Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Mesaj gönderen Imzekken »

Prostatit denilince akla gelen doktor zafer hocadır zira forundada ismi sürekli zikrediliyor iyileşende birçok hasta var sanırsak peki zafer hocaya gidipde hala hasta olan iyileşemeyen , veya yarım iyileşen tam iyileşemeyen varmı zafer hocadan önce ve zafer hocadan sonra diyebileceğiniz bir durum varmı
Gsmahmut

Re: Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Ben muhsin hocaya gidiyorum cunku zafer hoca lokositin yoksa bisey yapmiyor ama muhsin hoca lokositin olmazsa bile rektal tuştan prostatit oldugunu kabul ediyor
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Imzekken yazdı:Prostatit denilince akla gelen doktor zafer hocadır zira forundada ismi sürekli zikrediliyor iyileşende birçok hasta var sanırsak peki zafer hocaya gidipde hala hasta olan iyileşemeyen , veya yarım iyileşen tam iyileşemeyen varmı zafer hocadan önce ve zafer hocadan sonra diyebileceğiniz bir durum varmı
Bu forumun en az yuzde 80 i zaten o durumdadir ben dahil. Bu is biraz sans isi, verigi antibiyotik sansina miktobu olduruyosa iyilesiorsun.

Ama sunu da belirtmekte fayda var forumda belirtilen Zafer hoca, Muhsin Hoca , Huseyin hocada bizim su anda bildigimiz bu hastalikla en cok ilgilenen doktorlar. O yuzden bunun kiymetini de bilmek lazim. Sonucta onlarda sihirbaz degil herkesi iyilestirsin bu hastaligin gercegi bu .

Masaji en iyi olan ve en cok sivi getiren hocadir ayrica kendisi. Bunu da her doktor yapamaz..
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

ben gittim 20-25 lokasit 1-2 düşürdük iyileşmen lazim dedi lokasit duşunce iyileşeceğini düşünüyor ama değişen bişy olmadi her gidiş gerçketen 700-800 tl mal oluyor gitmeyi bıraktım
mustafaa

Mesaj gönderen mustafaa »

Benim idrar lokositim 2 çıkmış normalmi sizce
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

ben 8 aydir en azindan sikinti yasamiyorum. ama katiliyorum verdigi kürler sizdeki mikroplara etkiliyse iyilesiyorsunuz, degilse iyilesemiyorsunuz, biraz sansa kalmis olabilir, en mantiklisin antibiyogram yaptirip patojen bulunursa enfeksiyoncuya gitmek
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Mrshadow yazdı:ben 8 aydir en azindan sikinti yasamiyorum. ama katiliyorum verdigi kürler sizdeki mikroplara etkiliyse iyilesiyorsunuz, degilse iyilesemiyorsunuz, biraz sansa kalmis olabilir, en mantiklisin antibiyogram yaptirip patojen bulunursa enfeksiyoncuya gitmek
Ben şuan antibiyograma göre ilaç kullanıyorum ama farklı farklı semptomlar yaşıyorum. Şuan igneler bitti pek bir ilerleme yok. Acaba kessemmi ilaçları. Daha öncede antibiyotik kullanırken yaşamadıgım sorunlar yaşamıştım agrı sızı gibi :roll:
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Prostatozurlu yazdı:
Mrshadow yazdı:ben 8 aydir en azindan sikinti yasamiyorum. ama katiliyorum verdigi kürler sizdeki mikroplara etkiliyse iyilesiyorsunuz, degilse iyilesemiyorsunuz, biraz sansa kalmis olabilir, en mantiklisin antibiyogram yaptirip patojen bulunursa enfeksiyoncuya gitmek
Ben şuan antibiyograma göre ilaç kullanıyorum ama farklı farklı semptomlar yaşıyorum. Şuan igneler bitti pek bir ilerleme yok. Acaba kessemmi ilaçları. Daha öncede antibiyotik kullanırken yaşamadıgım sorunlar yaşamıştım agrı sızı gibi :roll:
Dostum ben zafer hocaya ilk gittigimde penis ucunda sadece ufak bir sizi vardi. Antibiyotiklere baslayinca bendede sacma sapan semptomlar cikmisti daha kotu olmustum . Ama bence antibiyograma gorede antibiyotik kullaniyorsan sakin kesme devam et. Antibiyotigi biraktiktan sonra rahatlarsin. Ama kulturun eger dogru ise bulas vs degilse sik disini ustune git bence..
red

Mesaj gönderen red »

ben memnun kaldım. lökosit 5 aydır stabil. başlangıçta cinsel isteksizlik, ereksiyon sorunu, makatta dolgunluk, sık idrar, mide altı ağrı semptomlarım vardı. şuan sadece ereksiyonda biraz kayıp kaldı o da birkaç ay içinde eski haline gelecektir. yasaklara uyuyorum, düzenli spor yapıyorum. iltihap bittikten sonra organın kendisini toplaması için mutlaka cinsel perhiz yapın ara ara. bir ara ereksiyonum da eski haline geldi boşalmayı sıklaştırınca bozuldu tekrar. ama dikkat etmeye başlayınca yine düzeldi. lökosit takibinin anlamlı bir tedavi yöntemi olduğunu ama hemen bir iyileşme beklememek gerektiğini ve dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

arkadaslarin sikintisi su,
mucize bekliyorlar
lojosit sifirlandi diye hersey duzeldi saniyorlar.
arkadaslar elinizde kesik oldu iltihaplandi diyelim, iltihap kuruduktan sonra yaranin iyilesmesi zaman alir. sabredin
Prostatozurlu

portakall yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
Antibiyotik değilde belki tektal tuselerden sonra semptomlar artıyor olabilir... Her rektal tuseden sonra pelvik ağrılar atmaya başladı.....antibiyotiği bırakalı 2 ay olmuştu Hüseyin hocaya kontrole gittim o son parmağı yedikten sonra pelvik ağrı iyice arttı
Zaten hassas durumda bir organ var parmaklatıp duruyoz anasının satayım
İlk parmakta agrım sızım yokken artmıstı birden bire. sonraki parmaklarda sikayetler azalmıstı ama dedigin gibi olabilir mantıklı. Zaten Hüseyin hocanın masajıda sert zaten benden zor sıvı geliyor adam baya bir uğraşıyor.
Prostatozurlu

portakall yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
portakall yazdı:
Antibiyotik değilde belki tektal tuselerden sonra semptomlar artıyor olabilir... Her rektal tuseden sonra pelvik ağrılar atmaya başladı.....antibiyotiği bırakalı 2 ay olmuştu Hüseyin hocaya kontrole gittim o son parmağı yedikten sonra pelvik ağrı iyice arttı
Zaten hassas durumda bir organ var parmaklatıp duruyoz anasının satayım
İlk parmakta agrım sızım yokken artmıstı birden bire. sonraki parmaklarda sikayetler azalmıstı ama dedigin gibi olabilir mantıklı. Zaten Hüseyin hocanın masajıda sert zaten benden zor sıvı geliyor adam baya bir uğraşıyor.
İğneleri Hüseyin hoca mı yazdı...
Evet ısrar edince yazdı yoksa yazası yoktu :)
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Prostatozurlu yazdı:
portakall yazdı:
Prostatozurlu yazdı: İlk parmakta agrım sızım yokken artmıstı birden bire. sonraki parmaklarda sikayetler azalmıstı ama dedigin gibi olabilir mantıklı. Zaten Hüseyin hocanın masajıda sert zaten benden zor sıvı geliyor adam baya bir uğraşıyor.

Sen o igne ve ilaçlara devam et ilaçlar bitince faydasını görürsün
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Prostatozurlu

huseyin252 yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
portakall yazdı:

Sen o igne ve ilaçlara devam et ilaçlar bitince faydasını görürsün
İnşallah
Imzekken

Lokosit düşünce şikayetlerin kaybolmaması acayip bir durum bende cinsel sorunlar cinsel sorunlar olmazsa idrar felan mühim değil prostatit lede yaşarım ama cinsel hayat önemli benim için
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

İllaki vardir kardesim, herkesi iyi edicek hali yokki adamin. Iyilesme olayi insanin bir yerde kendisi ile alakalidir. Zafer hocanin elinde sihirli degnek yokki.Bu cok afaki ve göreceli bir soru.
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

kadir yazdı:İllaki vardir kardesim, herkesi edicek hali yokki adamin. Iyilesme olayi insanin bir yerde kendisi ile alakalidir. Zafer hocada sihirli degnek yokki.Bu cok afaki ve göreceli bir soru.
İyi de kadir abi, ben ve bir kac arkadasta lokosit cikmadigi halde doktor prostatit teşhisi koydu. Sık idrar, yanma,ereksiyon sorunu kasıklarda ağrı
Çin pazarı gibi olduk ne arasınız var
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Zafer Hocaya gidip iyi olma durumu tamamen bakteriye bağlı bir durum. Eğer kişide Staphyloccus Enterecoccus gibi inatçı bakteri yok ise, cinsel yolla bulaşan bakterilerden birisi var ise, Zafer Hoca tedavisi mantıklı bir tedavi, çok yönlü antibiyotik tedavisi uyguluyor.

Bakteri üremesi olmayan, bakteri tespit edemeyen arkadaşlara öneririm. Ampirik tedavide bana göre de başarılı bir doktor. Ama birkaç deneme sonucunda lökosit yükselmesi tekrarlıyorsa, dirençli bakteri vardır ki, bu durum Zafer Hocayı aşar. Hatta tüm ürologları aşar.

Herkese geçmiş olsun...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Gsmahmut yazdı:
kadir yazdı:İllaki vardir kardesim, herkesi edicek hali yokki adamin. Iyilesme olayi insanin bir yerde kendisi ile alakalidir. Zafer hocada sihirli degnek yokki.Bu cok afaki ve göreceli bir soru.
İyi de kadir abi, ben ve bir kac arkadasta lokosit cikmadigi halde doktor prostatit teşhisi koydu. Sık idrar, yanma,ereksiyon sorunu kasıklarda ağrı
Bu konuyu daha once cok isledik..lokosit ve bakteri cikmassa semptomlar varsa, nonbakteriyel tip, kategori 3A sinifina girersin ozaman kardesim. Tedavisi ise, semptomlara yonelik ampirik antibiyotik tedavisi.
sessiz01

kadir yazdı:
Gsmahmut yazdı:
Bu konuyu daha once cok isledik..lokosit ve bakteri cikmassa semptomlar varsa, nonbakteriyel tip, kategori 3A sinifina girersin ozaman kardesim. Tedavisi ise, semptomlara yonelik ampirik antibiyotik tedavisi.
abi bende bakteri çıkmadi lokosit tek çıktı onuda sıfırladik ama sık idrar şikayeti gitmedi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

sessiz01 yazdı:
kadir yazdı:
Gsmahmut yazdı: İyi de kadir abi, ben ve bir kac arkadasta lokosit cikmadigi halde doktor prostatit teşhisi koydu. Sık idrar, yanma,ereksiyon sorunu kasıklarda ağrı
abi bende bakteri çıkmadi lokosit tek çıktı onuda sıfırladik ama sık idrar şikayeti gitmedi
Idrar sikayeti.hemen gecmiyor.maalesef ... bir ikisene lazim..bilginiz olsun.
sessiz01

kadir yazdı:
sessiz01 yazdı:
kadir yazdı: Bu konuyu daha once cok isledik..lokosit ve bakteri cikmassa semptomlar varsa, nonbakteriyel tip, kategori 3A sinifina girersin ozaman kardesim. Tedavisi ise, semptomlara yonelik ampirik antibiyotik tedavisi.
Idrar sikayeti.hemen gecmiyor.maalesef ... bir ikisene lazim..bilginiz olsun.
tedaviye devam ediyim o zaman değil mi
Imzekken

kader48 yazdı:Zafer Hocaya gidip iyi olma durumu tamamen bakteriye bağlı bir durum. Eğer kişide Staphyloccus Enterecoccus gibi inatçı bakteri yok ise, cinsel yolla bulaşan bakterilerden birisi var ise, Zafer Hoca tedavisi mantıklı bir tedavi, çok yönlü antibiyotik tedavisi uyguluyor.

Bakteri üremesi olmayan, bakteri tespit edemeyen arkadaşlara öneririm. Ampirik tedavide bana göre de başarılı bir doktor. Ama birkaç deneme sonucunda lökosit yükselmesi tekrarlıyorsa, dirençli bakteri vardır ki, bu durum Zafer Hocayı aşar. Hatta tüm ürologları aşar.

Herkese geçmiş olsun...
Abi bu stapyloccus enterecoccus nerden bulaşıyor bu dirençli bakterimi
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Perşembe günü tahlil vermiştim kan ultrason be meni bu gün gittim dr tahlillere baktı sen kronik prostat değilsin dedi. 2013 bana k.prostat diyen dr ve tedavımı yapan dr . Valla şaşırdım kaldım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardesim, Zafer hocaya gore, lokosit olmayan hasta iyi demektir..bu onun gorusudur. Ben ise farkli dusunuyorum. Lokosit yada patojen olnayan kronik prostatitte vardir. Buda tipta nonbakteriyel kategori 3A diye gecer. Kendisi farkli dusunebilir.Belki bu tipe yapacagi bir sey olmadigi icin, hastanin moralini bozmama adina boyle bir soylem yapmis olabilir.Benimde dusuncem farkli dedigim gibi.