Prostat hastalarsabah ereksiyon oluyormu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Neri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostat hastalarsabah ereksiyon oluyormu

Mesaj gönderen Neri »

Ben artık 1 yıla yakın bir zaman olur ki Sabah ereksiyonunun ne olduğunu unutmuşum.Merak ediyorum sizde mi benim gibi yoksa yalnız ben böyleyim
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostat hastalarsabah ereksiyon oluyormu

Mesaj gönderen orhan »

Neri yazdı:Ben artık 1 yıla yakın bir zaman olur ki Sabah ereksiyonunun ne olduğunu unutmuşum.Merak ediyorum sizde mi benim gibi yoksa yalnız ben böyleyim
Tedavi olduka geri dönüş yapıyor biraz zaman ve sabır gerekiyor prostata ödemi yada enfeksiyonu bitirmeniz lazım selam lar
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

orhan yazdı:
Neri yazdı:Ben artık 1 yıla yakın bir zaman olur ki Sabah ereksiyonunun ne olduğunu unutmuşum.Merak ediyorum sizde mi benim gibi yoksa yalnız ben böyleyim
Tedavi olduka geri dönüş yapıyor biraz zaman ve sabır gerekiyor prostata ödemi yada enfeksiyonu bitirmeniz lazım selam lar
Ben geceleri eraksiyon oluyorum sabahları bazen ama isteksizlik devam ediyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Arkadaşlar mutlaka testesteron ölçtürün eksiklik olabilir
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Benim haftanin 2 gunu sabah hemen kalmadan once ( sabah 07:15 uyaniyorum ) saat sabah 6 gibi yari uykuluyken oluyor ,cok kaliteli olmuyor ama ... sabah kaltigimda ise hissiz ve inik oluyor
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Cinsel perhizi deneyin bende işe yaradı.
akoray

Mesaj gönderen akoray »

O bölgede hasar var beyler . Bu yüzden beyin libidoyu düşürür . Testesteron takviyesi ile bir nebze düzelir . İşin tuhaf tarafı doktorlar bunu bilmiyor . Teorik bakıyorlar olaya . Halbuki durum farklı .
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Ben hepatit a olduğum zaman yağlı yiyecekleri gördüğüm zaman tiksinti duyuyordum ilk zamanlar
Aynı mantık burada da var o bölge hasarlı ve mikrop var
Bünye seks i istemiyor . Bu kadar basit . Bölgeden mikrobun arındırılması lazım. Sonrasında da kaynağını bulup oraya yoğunlaşmak lazım. Yani bunun nereden geldiğini, bağırsak yada idrar yolları vs..... Üzerine gidilse belki sonuç alınacak ....
esanjor01

akoray yazdı:Ben hepatit a olduğum zaman yağlı yiyecekleri gördüğüm zaman tiksinti duyuyordum ilk zamanlar
Aynı mantık burada da var o bölge hasarlı ve mikrop var
Bünye seks i istemiyor . Bu kadar basit . Bölgeden mikrobun arındırılması lazım. Sonrasında da kaynağını bulup oraya yoğunlaşmak lazım. Yani bunun nereden geldiğini, bağırsak yada idrar yolları vs..... Üzerine gidilse belki sonuç alınacak ....
aynen durum bu o bolge hasarli mikrop var bunye sex istemiyor , islinda istemiyorsa -istiyror garip duygu yaninda bayan arkadasin var ama yapamiyorsun, sifir tepki , insanin ici yaniyor can sikintisindan zaman zaman aglamakli oluyorum ..
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Esanjör01 selam kardeşim , testesteron takviyesi aldın mı ? . ben faydasını görmüştüm. yeniden başlayacağım . chorinmohn , pregnyl isimli iki ilaç pik yani tavan yaptırdı bende . bunları bir araştır derim . birde demir dikeni hapı . çok maliyetli değil.

bu arada esanjör ismi nereden geliyor . branş ; makine , malzeme falan ....
akoray

Mesaj gönderen akoray »

geçicek kardeşim mücadedeleye devam , bak kadir abi yıllar sonra iyileşti . soğan bende fayda etmişti . günde 4 kere yi buldum ilişkide . orayı çok rahatlattı
Kardelen42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kardelen42 »

Sogan nasil cozdu nasil yiyecez yani
esanjor01

akoray yazdı:Esanjör01 selam kardeşim , testesteron takviyesi aldın mı ? . ben faydasını görmüştüm. yeniden başlayacağım . chorinmohn , pregnyl isimli iki ilaç pik yani tavan yaptırdı bende . bunları bir araştır derim . birde demir dikeni hapı . çok maliyetli değil.

demir dikeni trebuluss terre bitkisi onun orjinalini kullandim tribestan adi ... bulgaristan yapimi ..Bunu kazaksitandaki doktorum onermisti dogal yollardan testestronu arttirir diye .. ... bende bunu tavsiye ediyorum bende cok fayda saglamadi ama... testestron seviyem 10 gun once 5 cikti , normlar ( 2.7-11 ) orasiydi yani benimki en alt seviyeden ustte normlar arasinda ...
Simdi o bolgede sanci yangi oldugu icin , beni kitliyor tutuyor libidoyu ereksiyonu canina yandigim .......

makina muhendisiyim kardes esanjor ( isi degistiricisi ) ordan .... Kadir abimiz gibi .... makina muhendisiyiz ama makina tutukluk yapti iste ....

sogani nasil tuketiyorsun ben de cok yerim
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

psikolojik dedikleri sey de bu zaten. yanisi arkadaşlar cinsel sorunlarınıza prostat bezi yol açmıyor. prostat dolaylı yoldan etkiliyor.
orhan

Mesaj gönderen orhan »

tornografi yazdı:psikolojik dedikleri sey de bu zaten. yanisi arkadaşlar cinsel sorunlarınıza prostat bezi yol açmıyor. prostat dolaylı yoldan etkiliyor.
Değerli arkadaşlar sizlere nacizhane önerim önce şu prostat taki ödemi yada iltabı yada enfeksiyonu bir kontrol altına alın ve sabır edin bekleyin bu yol uzun bir yol hemen olmuyor olmuyor diye hemen pes etmeyin bu işte perhiz şart ALKOL SİGARA KAHVE ACI BAHARAT artık size ne iyi gelmiyorsa siz daha iyi bilirsiniz ay ben yaptım olmadı ne kadar yaptın yol uzunnnnnnnnn herşeyi aynı anda yapmayın sonuçta bunların hepsi böbrek karaciğer den geçiyor her şeyi bir sıraya koyun birazda vücutu kendi haline bırak şöyle bir kendine gelsin kısaca
Doktor ilaç zaman ve sabır not birde yazın klimalardan uzak durun kalın sağlıcakla
akoray

Mesaj gönderen akoray »

esanjor01 yazdı:
akoray yazdı:Esanjör01 selam kardeşim , testesteron takviyesi aldın mı ? . ben faydasını görmüştüm. yeniden başlayacağım . chorinmohn , pregnyl isimli iki ilaç pik yani tavan yaptırdı bende . bunları bir araştır derim . birde demir dikeni hapı . çok maliyetli değil.

demir dikeni trebuluss terre bitkisi onun orjinalini kullandim tribestan adi ... bulgaristan yapimi ..Bunu kazaksitandaki doktorum onermisti dogal yollardan testestronu arttirir diye .. ... bende bunu tavsiye ediyorum bende cok fayda saglamadi ama... testestron seviyem 10 gun once 5 cikti , normlar ( 2.7-11 ) orasiydi yani benimki en alt seviyeden ustte normlar arasinda ...
Simdi o bolgede sanci yangi oldugu icin , beni kitliyor tutuyor libidoyu ereksiyonu canina yandigim .......

makina muhendisiyim kardes esanjor ( isi degistiricisi ) ordan .... Kadir abimiz gibi .... makina muhendisiyiz ama makina tutukluk yapti iste ....

sogani nasil tuketiyorsun ben de cok yerim[/quo

Bende metalurji mühendisiyim. (YTÜ 2000 )Yakın sayılır. Ortak derslerimiz olmuştur. Malzeme .termodinamik fe-c denge diyagramlari , makine elemanları , ısıl işlem v.s...
Neydi beeee

Neyse müdürüm konuşuruz daha.

Asıl konuya gelelim. 1 adet Soğanı ekmeğin arasına koyup yiyorsun her gün. Birkaç gün sonra ben etkisini hissettim. Aşağısı hareketlendi içinde quarsetin var çünkü . Bir ara ispanakta yemiştim. Libido artışı olmuştu
Bir arkadaşımda salatalık tohumu acayip etkisini göstermiş. Dene bakalım belki işe yarar. Birde maydanoz suyu ...forumdan bir arkadaşta sanciyi dindirmiş. Ankara'da bir doktor var. Oda maydanoz suyu ile bir hastayı tamamen iyilestirmis . Deneme yanılma başka yolu yok. Grşrz
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Bende metalurji mühendisiyim. (YTÜ 2000 )Yakın sayılır. Ortak derslerimiz olmuştur. Malzeme .termodinamik fe-c denge diyagramlari , makine elemanları , ısıl işlem v.s...
Neydi beeee

Neyse müdürüm konuşuruz daha.

Asıl konuya gelelim. 1 adet Soğanı ekmeğin arasına koyup yiyorsun her gün. Birkaç gün sonra ben etkisini hissettim. Aşağısı hareketlendi içinde quarsetin var çünkü . Bir ara ispanakta yemiştim. Libido artışı olmuştu
Bir arkadaşımda salatalık tohumu acayip etkisini göstermiş. Dene bakalım belki işe yarar. Birde maydanoz suyu ...forumdan bir arkadaşta sanciyi dindirmiş. Ankara'da bir doktor var. Oda maydanoz suyu ile bir hastayı tamamen iyilestirmis . Deneme yanılma başka yolu yok. Grşrz