Hoca Tavsiyesi Acil Lütfen

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Srk76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Hoca Tavsiyesi Acil Lütfen

Mesaj gönderen Srk76 »

Herkese Merhaba,

Yapılan testlerimde Lokosit 8-10 Eritrosit 12-14 .Prostat sıvısında bakteri olmadı.Clymdıa negatif .MYCOPLASMA ve UREAPLASMA negatif çıktı.Dün doktora gittim sana Prostatitsin de diyemiyorum değilsin de diyemiyorum dedi.Lokost 8-10 Eritrosit 12-14.PSA normal.En sonunda Prostat Tüberkülozu olabilir ama çok uç bir durum dedi.Göğüs Hastalıklarına gittim orada ki prof bu olabilecek bir durum septomlar olabiliri işaret ediyor dedi.İdrar ve Kan aldılar Cumartesi sonuç çıkacak.Burdan da negatif gelirse ne yapacağım bilemiyorum.Forumda takip ettiğim kadarıyla Zafer hoca ve Muhsin Balaban deniyor.Bu hastalıktan bıktığım için ve Ankara'da bu işten anlayan bir tane doktor bulamadığımdan İstanbul'a gidip tedavi olmak istiyorum.Hangisi doğru hoca onu bilemedim.Lütfen engin bilgileriniz ile yardımlarınızı rica ediyorum
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Hoca Tavsiyesi Acil Lütfen

Mesaj gönderen red »

Zafer oyman hocayı tavsiye ederim.
Ben 15-20 lökositle gittim 2,5 aylık tedavi sonunda 1-2 oldu. 4 aydır da 1-2.
Gayet iyiyim.
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

red yazdı:Zafer oyman hocayı tavsiye ederim.
Gayet iyiyim.
Forumlarda Zafer Hocanın Non Bakteriyel diye bişey yoktur diyip bazı arkadaşları yolladığını okudum. Yanlışmıyım acaba?. Muhsin hocanın kendi birebir bakteri aradığını yazanlar var.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Srk76 yazdı:
Gayet iyiyim.
Forumlarda Zafer Hocanın Non Bakteriyel diye bişey yoktur diyip bazı arkadaşları yolladığını okudum. Yanlışmıyım acaba?. Muhsin hocanın kendi birebir bakteri aradığını yazanlar var.
Zafer hoca non bakteriyel prostatit olayını kabul etmiyor. Ankara izhak dalya hoca ya gittiniz mı peki?
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

asosyal yazdı:
Srk76 yazdı:
Gayet iyiyim.
Zafer hoca non bakteriyel prostatit olayını kabul etmiyor. Ankara izhak dalya hoca ya gittiniz mı peki?
İzak Hocayı da bu forumda duydum ama herkesin Zafer hoca ve Muhsin hocayı övmesinden dolayı İzak hocaya gitmedim.Ankara'da iki hoca tecrübemden sonra artık başka deneme yanılma yapmak istemiyorum .Nokta atışı ile sorunu çözme derdindeyim.Ben bir aydın karın ağrısı ve gazdan muzdarip durumdayım.En son gittiğim hoca brufen verdi o biraz rahatlattı.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Ben Muhsin hocaya gidicem.Kendisiyle telde görüştüm.Çok ilgili bir insan.Dost,arkadaş gibi adeta bir psikolog gibi insana pozitif enerji veriyor ve bu hastalık konusunda donanımı da oldukça fazla.Zafer hocayıda çok iyi anlatan arkadaşlar var ama Muhsin hocaya randevumu alıcam kısmetse
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Srk76 yazdı:
asosyal yazdı:
Srk76 yazdı:
İzak Hocayı da bu forumda duydum ama herkesin Zafer hoca ve Muhsin hocayı övmesinden dolayı İzak hocaya gitmedim.Ankara'da iki hoca tecrübemden sonra artık başka deneme yanılma yapmak istemiyorum .Nokta atışı ile sorunu çözme derdindeyim.Ben bir aydın karın ağrısı ve gazdan muzdarip durumdayım.En son gittiğim hoca brufen verdi o biraz rahatlattı.
Ankarada anlayan tek o var bir de etimesgutta özelde bi hoca vardi adını unuttum birkaç arkadaş bu doktorlara tedavi oluyor. Ankarada üroloji doktoru arkadaşım çoğu doktor uğraşmak istemez çünkü tedavisi zor derdi.
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Muhsin hoca hangi hastanede arkadaşlar muayene ücreti nekadar. Gitsek nekadara çıkarız acaba
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Beylikdüzü Medicana da.250+15 katılım payı 265 TL muayane ücreti.Ama prostat masajı+ultrason+lökosit sayımı dahil
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

asosyal yazdı:
Srk76 yazdı:
asosyal yazdı: Zafer hoca non bakteriyel prostatit olayını kabul etmiyor. Ankara izhak dalya hoca ya gittiniz mı peki?
Ankarada anlayan tek o var bir de etimesgutta özelde bi hoca vardi adını unuttum birkaç arkadaş bu doktorlara tedavi oluyor. Ankarada üroloji doktoru arkadaşım çoğu doktor uğraşmak istemez çünkü tedavisi zor derdi.
uğraşmak istemiyorlar haklısınız.Ben bu işe dünyanın parasını verdim bir hoca en son bana bununla yaşayacaksın dedi.Yahu lokosit var ağrım var diyorum Prostaquil iç dedi.İkinci hoca da aynı şekilde Prostaquıl dedi.Bu verdikleri bitkisel şeyde hiç bi yerde yok.Tedarikçi firma da da yok.Mail attım dönüş yok.
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ifsayok »

Srk76 yazdı:
asosyal yazdı:
Srk76 yazdı:
uğraşmak istemiyorlar haklısınız.Ben bu işe dünyanın parasını verdim bir hoca en son bana bununla yaşayacaksın dedi.Yahu lokosit var ağrım var diyorum Prostaquil iç dedi.İkinci hoca da aynı şekilde Prostaquıl dedi.Bu verdikleri bitkisel şeyde hiç bi yerde yok.Tedarikçi firma da da yok.Mail attım dönüş yok.
Prostaquil kullandim ve hicbir faydasini gormedim. Icerigi: Kabak cekirdegi + cuce palmiye (saw palmetto) + Pygeum

Ilk ikisi icin bircok baska marka ve daha ucuz besin destegi kapsul mevcut. Onlari deneyebilirsin, bazi kisilere yardimci olurken bazilarinda hicbir fayda saglamiyor. Ben sonuncu icerigin etkisi olacak mi diye denemistim bir ise yaramadi. 1 kutu (30 gun) kullanmistim.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

Herkese faydali olan şey farklı olabiliyor arkadaşlar .mesel a bana soğan iyi geliyor. Cüce palmiye kullandım iyi gelmedi soganda quarsetin var. Farkli bitkisel tedaviler iyi geliyor.
red

Mesaj gönderen red »

Srk76 yazdı:
Gayet iyiyim.
herkes için bir şey söyleniyor.
ben de izmir'de vakit kaybetmemek için ona gittim. iyi ki de gittim.
tercih senin..
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

red yazdı:
Srk76 yazdı:
Gayet iyiyim.
herkes için bir şey söyleniyor.
ben de izmir'de vakit kaybetmemek için ona gittim. iyi ki de gittim.
tercih senin..
Muhsin hocayamı?
DertliRus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen DertliRus »

İzmir de Ömer Demir iyi hoca 9 eylülde
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Teşekkür ederim ama İzmir bana daha da ters. Ankaradan en azından İstanbul ulaşımı daha kolay.Zafer hoca veya Muhsin hoca ikisinden biri olacak gibi
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Arkadaşlar tekrar merhaba

20 temmuzda Ankara’dan Muhsin hocaya gittim. İnanılmaz iyi bir hoca ve gerçekten bu dert için araştırma yapan ve bilgili bir doktor. Bir kere en önemlisi hastanın psikolojisini iyi biliyor. Ben gitmeden önce bana uyguladığı tedavi yöntemi ile ilgili bir makale de paylaşmıştı. İngilizce bilenler bunu okuyup daha net konuyuda anlayabilir.Yaklaşık 45 dak. muayene etti. Prostata ultrasonla baktı. Prostat sıvısı alıp kendi mikroskopla inceledi. Çıkan sonuç her saha da 3-5 lokosit. Bana söylediği şimdilik günde 1 defa quarcetin kullan. Birde düzen labdan pcr istedi. Daha önce pcr yapmışlardı ama düzenin baktığı bakteri çeşitliliği daha fazlaymış.Bu sonuçlar çıkınca kendisi ile paylaşacağım. Ben Ankaradan kalkıp gittim arkadaşlar hiç düşünmeyin direk gidebilirsiniz. Muhsin hocanın tedavi şeklini belirlediği yöntem makalesi de www.upointmd.com
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Srk76 yazdı:Arkadaşlar tekrar merhaba

20 temmuzda Ankara’dan Muhsin hocaya gittim. İnanılmaz iyi bir hoca ve gerçekten bu dert için araştırma yapan ve bilgili bir doktor. Bir kere en önemlisi hastanın psikolojisini iyi biliyor. Ben gitmeden önce bana uyguladığı tedavi yöntemi ile ilgili bir makale de paylaşmıştı. İngilizce bilenler bunu okuyup daha net konuyuda anlayabilir.Yaklaşık 45 dak. muayene etti. Prostata ultrasonla baktı. Prostat sıvısı alıp kendi mikroskopla inceledi. Çıkan sonuç her saha da 3-5 lokosit. Bana söylediği şimdilik günde 1 defa quarcetin kullan. Birde düzen labdan pcr istedi. Daha önce pcr yapmışlardı ama düzenin baktığı bakteri çeşitliliği daha fazlaymış.Bu sonuçlar çıkınca kendisi ile paylaşacağım. Ben Ankaradan kalkıp gittim arkadaşlar hiç düşünmeyin direk gidebilirsiniz. Muhsin hocanın tedavi şeklini belirlediği yöntem makalesi de http://www.upointmd.com
Ağrın yok mu kardeşim lökosit stabil olsa bile ağrıları bunaltıyor adamı takviye ile tek başına yetiyor mu?
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Prostat sıvısında meni idrar kan ultrason hepsini yaptırdım
hepsi temiz çıktı dr sende bir şey Yok dedi ilaç dahi yazmadı Zafer hocaya oda gittiğim dr gibi cevap verecek. İstanbul’da başka dr varmı non prostat hastalarına bakan
Rafet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Rafet »

Gayet iyiyim.
Size uygulanan tedavi hakkında bilgi verir misiniz?
red

Mesaj gönderen red »

Rafet yazdı:
Gayet iyiyim.
Size uygulanan tedavi hakkında bilgi verir misiniz?
profilime girip geçmiş mesajlarımı okursanız detaylıca ulaşabilirsiniz.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Bayrak2534 yazdı:Prostat sıvısında meni idrar kan ultrason hepsini yaptırdım
hepsi temiz çıktı dr sende bir şey Yok dedi ilaç dahi yazmadı Zafer hocaya oda gittiğim dr gibi cevap verecek. İstanbul’da başka dr varmı non prostat hastalarına bakan
Muhsin hocaya gittin mi peki kardesim
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

asosyal yazdı:
Srk76 yazdı:Arkadaşlar tekrar merhaba

20 temmuzda Ankara’dan Muhsin hocaya gittim. İnanılmaz iyi bir hoca ve gerçekten bu dert için araştırma yapan ve bilgili bir doktor. Bir kere en önemlisi hastanın psikolojisini iyi biliyor. Ben gitmeden önce bana uyguladığı tedavi yöntemi ile ilgili bir makale de paylaşmıştı. İngilizce bilenler bunu okuyup daha net konuyuda anlayabilir.Yaklaşık 45 dak. muayene etti. Prostata ultrasonla baktı. Prostat sıvısı alıp kendi mikroskopla inceledi. Çıkan sonuç her saha da 3-5 lokosit. Bana söylediği şimdilik günde 1 defa quarcetin kullan. Birde düzen labdan pcr istedi. Daha önce pcr yapmışlardı ama düzenin baktığı bakteri çeşitliliği daha fazlaymış.Bu sonuçlar çıkınca kendisi ile paylaşacağım. Ben Ankaradan kalkıp gittim arkadaşlar hiç düşünmeyin direk gidebilirsiniz. Muhsin hocanın tedavi şeklini belirlediği yöntem makalesi de http://www.upointmd.com
Ağrın yok mu kardeşim lökosit stabil olsa bile ağrıları bunaltıyor adamı takviye ile tek başına yetiyor mu?
Sadece karın ağrısı. Başka bir ağrım yok. Oda dikkat etmezsem sadece. Hastanın durumuna göre tedavi veriyor zaten hoca.
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Bayrak2534 yazdı:Prostat sıvısında meni idrar kan ultrason hepsini yaptırdım
Non bakteriyel teşhisi konduysa Muhsin hocayı tavsiye ederim
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Hiç blr teşhis konmandı sende blr şey Yok dedi :) şikayetlerim var dedim sen blraz kafaya takıyorsun dedi. Bu nasıl blr hastalık benim kafam artık almıyor . Muhsin hocaya Bayramdan sonra kesin giderim inşallah o ilgilenir .
Tahlilleri gelmeden önce şikayetlerin kronik prostat belirtileri dedi sonuçlar geldi olay kapandı.