 yıl öncede yaparmıştı
Ancak son çaredir der komplikasyon riski yüksek der
Ben forumdaki bütün başlıkları okudum. Doktoruma bu riski sordum. Ve doktorumun söylediklerine güvendim. Benim için sonuç olumlu oldu. Bu uygulama belki bir başkasına zarar verecek onu hiç birimiz bilemeyiz. Sanırım bunun kararını en iyi doktor verecektir.
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

merhabalar,

Doktoru inceledim. Gayet mantikli algoritmalar kuran, genc ve arastirmaci birine benziyor. Tum bu yapilan islemlerin baslangic muayenesinden itibaren suresi nedir asagi yukari ? 1 ay 2 ay gibi?

tesekkurler
birileri

purology yazdı:merhabalar,

Doktoru inceledim. Gayet mantikli algoritmalar kuran, genc ve arastirmaci birine benziyor. Tum bu yapilan islemlerin baslangic muayenesinden itibaren suresi nedir asagi yukari ? 1 ay 2 ay gibi?

tesekkurler
Sanırım tedavi süreci kişiden kişiye göre değişecektir. Ben Mayıs ayı başında gittim Berk hocaya.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

birileri yazdı:
orhan yazdı:

Yukarıda ifade ettim kardeşim.
Hayır sormak istediğim hastalığa cinsel yoldandı bulasti
birileri

Hayır
tugberk16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen tugberk16 »

Hocam son durum nedir tedaviden sonuç alabildiniz mi ?