ACIBADEM BODRUM HÜSEYİN SEÇGİN

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

ACIBADEM BODRUM HÜSEYİN SEÇGİN

Mesaj gönderen murat222 »

Tatildeyim yakın diye Hüseyin hocaya gttim

Muayene masaj dahil 225
Püy kültürü58
Mikroskobik inceleme 28 tl
Mikroskobik incelemeyi direk Hüseyin hoca yapıyor
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: ACIBADEM BODRUM HÜSEYİN SEÇGİN

Mesaj gönderen kader48 »

Hüseyin Hoca hangi hastanede şu anda???
murat222

kader48 yazdı:Hüseyin Hoca hangi hastanede şu anda???
Acıbadem tıp merkezinde bodrum otogarının hemen üstünde yeni açılmış tabela daha dün takılmış
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Bugün eskişehirden bodruma muayene olmak için geldim. Gerçekten çok şaşırdım. Hiç düzen yok. Laboratuvar çalışanları puy kültürü nedir kültür nedir onu dahi bilmiyorlar cok ciddiyim. Hüseyin hoca nın işi zor sürekli toparlamaya çalısıyor.kısacası vasat. Gelelim muayene bulgularına prostat ta kalfikasyon var dedi buzamana kadar lokosit çıkmamıştı.masajdan sonraki idrarda lokosit 6-7 çıktı prostat sıvısında ise 0-1 Herzamanki gibi. Aklım karıştı madem lokosit çıkacaktı neden her ikisinde de yüksek çıkmadı. Ayrıca lokositi Hüseyin hoca saymadı. Ögretmiş galiba çalısanlara..ayrıca pcr yaptırdım prostat sıvısından birde kültür sonucu çıkacak ona göre ilaç yazacakmış.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

idrar yollari enfeksiyonu ile prostat enfeksyonu farkli seyler, pristatta yoksa sorun etme, idrar yollari 1 kutu antb bakar
Prostatozurlu

Mrshadow yazdı:idrar yollari enfeksiyonu ile prostat enfeksyonu farkli seyler, pristatta yoksa sorun etme, idrar yollari 1 kutu antb bakar
Kaç kutu antibiyotik içtim. Keşke dedigin gibi 1 kutu antibiyotige baksaydı
cenksoydan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cenksoydan »

Prostat sivisindan sonra verilen idrarda sperm de farklı lökosit sonuclari cikiyor bende de oyle olmustu. Ama ureme olmamisti. Yaptirdigim yerde baska yere yolluyordu kültür icin sonucuna cok guvenemedim.
murat222

Prostatozurlu yazdı:Bugün eskişehirden bodruma muayene olmak için geldim. Gerçekten çok şaşırdım. Hiç düzen yok. Laboratuvar çalışanları puy kültürü nedir kültür nedir onu dahi bilmiyorlar cok ciddiyim. Hüseyin hoca nın işi zor sürekli toparlamaya çalısıyor.kısacası vasat. Gelelim muayene bulgularına prostat ta kalfikasyon var dedi buzamana kadar lokosit çıkmamıştı.masajdan sonraki idrarda lokosit 6-7 çıktı prostat sıvısında ise 0-1 Herzamanki gibi. Aklım karıştı madem lokosit çıkacaktı neden her ikisinde de yüksek çıkmadı. Ayrıca lokositi Hüseyin hoca saymadı. Ögretmiş galiba çalısanlara..ayrıca pcr yaptırdım prostat sıvısından birde kültür sonucu çıkacak ona göre ilaç yazacakmış.
Banada püy kültürü yerine üretral akıntı kültürü yapmaya kalktılar 350 tl çıktı sonra bn zar zor püy kültürüne çevirdim
Püy kültürü 58 tl
Prostatozurlu

murat222 yazdı:
Prostatozurlu yazdı:Bugün eskişehirden bodruma muayene olmak için geldim. Gerçekten çok şaşırdım. Hiç düzen yok. Laboratuvar çalışanları puy kültürü nedir kültür nedir onu dahi bilmiyorlar cok ciddiyim. Hüseyin hoca nın işi zor sürekli toparlamaya çalısıyor.kısacası vasat. Gelelim muayene bulgularına prostat ta kalfikasyon var dedi buzamana kadar lokosit çıkmamıştı.masajdan sonraki idrarda lokosit 6-7 çıktı prostat sıvısında ise 0-1 Herzamanki gibi. Aklım karıştı madem lokosit çıkacaktı neden her ikisinde de yüksek çıkmadı. Ayrıca lokositi Hüseyin hoca saymadı. Ögretmiş galiba çalısanlara..ayrıca pcr yaptırdım prostat sıvısından birde kültür sonucu çıkacak ona göre ilaç yazacakmış.
Banada püy kültürü yerine üretral akıntı kültürü yapmaya kalktılar 350 tl çıktı sonra bn zar zor püy kültürüne çevirdim
Püy kültürü 58 tl
Banada aynı şeyi yaptılar barkod üstünde üretral akıntı kültürü yazıyordu hala. Hoca müdahale etti idrar mikrobiyolojik inceleme birde kültür 115 lira ödedim muayene ücretide 235 liraydı.