Agrilarim şidetlendi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
prostabeast
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Agrilarim şidetlendi

Mesaj gönderen prostabeast »

Prostat sıvısı kültürü, rektal tuse muayenesi, usg yapıldı mı? Yapıldıysa ne çıktı?
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

prostabeast yazdı:Prostat sıvısı kültürü, rektal tuse muayenesi, usg yapıldı mı? Yapıldıysa ne çıktı?
sadece idrardan ve semen den pcr yaptirdim bisey cikmadi. Prostat sıvısından lokosit ise 2-3 çıktı geriye birtek prostat sıvısından pcr ve kultur yapmak kaldı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Gsmahmut yazdı:
kadir yazdı:
Gsmahmut yazdı: aga ne yapmam lazim cok kötüyüm suan
Prostat sivisi lökosit kontrolu yapidimi size?
Kadir abi lokosit 2-3 çıkmıştı monodoks ve tavanicten sonra agrilarim cok şidetlendi. Herseyi gectim oturunca ya da uzaninca idrar yollarinda yanmalarim tavan yapiyor cranbery kullaniyorum ama fayda etmiyor. Bu yanmalar uyutmuyor oturymuyor
Prostat sivisindan kultur ve pcr yaptirip duyarli antibiyotigi kullanmani tavsiye ederim. Bu arada ilaclarini degistirmeni tavsiye ederim. İgne ve farkli bir oral antibiyotik formuna gecebilirsin. Ins kulturde ureme olur, kontaminasyon olusmaz ise duyarli antibiyotige gecersin kardesim. Lokositin eski olcum ise, yeniden baktirmandada fayda var. Bu tahliller 3 tarafli olmali.. lokosit olcumu, kultür +antibiogram ve gerekirse pcr.