Prostatta enjeksiyon okuyun bunu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prostatta enjeksiyon okuyun bunu

Mesaj gönderen ogz89 »

Beyler hepimizin bi hikayesi var % 95 aynı şeyleri yaşadık zaman zaman iyi bazı zamanlar kötü yuvarlanıp gideriz.Arkadaşlar bi gün hastalığa çare ararken köyden bi Emmi ile konuşuyorum ben de prostatta sorun yaşadım Adana başkent hastanesinde bana testislerimin altından iğne yaptı doktor iyi oldu dedi tabi bizde forum da duyuyoruz enjeksiyon felan hemen olalım dedik o zaman foruma üye değilim malum şu Karadeniz olayını zor başardık neyse yolculuk Konya ya doktor ile görüştük idrar tahlili ve idrar kültürü verdik temiz çıktı dediler non bakteriyel enjeksiyon yapalım mı yapalım tabi benim aklım da Emmim gibi olacak fikri var aman allahım aman işin şekli değişti aleti sokunca doktor kıçıma anladım ki hayat boş enjeksiyonu geçtik prostata dövme yaptık resmen iğneyi sok sok çek ha sabır ya sabır şifa olacak ya sikseler razıyım yani ama boş üç seyans olduk ne göt kaldı ne Çük ne bağırsak kaldı ne akıl üç ay umutla bekledim en küçük bi fayda olmadı bağırsaklar çöktü ishal bir yıl hiç durmadı hayatım alt üst oldu şimdi bana desinler sana bedava enjeksiyon yapalım iyi olursun ben gider sünnetsiz bi Suriyeli bulur sen sik beni derim bu kadar ki saçma bi iş bu forum da çok kıymetli arkadaşlıklar ve dostluklar kurduk kim olursa olsun hep abi kardeş gibi olduk ve hep öyle olalım amma aklımızı kira ya vermeyelim her türlü tedavi geçerli olabilir amma enjeksiyon işi boş gereksiz deli saçması tıpta yer edinememiş süslü ve inandırıcı reklamları olan özünde son kullanma tarihi geçmiş bu hastalıkta psikolojisi bozulmuş insanların bir umut diyerek inandığı koca bi yalan beyler Bu benim enjeksiyonla ilgili son yazım taktir sizlerin herkeze geçmiş olsun
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostatta enjeksiyon okuyun bunu

Mesaj gönderen Raul7 »

Kardeş belki dedigin yapsa suriyeli şifa bile olabılir :) ama bu enjeksiyon işi boş herkes belirli seviyeye geliyor benım olan arkadaşlarım çok pişmanlar oldular ve kötü oldular düzenli tedavi sabır sağlam psikoloji zaten bu hastalıgı unutturuyor sana ilk zamanlar deli danalar gibi oraya buraya saldırıyon ama nafile can işte Allan herkese acil şifalar versin Ümidi kaybetmeyin
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Geçmiş olsun kardeşim
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

içinde ne oldugu belli olmayan enjesiyonu olacağınıza oksijenli su basın daha iyi!
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

enjeksiyon konusunda teoride antibiyotiğin prostata daha etkili nüfus ettiği öne sürülüyor.ama bununla ilgili en ufak bir kanıt yok.bunu size şöyle ispatlayayım.şimdi gözünüzde geçmek bilmeyen kronik bir iltihap var.şimdi gözdeki iltihaba iyi gelecek en etkili antibiyotik hangisi meşhur flakon grubu antibiyotikler.bunlar ağızdan alındığında vücutta başka sorunlara yol açıyor.bunun için göz damlası olarak vigamox diye bir antibiyotik damla var.bu damlada flakon grubu.peki göz için flakon grubu bir haptan daha mı etkili.hayır etkili değil.bunu bizzat deneyimlemiş biri olarak yazıyorum.yani demem o ki prostat enjeksiyonu pratikte etkinliği kanıtlanmış bir şey değil.prostattaki iltihaplı hücrelere haptan daha iyi ulaşamıyor.aynı göz damlası gibi.fayda görenler var mıdır.belki vardır.ama çok pahalı bir uygulama olduğu için pek gerek yok.maddi durumu iyi olan forumda ne yazılırsa yazılsın zaten deneyecektir.umut dünyası.herkese geçmiş olsun.
1453ali

Mesaj gönderen 1453ali »

Ogz 89 arkadaşımı Tebrik ederim o kadar güzel yazmışki üstüne söylenecek söz yok çankırı devlet hastanesinde bedava yaptırdım tabi o dönemler bize yol gösteren olmadı.prostat enjeksiyonunu yaptıran bu yazılardan sonra isterseniz bana kızın köpek gibi pişman olursunuz hiç bakteri yokken 4 tane bakteri çıktı 150 serum akabinde 90 kutu oral antibiyotik yuttum 2 bakteriyi bitimdim 3 ünçü bakteri şuan gözükmüyo biri hala büyük bir ihtimal duruyo bir tane arkadaşa yaptırma dedim konyaya gitti yaptırdı sadece bir tane crp fırladı bakteri bulaştırdı şimdi işin işinden çıkamıyor şerefsizler bizi kobay olarak kullandılar 2 yıl oldu enjeksiyon yaptıralı hala kendime gelemedim prostat sızlıyo çünkü işinde yara var 5 enjeksiyon igneyi iki defa kaksa prostata 10 yapar 13 igne kaktı prostata 5 enjeksiyonda zaten küçük bir organ delik deşik oldu prostatı aldırırım ama o enjeksiyonu yaptırmam bizden söylemesi yaptıran iyi düşünsün