Mastürbasyon yapmadan boşalmak

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sycamre
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mastürbasyon yapmadan boşalmak

Mesaj gönderen sycamre »

Mastürbasyonun prostatı zorladığı aşikar bu yüzden bu duruma alternatif olarak prostatı zorlamamak için cinsel ilişki yaşarmış gibi yapay vajina ve bebek yağı kullansak bakteri kapar mıyız ? özellikle bebek yağı hakkında yorumunu merak ediyorum.
hepten

Re: Mastürbasyon yapmadan boşalmak

Mesaj gönderen hepten »

sycamre yazdı:Mastürbasyonun prostatı zorladığı aşikar bu yüzden bu duruma alternatif olarak prostatı zorlamamak için cinsel ilişki yaşarmış gibi yapay vajina ve bebek yağı kullansak bakteri kapar mıyız ? özellikle bebek yağı hakkında yorumunu merak ediyorum.
Ee prezervatif kullan o zaman öyle bişey yapacaksan
sycamre

Mesaj gönderen sycamre »

hepten yazdı:
sycamre yazdı:Mastürbasyonun prostatı zorladığı aşikar bu yüzden bu duruma alternatif olarak prostatı zorlamamak için cinsel ilişki yaşarmış gibi yapay vajina ve bebek yağı kullansak bakteri kapar mıyız ? özellikle bebek yağı hakkında yorumunu merak ediyorum.
bilmediğim için soruyorum zaten böyle bir risk oluşur mu diye
hepten

Mesaj gönderen hepten »

sycamre yazdı:
hepten yazdı:
Evet oluşturabilir forumda daha önce konuşuldu
Elle yaparkende sabun falan kullanılmaması daha sağlıklı
Yapay vajina,balon, şişirilmiş eldiven ile yapılırsa da prezervatif gerekli, yalnız rahat bosalma olması için bosalma anında prezervatif çıkarılmalı
sycamre

Mesaj gönderen sycamre »

hepten yazdı:
sycamre yazdı:
hepten yazdı:
Evet oluşturabilir forumda daha önce konuşuldu
Elle yaparkende sabun falan kullanılmaması daha sağlıklı
Yapay vajina,balon, şişirilmiş eldiven ile yapılırsa da prezervatif gerekli, yalnız rahat bosalma olması için bosalma anında prezervatif çıkarılmalı
teşekkürler reis
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaslar, bir erkek uzun sure bosalmaz ise zaten gece ejekulasyonu ile her halukarda bosalir. Vucud fazla meniyi disari atar sistemik olarak. Illa masturbasyon yapilacak diye bir kaide yok. Bekarlar icin soyluyorum, asiri masturbasyon iyilesme surecini olumsuz yonde etkilemektedir...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gecenlerde, uzun sure tedavi goren ve tam iyilesme olup, semptom olarak hic bir sikayeti kalmayan evli bir arkadasimiz, yeni iyilesmisken, 2 defa ust uste cinsel iliski yaptigini soyledi... agrilarinin bi anda arttigindan bahsetmisti. Burdada acikca belliki asiri cinsel iliski iyilesen dokuyu tekrar patlatiyor. Bilginiz olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sahsi tecrubem ve istisare ettigim hastadaşlarimla yaptigim söylesilerdede edindigim intiba, hastaligin alevli evrelerinde asiri ejekulasyon ve zorlamalar sonucunda nuks yasanmasinin kacinilmaz oldugunu bir kez daha burada hatirlatirim. E napalim kadir bey hicmi yapmayalim dediginizi duyar gibiyim.. hic yapmayin demiyorum ama cinsel perhizide unutmayalim. Benden soylemesi.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

İyiki Kadir abi gibi bu hastalığı uzun yıllar yaşamış ve yenmiş bizlere bu forumu kurarak yol gösteren ve her geçen gün birşeyler öğrenip bizimde tamamen kurtulacağımız yönünde umudumuz olan bir insan var.Sağol Kadir abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

fireblade yazdı:İyiki Kadir abi gibi bu hastalığı uzun yıllar yaşamış ve yenmiş bizlere bu forumu kurarak yol gösteren ve her geçen gün birşeyler öğrenip bizimde tamamen kurtulacağımız yönünde umudumuz olan bir insan var.Sağol Kadir abi
Sende sagol sevgili kardesim...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cucu3636 yazdı:
kadir yazdı:
fireblade yazdı:İyiki Kadir abi gibi bu hastalığı uzun yıllar yaşamış ve yenmiş bizlere bu forumu kurarak yol gösteren ve her geçen gün birşeyler öğrenip bizimde tamamen kurtulacağımız yönünde umudumuz olan bir insan var.Sağol Kadir abi
Sende sagol sevgili kardesim...
Kadir abi sen kaç sene yaşadın, sende de lokosit bizim gibi yokmuydu bakterisiz miydin yani?
Ben onceleri lokosit odakli tedavi gordum kardesim. Forumda adı sık gecen drum banada senin lokositin sifirlandi artik gelmene gerek demisti. Fakat ben yine her pelvik bolgedeki hareketlenme olayinda kontrole gitmeye devam etmistim. Cunku her suphelendigimde lokositimin yukseldigini gozlemlemistim. Tabi ben her yukseldiginde antibiyotikle dusurme yolunu sectim. Bu arada bir patojen once bir patojen daha sonra yakalamistim kulturde, kullandigim ilaclarda duyarliydi...bu vesile ile su an cok iyiyim sukurler olsun kardesim. Ama cok ugrastim..Allah herkese acil sifalar versin.
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatitttt »

kadir yazdı:
cucu3636 yazdı:
kadir yazdı: Sende sagol sevgili kardesim...
Kadir abi sen kaç sene yaşadın, sende de lokosit bizim gibi yokmuydu bakterisiz miydin yani?
Ben onceleri lokosit odakli tedavi gordum kardesim. Forumda adı sık gecen drum banada senin lokositin sifirlandi artik gelmene gerek demisti. Fakat ben yine her pelvik bolgedeki hareketlenme olayinda kontrole gitmeye devam etmistim. Cunku her suphelendigimde lokositimin yukseldigini gozlemlemistim. Tabi ben her yukseldiginde antibiyotikle dusurme yolunu sectim. Bu arada bir patojen once bir patojen daha sonra yakalamistim kulturde, kullandigim ilaclarda duyarliydi...bu vesile ile su an cok iyiyim sukurler olsun kardesim. Ama cok ugrastim..Allah herkese acil sifalar versin.
Abi Allah saglık sıhhat versin birdaha yaşatmasın. Merak ediyorum hastalığın teşhisini nekadar sürede koydular. Duyarlı antibiyotikle nekadar sürece öldürdün.nekadar kullandın.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatitttt yazdı:
kadir yazdı:
cucu3636 yazdı:
Abi Allah saglık sıhhat versin birdaha yaşatmasın. Merak ediyorum hastalığın teşhisini nekadar sürede koydular. Duyarlı antibiyotikle nekadar sürece öldürdün.nekadar kullandın.
Hastaligin teshisi icin maalesef biraz gec kalindi kardesim, oda vicdan yoksunu bir dr yuzunden. Hic rektal tuse yapmadan, cipro ve azosilin vermisti. Sikayetler gecer gibi olmustu. 2 ay sonra daha korkunc agrilar ve sikayetler basladi. Mikrop iyice prostata yerlesip kroniklesmisti. Su an forumda encok ismi gecen dr a gittigimde, rektal tuse denilen yontemle tanistim. Prostat sıvisi denilen sivi alinmiş ve sen kronik prostatitsin denildiginde, bir onceki drun kulaklari cinlamistir ettigim küfurlerden. O andan itibaren mucadelem baslamis ara ara iyilesmelerim dahilinde tam olarak iyi olmam 2 yilimi aldi. Tam olarak iyi olduktan sonra, birde prostat ici enjeksiyon olayim dedim. Olmaz olaydim korkunc agrilar geri geldi.prostat sisti. Tekrar eski tedavime döndüm ve iki yilimi daha aldi iyilesmem. Toplam 4 yilim gecti kardesim.
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatitttt »

kadir yazdı:
Prostatitttt yazdı:
kadir yazdı: Ben onceleri lokosit odakli tedavi gordum kardesim. Forumda adı sık gecen drum banada senin lokositin sifirlandi artik gelmene gerek demisti. Fakat ben yine her pelvik bolgedeki hareketlenme olayinda kontrole gitmeye devam etmistim. Cunku her suphelendigimde lokositimin yukseldigini gozlemlemistim. Tabi ben her yukseldiginde antibiyotikle dusurme yolunu sectim. Bu arada bir patojen once bir patojen daha sonra yakalamistim kulturde, kullandigim ilaclarda duyarliydi...bu vesile ile su an cok iyiyim sukurler olsun kardesim. Ama cok ugrastim..Allah herkese acil sifalar versin.
Hastaligin teshisi icin maalesef biraz gec kalindi kardesim, oda vicdan yoksunu bir dr yuzunden. Hic rektal tuse yapmadan, cipro ve azosilin vermisti. Sikayetler gecer gibi olmustu. 2 ay sonra daha korkunc agrilar ve sikayetler basladi. Mikrop iyice prostata yerlesip kroniklesmisti. Su an forumda encok ismi gecen dr a gittigimde, rektal tuse denilen yontemle tanistim. Prostat sıvisi denilen sivi alinmiş ve sen kronik prostatitsin denildiginde, bir onceki drun kulaklari cinlamistir ettigim küfurlerden. O andan itibaren mucadelem baslamis ara ara iyilesmelerim dahilinde tam olarak iyi olmam 2 yilimi aldi. Tam olarak iyi olduktan sonra, birde prostat ici enjeksiyon olayim dedim. Olmaz olaydim korkunc agrilar geri geldi.prostat sisti. Tekrar eski tedavime döndüm ve iki yilimi daha aldi iyilesmem. Toplam 4 yilim gecti kardesim.
Teşekkür ederim abi verdigin bilgiler için. Benimde aynısı. görevini layıkıyla yapmayan doktorlar yüzüden yıllarca çekeceğiz belkide. Benimde ilk İdrar yaptıktan sonra hafif bir sancıyla başladı bi doktora gittim dedim böyle böyle hocam prostatit olabilirmi diye hayır öyle bir ihtimal asla yok dedi. İkinci doktora gittim üşütme acı dan uzak dur bir süre önemli bişey degil merak etme geçer dedi. bi kutu bactirim yazdı.aynı dedigin gibi oldu.ozamanlar kültür lokosit falan bakılsaydı şimdi bu zor günleri yaşamayacaktım belkide.inşallah bizde senin gibi saglıgımıza kavuşuruz bir an önce. Şifan daim olsun abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatitttt yazdı:
kadir yazdı:
Prostatitttt yazdı: Abi Allah saglık sıhhat versin birdaha yaşatmasın. Merak ediyorum hastalığın teşhisini nekadar sürede koydular. Duyarlı antibiyotikle nekadar sürece öldürdün.nekadar kullandın.
Teşekkür ederim abi verdigin bilgiler için. Benimde aynısı. görevini layıkıyla yapmayan doktorlar yüzüden yıllarca çekeceğiz belkide. Benimde ilk İdrar yaptıktan sonra hafif bir sancıyla başladı bi doktora gittim dedim böyle böyle hocam prostatit olabilirmi diye hayır öyle bir ihtimal asla yok dedi. İkinci doktora gittim üşütme acı dan uzak dur bir süre önemli bişey degil merak etme geçer dedi. bi kutu bactirim yazdı.aynı dedigin gibi oldu.ozamanlar kültür lokosit falan bakılsaydı şimdi bu zor günleri yaşamayacaktım belkide.inşallah bizde senin gibi saglıgımıza kavuşuruz bir an önce. Şifan daim olsun abi.
Tskler kardesim...