Gonore-Prostatit-Zafer Oyman Tedavim

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Gonore-Prostatit-Zafer Oyman Tedavim

Mesaj gönderen gonore »

Arkadaslar merhaba herkese...
2 haftadan fazladir artik sikayetlerimin gecmesiyle sadece yeni bisey var mi diyerek foruma girdim ciktim.. Surecim bundan 192 gun once prezervatifle vajinal iliskiye girmemden 4 gun sonra baslamisti...14. gun yaptirdigim kulturde gonore cikmisti...Afrikada bir ulkede yasiyorum orada 3 farkli doktora gittim cesitli ilaclar aldim sikayetlerim geldi gitti geldi....En son 130lu gunlerde usuttum ve bir suru semptom yasadim... Idrar yanmasi, makat penis yanmasi, makat kasintisi, bacaklarda agrilar, kasikta testiste sis agri, kalca agrisi, karin alti agrisi....Bundan 35 gun once zafer oymanq geldim ve prostat sivisinda 8-10 lokosit cikti...3 lu kombinasyon verdi ve gorev yaptigim ulkeye dondum...Ilaclarimi 8 gun once tamamladim ve bugun tekrar zafer hocaya geldim. Lokosit yok sende dedi ve sadece ligone takviyesi verdi....Su an gecmeyen tek sorunum seffaf akinti penisi sikinca veya ereksiyon olunca kendikiginden gelen... Zafer hoca penis nezlesi dedi buna...Prostat kendine gelince duzelir dedi... Durumlar bende bu sekilde bu forumdaki herkese tesekkurler...
:P
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Gonore-Prostatit-Zafer Oyman Tedavim

Mesaj gönderen sessiz01 »

gonore yazdı:Arkadaslar merhaba herkese...
2 haftadan fazladir artik sikayetlerimin gecmesiyle sadece yeni bisey var mi diyerek foruma girdim ciktim.. Surecim bundan 192 gun once prezervatifle vajinal iliskiye girmemden 4 gun sonra baslamisti...14. gun yaptirdigim kulturde gonore cikmisti...Afrikada bir ulkede yasiyorum orada 3 farkli doktora gittim cesitli ilaclar aldim sikayetlerim geldi gitti geldi....En son 130lu gunlerde usuttum ve bir suru semptom yasadim... Idrar yanmasi, makat penis yanmasi, makat kasintisi, bacaklarda agrilar, kasikta testiste sis agri, kalca agrisi, karin alti agrisi....Bundan 35 gun once zafer oymanq geldim ve prostat sivisinda 8-10 lokosit cikti...3 lu kombinasyon verdi ve gorev yaptigim ulkeye dondum...Ilaclarimi 8 gun once tamamladim ve bugun tekrar zafer hocaya geldim. Lokosit yok sende dedi ve sadece ligone takviyesi verdi....Su an gecmeyen tek sorunum seffaf akinti penisi sikinca veya ereksiyon olunca kendikiginden gelen... Zafer hoca penis nezlesi dedi buna...Prostat kendine gelince duzelir dedi... Durumlar bende bu sekilde bu forumdaki herkese tesekkurler...
sık idrar çıkma şiakyetiniz varmiydi ?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Ağrıların yok mu kardesim
gonore

Mesaj gönderen gonore »

sık idrar şikayetim hiç olmadı...
ağrılarım yok..
sadece şeffaf sıvı geliyor sıkınca
gonore

Mesaj gönderen gonore »

%90-95 iyileştim sadece sıvı kaldı yani...
reva2019

Mesaj gönderen reva2019 »

aynı problem bendede var 6 7 aydır prostat sıvısı dedi bütün doktorlar.Daha sonra bende detaylı test yaptırdım gandrella çıktı.Gandrella denilen bakteride akıntı yapıyor detaylı test yaptırmadıysan yaptır çünkü prostatit başladı bende bu yüzden
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

reva2019 yazdı:aynı problem bendede var 6 7 aydır prostat sıvısı dedi bütün doktorlar.Daha sonra bende detaylı test yaptırdım gandrella çıktı.Gandrella denilen bakteride akıntı yapıyor detaylı test yaptırmadıysan yaptır çünkü prostatit başladı bende bu yüzden
Akintin mi vardı
reva2019

evet 3-4 doktor ilgilenmedi bile prostat sıvısı falan dediler sonra internetten kronik prostatit reklamını gördüm ve kendim buldum şuan enjeksiyon tedavisi görüyorum 1. iğnemi oldum bahsettiğiniz antibiyotiklerin çoğunu kullandım ukraynada ama sağlam test yaptırıp yanlış ilaçlar kullanımında prostatit oldum diyeceğim oki akıntı varsa sağlam bir test yaptır çünkü diğerlerinde çıkmıyor levent türke gittim prostat masajıyla çıkan sıvı ve idrar ile gandrella bakterisi çıktı ağrılarım bianda çoğaldı çünkü şuan çok iyiyim sadece batma var oda 2. 3. iğnede gidecekmiş tuvaletim ve ağrılarım hemen düzeldi sadece batma var şuan oda sanırsam gandrella bakterisinin yaptığı akıntı yüzünden tahriş oluyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

reva2019 yazdı:evet 3-4 doktor ilgilenmedi bile prostat sıvısı falan dediler sonra internetten kronik prostatit reklamını gördüm ve kendim buldum şuan enjeksiyon tedavisi görüyorum 1. iğnemi oldum bahsettiğiniz antibiyotiklerin çoğunu kullandım ukraynada ama sağlam test yaptırıp yanlış ilaçlar kullanımında prostatit oldum diyeceğim oki akıntı varsa sağlam bir test yaptır çünkü diğerlerinde çıkmıyor levent türke gittim prostat masajıyla çıkan sıvı ve idrar ile gandrella bakterisi çıktı ağrılarım bianda çoğaldı çünkü şuan çok iyiyim sadece batma var oda 2. 3. iğnede gidecekmiş tuvaletim ve ağrılarım hemen düzeldi sadece batma var şuan oda sanırsam gandrella bakterisinin yaptığı akıntı yüzünden tahriş oluyor
Gardnerella bakterisi akinti yapmaz... prostat ici enjeksiyonu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Zarar gorursunuz. Bilginiz olsun.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

reva2019 yazdı:evet 3-4 doktor ilgilenmedi bile prostat sıvısı falan dediler sonra internetten kronik prostatit reklamını gördüm ve kendim buldum şuan enjeksiyon tedavisi görüyorum 1. iğnemi oldum bahsettiğiniz antibiyotiklerin çoğunu kullandım ukraynada ama sağlam test yaptırıp yanlış ilaçlar kullanımında prostatit oldum diyeceğim oki akıntı varsa sağlam bir test yaptır çünkü diğerlerinde çıkmıyor levent türke gittim prostat masajıyla çıkan sıvı ve idrar ile gandrella bakterisi çıktı ağrılarım bianda çoğaldı çünkü şuan çok iyiyim sadece batma var oda 2. 3. iğnede gidecekmiş tuvaletim ve ağrılarım hemen düzeldi sadece batma var şuan oda sanırsam gandrella bakterisinin yaptığı akıntı yüzünden tahriş oluyor
Sakın enjeksiyon işine girme kardeş heder edersin kendini
gonore

Mesaj gönderen gonore »

test zaten oldum 50 gün antibiyptik kullanmadan gelişimde pcr yaptırdım: cornibakterisi çıktı....
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

gonore yazdı:test zaten oldum 50 gün antibiyptik kullanmadan gelişimde pcr yaptırdım: cornibakterisi çıktı....
Prostat sıvısında mi çıkmıştı
gonore

Mesaj gönderen gonore »

evet
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hala enjeksiyon yaptiranlar var, onca tecrubeli arkadasin tavsiyesi hic mi ise yaramiyor
reva2019

beni biraz aydınlatırsanız enjeksiyon tedavisinde orada bir sürü hastayla konuştum 5-6 iğnelerindeydiler klinikteki hastaların hepsi dua ediyordu adama ama sizin bu konuşmalarınız beni korkutuyor
cemcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen cemcak »

Enjeksiyon olma bir daha, ben oldum çok uğraştım, beter oldum, spermimden 3 yıl boyunca kan geldi, zafer oyman sagolsun cok uğraştı ve 7 aydır kan gelmiyor. Enjeksiyonla ilgili başlığa tecrübelerimi yazmıştım, oku bilgilen.dilimizde tüy bitti, hala gidip olanlar var. Burada bir tane adam çıkıpta demiyorki enjeksiyonla iyi oldum diye.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Sen iyileştin dostum kafana takma zamanla oda düzelir
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
reva2019

burada kimse demiyor ama orada yüz yüze adamlarla konuştum o garip ben 25 yaşındayım yeni başladı bu hastalık bende ama konuştuğum adamlar 10 yıl 15 yıldır bunu çekiyor hiç bir reklam yapmak gibi amacım yok adamın kliniğine gelen hastalarla konuştum hepsi başarılı dedi yani bazıları çok az gelişme var dedi şuan bende tek bir sorun kaldı batma spermim kanlı değil ama kirli çıktı ilk iğne sonrası 4.gün boşaltım yap dedi doktor o zman korkuyorum ama işe yarayan adamlarlada konuştum orada siz kime enjekte yaptırdınız nerede bu işi bilmeyen biri yapmış olabilir onlardan bahsetsen birazcık
reva2019

kadir yazdı:
Gardnerella bakterisi akinti yapmaz... prostat ici enjeksiyonu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Zarar gorursunuz. Bilginiz olsun.
gardnerella yazdığında kadınlarda balık kokulu akıntı diyor nasıl akıntı yapmaz prostat nezlesi dedikleri şey prostatın iltihaplanması zaten
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

reva2019 yazdı:burada kimse demiyor ama orada yüz yüze adamlarla konuştum o garip ben 25 yaşındayım yeni başladı bu hastalık bende ama konuştuğum adamlar 10 yıl 15 yıldır bunu çekiyor hiç bir reklam yapmak gibi amacım yok adamın kliniğine gelen hastalarla konuştum hepsi başarılı dedi yani bazıları çok az gelişme var dedi şuan bende tek bir sorun kaldı batma spermim kanlı değil ama kirli çıktı ilk iğne sonrası 4.gün boşaltım yap dedi doktor o zman korkuyorum ama işe yarayan adamlarlada konuştum orada siz kime enjekte yaptırdınız nerede bu işi bilmeyen biri yapmış olabilir onlardan bahsetsen birazcık
Ona yaptırdım, sen bilirsin, prostat senin.
reva2019

kaç sene önce yaptırdın ?
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

2015
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

Prostata zarar veren bir sey bu. Burada 1000 küsür katılımcı var, bir tanesi ben bu yolla iyilestim dememiş. Yaptıranların hepsi pisman olnuş, sen ordaki 3- 5 kişiye bakıyorsun. Onlarda yarışma programlarına giden kastmıdır nedir belli değil. Belkide gercek hastadır bilemem. Eskiden facebook sayfasından iyileştirdiklrrinin fotosunu paylaşırdı. Yaptıran adam yorum olarak bir şey paylaşmaz mı? Allah razı olsun demez mi?
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

Benim burdaki görevim seni uyarmak ve görevimi yerine getirdiğimi düşünüyorum, bundan sonrada forumda bununla ilgili bir konu olursa uyarmaya devam edeceğim, sağlıkla
reva2019

kardeşim öyle bi konuştunuzki şuan gidip adamlara saldıracağım yani birisi bana zarar versin onun orayı başına yıkarım bu kadar adam siz nasıl bişey yapmadınız oda garip geliyor işte ve adam televizyon programlarına çıkıyor lisansını nasıl tehlikeye sokar istikrarlı kelimeler kullanıyor tv programlarında