Uykusu kacan var mı

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Uykusu kacan var mı

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Arkadasler benim gibi uykusu kacip forumu okuyan var mı varsa bu konu hakkinda konisabiliriz
reva2019
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Uykusu kacan var mı

Mesaj gönderen reva2019 »

evet kardeşim dinliyoruz seni
Gsmahmut

reva2019 yazdı:evet kardeşim dinliyoruz seni
Aga hastalik sana yeni mi bulasti 2019 yaziyorda
reva2019

evet aylardır ne olduğunu anlamaya çalışıyordum 3 enjekte iğne oldum direk prostata ve aklımda şüphe oldu enjeksiyonla ilgili bugün zafer oymana gittim lökosit değerine baktı ve hiçbirşeyin yok dedi ama ağrılarım hala devam ediyor pcr testinde gandrella bulundu 1 ay önce ama zafer hoca bunu pek önemsemedi anlamıyorum psikoloji bozuk sabahtan beri bunu düşünüyorum
Gsmahmut

reva2019 yazdı:evet aylardır ne olduğunu anlamaya çalışıyordum 3 enjekte iğne oldum direk prostata ve aklımda şüphe oldu enjeksiyonla ilgili bugün zafer oymana gittim lökosit değerine baktı ve hiçbirşeyin yok dedi ama ağrılarım hala devam ediyor pcr testinde gandrella bulundu 1 ay önce ama zafer hoca bunu pek önemsemedi anlamıyorum psikoloji bozuk sabahtan beri bunu düşünüyorum
Burdaki arkadaslar enjekteye hic olumlu bakmiyorlar senim şikayetlerin nedir
reva2019

benim şuan tek şikayetim bel, kalça ağrısı ve peniste hassasiyet daha önceleri kötü bi hayatım vardı ama sanırım enjekte bana iyi geldi bilmiyorum sadece gandrella ne gibi şeyler yapıyor ona anlam veremedim ayaklarım üşüyünce akıntı geliyor direk ve masturbasyonda beyaz sıvı çok geliyor acaba bunu gandrellamı yapıyor ona anlam veremedim her doktor başka birşey söylüyor
Gsmahmut

reva2019 yazdı:benim şuan tek şikayetim bel, kalça ağrısı ve peniste hassasiyet daha önceleri kötü bi hayatım vardı ama sanırım enjekte bana iyi geldi bilmiyorum sadece gandrella ne gibi şeyler yapıyor ona anlam veremedim ayaklarım üşüyünce akıntı geliyor direk ve masturbasyonda beyaz sıvı çok geliyor acaba bunu gandrellamı yapıyor ona anlam veremedim her doktor başka birşey söylüyor
aga benim 1.5 yıl oldu şupheli iliskiden sonra sag testim sag kalçam sag kasıgımda ağrı yetmezmiş gibi kesik kesik ve sık idrar ne cektik bu hastaliktan dengelerim bozuldu ama insan alışıyor bir süre sonra. Yaş kactı aga
reva2019

yaşım 25 benimde bel soğukluğundan sonra bu olmaya başladı yani çok kafaya takılcak birşey yok ama bana sanırım enjekte iyi geldi sadece çoğu doktor bi bok bilmiyor bu hastalık yazın problem değil ama kış aylarını hatırladıkça kötü oluyorum o yüzden kökünden halletmek istiyorum bu hastalığı
Gsmahmut

reva2019 yazdı:yaşım 25 benimde bel soğukluğundan sonra bu olmaya başladı yani çok kafaya takılcak birşey yok ama bana sanırım enjekte iyi geldi sadece çoğu doktor bi bok bilmiyor bu hastalık yazın problem değil ama kış aylarını hatırladıkça kötü oluyorum o yüzden kökünden halletmek istiyorum bu hastalığı
kalça agrin varsa bence üstünde dur bildigim kadariyla prostatitlerde kalça agrisi yapar. Bende bel soguklugu gecirdim ama sende ki semptomlari gecirmemistim
reva2019

Gsmahmut yazdı:
reva2019 yazdı:yaşım 25 benimde bel soğukluğundan sonra bu olmaya başladı yani çok kafaya takılcak birşey yok ama bana sanırım enjekte iyi geldi sadece çoğu doktor bi bok bilmiyor bu hastalık yazın problem değil ama kış aylarını hatırladıkça kötü oluyorum o yüzden kökünden halletmek istiyorum bu hastalığı
kalça agrin varsa bence üstünde dur bildigim kadariyla prostatitlerde kalça agrisi yapar. Bende bel soguklugu gecirdim ama sende ki semptomlari gecirmemistim

sendeki herşey bendede vardı ama enjekteden sonra işemem falan düzeldi karnımda felaket bi ağrı oluyordu tuvaletim ince çıkıyordu şişkinlik vardı bel ağrısı kalça ağrısı testislerde yanma 3 iğnede bu hala geldi ama burada yazılanlar beni korkuttu ve iğneyi bıraktım zafer oyman hiç birşeyin yok diyor ama lökosit bende bu hiç bir tedaviye başlamadan öncede 1-2 idi o yüzden iğnenin etki ettiğini düşünüyorum
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Valla kime gideceğimizi şaşırdık bende bel soğukluğu kaptım 2000 yılında ama 13 yıl sonra bu hastalığın belirtileri başladı sık idrar başka hiç blr şikayet yoktu 2013 de dr sadı eğitim arşt gittim dr direk şu soruyu sordu bulaşıcı bir hastalık geçirdin mi bende evet dedim . Sonra prostat sıvısı ve idar kültürü yaptı sonuç çıktı hiçbir üreme Yok dedi ama sen kronik prostat dedi . 6 haftalık antıbıyotık veri onları kullandım hiç blr şikayetim kalmadı. Ve ben yememe iç meme hiç dikkat etmedim bu hastalığın bu kadar lanet blr hastalık olduğunu biliyordum ama 4 yıl sonra yine şikayetlerim başladı bu defa kronik prostat olan tüm belirtiler var makatta peniste yumurtalık altında yanma idrar hıssı yumurtalıkta arada sırada sancı vs İstanbulda blr çok özel dr gittim blr sonuç yok çoğu sen prostat değilsin dedi . Yarın tekrar Bakırköy eğt arş gideceğim 2013 muane olduğum dr inşallah yine ilgilenir kısacası 1.5 yıldır hiç blr tedavi görmedim boşuna zaman ve param gitti .
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bayrak2534 yazdı:Valla kime gideceğimizi şaşırdık bende bel soğukluğu kaptım 2000 yılında ama 13 yıl sonra bu hastalığın belirtileri başladı sık idrar başka hiç blr şikayet yoktu 2013 de dr sadı eğitim arşt gittim dr direk şu soruyu sordu bulaşıcı bir hastalık geçirdin mi bende evet dedim . Sonra prostat sıvısı ve idar kültürü yaptı sonuç çıktı hiçbir üreme Yok dedi ama sen kronik prostat dedi . 6 haftalık antıbıyotık veri onları kullandım hiç blr şikayetim kalmadı. Ve ben yememe iç meme hiç dikkat etmedim bu hastalığın bu kadar lanet blr hastalık olduğunu biliyordum ama 4 yıl sonra yine şikayetlerim başladı bu defa kronik prostat olan tüm belirtiler var makatta peniste yumurtalık altında yanma idrar hıssı yumurtalıkta arada sırada sancı vs İstanbulda blr çok özel dr gittim blr sonuç yok çoğu sen prostat değilsin dedi . Yarın tekrar Bakırköy eğt arş gideceğim 2013 muane olduğum dr inşallah yine ilgilenir kısacası 1.5 yıldır hiç blr tedavi görmedim boşuna zaman ve param gitti .
Devlette bakan doktoru bulduysan daha ne istiyorsun bırakma pesini
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Bayrak2534 yazdı:Valla kime gideceğimizi şaşırdık bende bel soğukluğu kaptım 2000 yılında ama 13 yıl sonra bu hastalığın belirtileri başladı sık idrar başka hiç blr şikayet yoktu 2013 de dr sadı eğitim arşt gittim dr direk şu soruyu sordu bulaşıcı bir hastalık geçirdin mi bende evet dedim . Sonra prostat sıvısı ve idar kültürü yaptı sonuç çıktı hiçbir üreme Yok dedi ama sen kronik prostat dedi . 6 haftalık antıbıyotık veri onları kullandım hiç blr şikayetim kalmadı. Ve ben yememe iç meme hiç dikkat etmedim bu hastalığın bu kadar lanet blr hastalık olduğunu biliyordum ama 4 yıl sonra yine şikayetlerim başladı bu defa kronik prostat olan tüm belirtiler var makatta peniste yumurtalık altında yanma idrar hıssı yumurtalıkta arada sırada sancı vs İstanbulda blr çok özel dr gittim blr sonuç yok çoğu sen prostat değilsin dedi . Yarın tekrar Bakırköy eğt arş gideceğim 2013 muane olduğum dr inşallah yine ilgilenir kısacası 1.5 yıldır hiç blr tedavi görmedim boşuna zaman ve param gitti .
Antibiyotikler neydi hocam 6 hafta kullandığın
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Bu gün gittim dr 2013 dr buldum konuştum eskiyi ve şimdiyi .
idrar kültürü kan ultrason ve döl tahlilleri verdim Pazartesi bakacağız . Bu gün dr söyledim sizin tedavinizden sonra hiç blr şikayetlerim kalmadı diye
O da kronik prostat olan insanda 2 kez yenileme olur dedi ve yenilemenin sebebi büyük blr üzüntü veya stres dedi . Yanı bu hastalığın en büyük düşmanı stres .
Şu 1.5 yıl içinde İnan’ın özel hastaneye ve testlere boşuna para ve zaman harcadım .
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

Bayrak2534 yazdı:Bu gün gittim dr 2013 dr buldum konuştum eskiyi ve şimdiyi .
idrar kültürü kan ultrason ve döl tahlilleri verdim Pazartesi bakacağız . Bu gün dr söyledim sizin tedavinizden sonra hiç blr şikayetlerim kalmadı diye
O da kronik prostat olan insanda 2 kez yenileme olur dedi ve yenilemenin sebebi büyük blr üzüntü veya stres dedi . Yanı bu hastalığın en büyük düşmanı stres .
Şu 1.5 yıl içinde İnan’ın özel hastaneye ve testlere boşuna para ve zaman harcadım .
Geçmiş olsun doktor ve hastane ismi verbilirmisin