Bırakın artık bu işleri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Bırakın artık bu işleri

Mesaj gönderen ogz89 »

Beyler bu forum çare arama ve umut bulma için kurulmuş hastalara yardım etme ve moral olması için hepimizin burada aradığı şey aynı ama son zamanlarda bi bataklık gibi tamam herkes haklı kimse yalan da söylemiyor fakat pisikoloji yi ilaçtan iyidir bunu unutmayın bazı hikaye ve yazıları okuyan sağlam olsa çöker adam yapmayın allah aşkına ne kendinize nede başkasına ve korkmayın bi zaman gelecek herşey yoluna girecek nasıl mı işten anlayan bi doktor zaman ve sabır.Kalın sağlıcakla
Kardelen42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Bırakın artık bu işleri

Mesaj gönderen Kardelen42 »

Ya yemin ediyorum morelim cok bozuluyor ben bunlarin kralini yasadim sabahlara kadar uyumadigim oldu burdan sesleniyorum onlar kendini biliyor igne vurunmus gecmemis ne bu gripmi hemen geccek ben burda hic kimsenin morelini bozscak sey yazmadim hic bu formun amaci bir birimize destek olup yol gostermek bilgi slmak yardimci olmak biz doktor degiliz burda siz olumsuz yorum yapinca aciniz geciyormu yok anca burdakilrinde morelini sifara indiriyorsinuz tamam zor benim de agrilarim oluyr ama neyapalim yapmsyin arkadslar
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

iyileşme bir süreç. çok fazla parametrenin içiçe olduğu bir hastalıkla karşı karşıyayız. insanın biraz da kendi kendisinin doktoru olması lazım.
deneme yanılma en eski bilimsel method. nihayet bu antibiyotikler yokken de bu hastalıklar vardı ve insanlar bir şekilde çözüm bulabiliyordu.
bu organın iyileşmesi zaten 1-2 yıl sürüyor. bunu bilerek ve doğru adımlarla umutla ilerlemeliyiz..
cihanovel

Mesaj gönderen cihanovel »

İnanmak başarmanın yarısıdır. Umut yitirmek yok.
purology

Mesaj gönderen purology »

red yazdı:iyileşme bir süreç. çok fazla parametrenin içiçe olduğu bir hastalıkla karşı karşıyayız. insanın biraz da kendi kendisinin doktoru olması lazım.
deneme yanılma en eski bilimsel method. nihayet bu antibiyotikler yokken de bu hastalıklar vardı ve insanlar bir şekilde çözüm bulabiliyordu.
bu organın iyileşmesi zaten 1-2 yıl sürüyor. bunu bilerek ve doğru adımlarla umutla ilerlemeliyiz..
2 hafta once, beki baska seyler duyarim diye gittigim Amerikali bir urolog; travma gecirmis prostat eger tekrar travma gosterebilecek eylemlerden kacinilir ve temizlenebilirse tamamiyle iyilesebilir, bu da yaklasik 2 yil surer dedi. Bilginize.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

Aynen arkadaşlar kimse ölene kadar bu dert ile yaşamayacak sakin ve sabırlı olmak laZım yoksa ileşme sürecinde olan arkadaşların bazı yazıları okuyup psikolojik nüks yaşamları olur yazık yani herkes iyi olacak bi gün
cemcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen cemcak »

ogz89 yazdı:Aynen arkadaşlar kimse ölene kadar bu dert ile yaşamayacak sakin ve sabırlı olmak laZım yoksa ileşme sürecinde olan arkadaşların bazı yazıları okuyup psikolojik nüks yaşamları olur yazık yani herkes iyi olacak bi gün
İnanki bazen foruma girmek istemiyorum moralimi bozacak şeyler okuyacağım diye. Hepimiz bir gün iyileşeceğiz, kimimiz 1 yılda, kimimiz 5 yılda, ama ömrümüzün sonuna kadar bu illetle uğraşmayacağız. İşin peşini bırakmazsak hepimiz bir gün iyileşeceğiz.
dvfth
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen dvfth »

Bu topic te Amerika dizilerinde ki terapi seansları gibi oldu :D

"Allah Teâlâ Hazretleri hastalığı da ilacı da indirmiştir. Ve her hastalığa bir ilaç varetmiştir. Öyleyse tedavi olun. Ancak haram olan şeyle tedavi olmayın." [Ebu Dâvud, Tıbb 11, (3874).]
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

cemcak yazdı:
ogz89 yazdı:Aynen arkadaşlar kimse ölene kadar bu dert ile yaşamayacak sakin ve sabırlı olmak laZım yoksa ileşme sürecinde olan arkadaşların bazı yazıları okuyup psikolojik nüks yaşamları olur yazık yani herkes iyi olacak bi gün
İnanki bazen foruma girmek istemiyorum moralimi bozacak şeyler okuyacağım diye. Hepimiz bir gün iyileşeceğiz, kimimiz 1 yılda, kimimiz 5 yılda, ama ömrümüzün sonuna kadar bu illetle uğraşmayacağız. İşin peşini bırakmazsak hepimiz bir gün iyileşeceğiz.
Ben bu forum da iyileştim deyip hikayesini anlatan insanları görünce okuyunca bir hafta iyi oluyorum moral oluyo psikolojik iyileşiyorum ya pat ordan biri çıkıyo yok on beş yıldır diyo kötü ediyo bizi ya
dvfth

Mesaj gönderen dvfth »

Hadisi aldığım kaynağı yazdım, doğrudur sanırım bir çok hadis kitabında bu hadis yer almış kelime olarak farklı olsada anlam olarak aynı.
Cnyd64

Mesaj gönderen Cnyd64 »

Kardelen42 yazdı:Ya yemin ediyorum morelim cok bozuluyor ben bunlarin kralini yasadim sabahlara kadar uyumadigim oldu burdan sesleniyorum onlar kendini biliyor igne vurunmus gecmemis ne bu gripmi hemen geccek ben burda hic kimsenin morelini bozscak sey yazmadim hic bu formun amaci bir birimize destek olup yol gostermek bilgi slmak yardimci olmak biz doktor degiliz burda siz olumsuz yorum yapinca aciniz geciyormu yok anca burdakilrinde morelini sifara indiriyorsinuz tamam zor benim de agrilarim oluyr ama neyapalim yapmsyin arkadslar
Kardeşim niyetim moral bozmak değildi kusura bakma. 2 ay önce bel fıtığı ameliyatı oldum. Önümüzdeki hafta da safra kesesi ameliyatı olacağım. İğneler bir nebze yanma ve ağrıları alırsa ameliyata rahat girerim diye umut ediyordum ama olmayınca stres ve bunalım hat safhaya geldi. Allah herkese iyilik şifa versin. Bu çok zor bir rahatsızlık. İnsan kafayı yiyecek.
Kardelen42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kardelen42 »

Tmm kardes herkes ayni cumatesi yola cikcam 3500 km allah herkese iyilik saglik versin sters yapmamaya calisiyorum
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

ogz89 yazdı:
cemcak yazdı:
Ben bu forum da iyileştim deyip hikayesini anlatan insanları görünce okuyunca bir hafta iyi oluyorum moral oluyo psikolojik iyileşiyorum ya pat ordan biri çıkıyo yok on beş yıldır diyo kötü ediyo bizi ya
Hahah foruma çok uzun zamandır girmiyordum herkes yeni ve ben hastayfen aynı sizler gibiydim umutsuz ama nazar değmesin nezaman iyileştiğimi hatırlamıyorum bile. Hani iyileşmenin son aşamasıdır ya yavaş yavaş unutmak. İşte ben o aşamadayım. Forumu bile unutmuşum. Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun ben 1,5 sene bir kutu ilaç kullanmadan bir doktorun tanı koyması,berbat ağrılar ile birlikte Zafer Oyman hocada gözümü açtım. Bol lökositten düzenli istanbula ayda bir gitgel yaparak 11 ayda ciddi bir ilaç kullanımından sonra iyileştim ama tabi semptomlar öyle çabucak geçmiyor hala bile çok çok az hissedebiliyorum ama zamanla hepsi azalarak kayboluyor. Bu da düzenli besin takviyesi,psikolojik destek,yaşam kalitesini arttırarak birbuçuk iki senede oluyor. Burada iyiyim yazınca nüks etmişti hastalığım sonra iki kutu azitro bir kutu tetradoxla tekrar iyileşmiştim. İyileşen o kadar çok hasta var ki sakın umutsuzluğa kapılmayın. Tedavi geçmişimi detaylı birgün yazacağım.Tedavi bir bütün değerlendirilmeli eğer bir kaçak olursa bütün emekler boşa gider. Ama lökosit düşüp uzun süre sabit kaldı mı kolay kolay yükselmiyor. Tedavisi evet biraz zor ama var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

tattoosoul yazdı:
ogz89 yazdı:
cemcak yazdı: İnanki bazen foruma girmek istemiyorum moralimi bozacak şeyler okuyacağım diye. Hepimiz bir gün iyileşeceğiz, kimimiz 1 yılda, kimimiz 5 yılda, ama ömrümüzün sonuna kadar bu illetle uğraşmayacağız. İşin peşini bırakmazsak hepimiz bir gün iyileşeceğiz.
Hahah foruma çok uzun zamandır girmiyordum herkes yeni ve ben hastayfen aynı sizler gibiydim umutsuz ama nazar değmesin nezaman iyileştiğimi hatırlamıyorum bile. Hani iyileşmenin son aşamasıdır ya yavaş yavaş unutmak. İşte ben o aşamadayım. Forumu bile unutmuşum. Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun ben 1,5 sene bir kutu ilaç kullanmadan bir doktorun tanı koyması,berbat ağrılar ile birlikte Zafer Oyman hocada gözümü açtım. Bol lökositten düzenli istanbula ayda bir gitgel yaparak 11 ayda ciddi bir ilaç kullanımından sonra iyileştim ama tabi semptomlar öyle çabucak geçmiyor hala bile çok çok az hissedebiliyorum ama zamanla hepsi azalarak kayboluyor. Bu da düzenli besin takviyesi,psikolojik destek,yaşam kalitesini arttırarak birbuçuk iki senede oluyor. Burada iyiyim yazınca nüks etmişti hastalığım sonra iki kutu azitro bir kutu tetradoxla tekrar iyileşmiştim. İyileşen o kadar çok hasta var ki sakın umutsuzluğa kapılmayın. Tedavi geçmişimi detaylı birgün yazacağım.Tedavi bir bütün değerlendirilmeli eğer bir kaçak olursa bütün emekler boşa gider. Ama lökosit düşüp uzun süre sabit kaldı mı kolay kolay yükselmiyor. Tedavisi evet biraz zor ama var.
Ne mutlu kardesim tattoosoul iyilestin ve burada acikliyorsun, burayi unutmamissin. Sifan daim olsun.
tattoosoul

kadir yazdı:
tattoosoul yazdı:
ogz89 yazdı: Ben bu forum da iyileştim deyip hikayesini anlatan insanları görünce okuyunca bir hafta iyi oluyorum moral oluyo psikolojik iyileşiyorum ya pat ordan biri çıkıyo yok on beş yıldır diyo kötü ediyo bizi ya
Ne mutlu kardesim tattoosoul iyilestin ve burada acikliyorsun, burayi unutmamissin. Sifan daim olsun.
Kadir abi nasılsınız. Bana doktor”vallaa kardeşim bu hastalığın kalıcı tedavisi yok, daha çook gidip geleceksin buralara” dediğinde ilk kadir abi size yazmıştım. Bana o gün de takibi bırakma iyileşceksin sadece biraz “sabır” demiştiniz hiç unutmam. Tabiki abi forumu nasıl bırakırız. O çaresizlik hissini bizden iyi kim bilebilir. Şimdi Siem Reap e yerleştim sıcak diye. mutlu mesut sanat üretip duruyorum. Iyi dileklerin için teşekkür ederim abi bilmukabele.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

tattoosoul yazdı:
kadir yazdı:
tattoosoul yazdı: Hahah foruma çok uzun zamandır girmiyordum herkes yeni ve ben hastayfen aynı sizler gibiydim umutsuz ama nazar değmesin nezaman iyileştiğimi hatırlamıyorum bile. Hani iyileşmenin son aşamasıdır ya yavaş yavaş unutmak. İşte ben o aşamadayım. Forumu bile unutmuşum. Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun ben 1,5 sene bir kutu ilaç kullanmadan bir doktorun tanı koyması,berbat ağrılar ile birlikte Zafer Oyman hocada gözümü açtım. Bol lökositten düzenli istanbula ayda bir gitgel yaparak 11 ayda ciddi bir ilaç kullanımından sonra iyileştim ama tabi semptomlar öyle çabucak geçmiyor hala bile çok çok az hissedebiliyorum ama zamanla hepsi azalarak kayboluyor. Bu da düzenli besin takviyesi,psikolojik destek,yaşam kalitesini arttırarak birbuçuk iki senede oluyor. Burada iyiyim yazınca nüks etmişti hastalığım sonra iki kutu azitro bir kutu tetradoxla tekrar iyileşmiştim. İyileşen o kadar çok hasta var ki sakın umutsuzluğa kapılmayın. Tedavi geçmişimi detaylı birgün yazacağım.Tedavi bir bütün değerlendirilmeli eğer bir kaçak olursa bütün emekler boşa gider. Ama lökosit düşüp uzun süre sabit kaldı mı kolay kolay yükselmiyor. Tedavisi evet biraz zor ama var.
Kadir abi nasılsınız. Bana doktor”vallaa kardeşim bu hastalığın kalıcı tedavisi yok, daha çook gidip geleceksin buralara” dediğinde ilk kadir abi size yazmıştım. Bana o gün de takibi bırakma iyileşceksin sadece biraz “sabır” demiştiniz hiç unutmam. Tabiki abi forumu nasıl bırakırız. O çaresizlik hissini bizden iyi kim bilebilir. Şimdi Siem Reap e yerleştim sıcak diye. mutlu mesut sanat üretip duruyorum. Iyi dileklerin için teşekkür ederim abi bilmukabele.
ülkeyi mi terk ettin sırf bu yüzden çok mantıklı
tattoosoul

efervesan yazdı:
tattoosoul yazdı:
kadir yazdı: Ne mutlu kardesim tattoosoul iyilestin ve burada acikliyorsun, burayi unutmamissin. Sifan daim olsun.
hahah efervesan eveet artık kamboçyadayım tabiki onlarca sebep vardı benim için.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

tattoosoul yazdı:
efervesan yazdı:
tattoosoul yazdı: Kadir abi nasılsınız. Bana doktor”vallaa kardeşim bu hastalığın kalıcı tedavisi yok, daha çook gidip geleceksin buralara” dediğinde ilk kadir abi size yazmıştım. Bana o gün de takibi bırakma iyileşceksin sadece biraz “sabır” demiştiniz hiç unutmam. Tabiki abi forumu nasıl bırakırız. O çaresizlik hissini bizden iyi kim bilebilir. Şimdi Siem Reap e yerleştim sıcak diye. mutlu mesut sanat üretip duruyorum. Iyi dileklerin için teşekkür ederim abi bilmukabele.
hahah efervesan eveet artık kamboçyadayım tabiki onlarca sebep vardı benim için.
Şifan daim olsun kardeşim biz çekmeye devam ediyoruz yarim yamalak yaşam düzeni ile
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

tattoosoul yazdı:
ogz89 yazdı:
cemcak yazdı: İnanki bazen foruma girmek istemiyorum moralimi bozacak şeyler okuyacağım diye. Hepimiz bir gün iyileşeceğiz, kimimiz 1 yılda, kimimiz 5 yılda, ama ömrümüzün sonuna kadar bu illetle uğraşmayacağız. İşin peşini bırakmazsak hepimiz bir gün iyileşeceğiz.
Sağlığınız daim ömrünüz uzun olsun işte bu emin olun bu yazı ile yüzlerce kişiyi bu gece öyle rahat uyutacaksınız ki bunu yaşayanlar bilir iyileştim unuttum bile demek ön özel doktor ve ilaç dan daha iyidir sağolun var olun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

tattoosoul yazdı:
kadir yazdı:
tattoosoul yazdı: Hahah foruma çok uzun zamandır girmiyordum herkes yeni ve ben hastayfen aynı sizler gibiydim umutsuz ama nazar değmesin nezaman iyileştiğimi hatırlamıyorum bile. Hani iyileşmenin son aşamasıdır ya yavaş yavaş unutmak. İşte ben o aşamadayım. Forumu bile unutmuşum. Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun ben 1,5 sene bir kutu ilaç kullanmadan bir doktorun tanı koyması,berbat ağrılar ile birlikte Zafer Oyman hocada gözümü açtım. Bol lökositten düzenli istanbula ayda bir gitgel yaparak 11 ayda ciddi bir ilaç kullanımından sonra iyileştim ama tabi semptomlar öyle çabucak geçmiyor hala bile çok çok az hissedebiliyorum ama zamanla hepsi azalarak kayboluyor. Bu da düzenli besin takviyesi,psikolojik destek,yaşam kalitesini arttırarak birbuçuk iki senede oluyor. Burada iyiyim yazınca nüks etmişti hastalığım sonra iki kutu azitro bir kutu tetradoxla tekrar iyileşmiştim. İyileşen o kadar çok hasta var ki sakın umutsuzluğa kapılmayın. Tedavi geçmişimi detaylı birgün yazacağım.Tedavi bir bütün değerlendirilmeli eğer bir kaçak olursa bütün emekler boşa gider. Ama lökosit düşüp uzun süre sabit kaldı mı kolay kolay yükselmiyor. Tedavisi evet biraz zor ama var.
Tesekkurler, iyiyim tattoosoul kardesim, bizde işimizde gücümüzdeyiz...hayat devam ediyor.:)
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

kadir yazdı:
tattoosoul yazdı:
kadir yazdı: Ne mutlu kardesim tattoosoul iyilestin ve burada acikliyorsun, burayi unutmamissin. Sifan daim olsun.
Tesekkurler, iyiyim tattoosoul kardesim, bizde işimizde gücümüzdeyiz...hayat devam ediyor.:)
Abi largopen 500 mg hangi tür patojene karşı etkili.
Erhan1976
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen Erhan1976 »

ogz89 yazdı:Beyler bu forum çare arama ve umut bulma için kurulmuş hastalara yardım etme ve moral olması için hepimizin burada aradığı şey aynı ama son zamanlarda bi bataklık gibi tamam herkes haklı kimse yalan da söylemiyor fakat pisikoloji yi ilaçtan iyidir bunu unutmayın bazı hikaye ve yazıları okuyan sağlam olsa çöker adam yapmayın allah aşkına ne kendinize nede başkasına ve korkmayın bi zaman gelecek herşey yoluna girecek nasıl mı işten anlayan bi doktor zaman ve sabır.Kalın sağlıcakla
Vallahi haklısın kardeşim, şu foruma 1.5 senedir girmiyodum, bi giriym dedim, girer girmez negatif elektrik saçmaya başladılar üstüme üstüme. Valla bişey diyiym mi, herkes elinden geldiğince hayatını yaşasın kimse birbirini gereksiz yere yormasın. Daha yeni Ukrayna'dan döndüm, 5 gün harika tatil yaptım. Dışarıda bi hayat var ve içe kapanmak sadece insanın kendisini bitiriyor. 2 Hafta sonra Tayland'a gidiyorum 15 gün kalıcam, gittiği yere kadar gider kardeşim, psikolojikman bitmiş insanlara tavsiyem bütçe dahilinde biraz değişik işlere kendinizi verin, değişik kültürler tanıyın, kafayı dağıtın...