magnesium di-potassium EDTA fitil

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cemcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

magnesium di-potassium EDTA fitil

Mesaj gönderen cemcak »

Merhabalar,
Yabancı forumlarda bu fitil devamlı karşıma çıkıyor. Prostattaki kalsifikasyonları yok ediyormuş. Hatta fitil yerine damar yoluyla kullananlarda var. Kadir abi bu konuda bi fikriniz var mı , ya da kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: magnesium di-potassium EDTA fitil

Mesaj gönderen bb544 »

cemcak yazdı:Merhabalar,
Yabancı forumlarda bu fitil devamlı karşıma çıkıyor. Prostattaki kalsifikasyonları yok ediyormuş. Hatta fitil yerine damar yoluyla kullananlarda var. Kadir abi bu konuda bi fikriniz var mı , ya da kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim.
Allah büyük :roll:
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

O kadar basit degil yanında baya birşeyler kullanman gerekli ve fitiller pahalı 3-4 ayda anca işe yaramaya başlar.
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

Yabancı forumda kullanan birisinin yorumu okudum, 4 yıldır alevlenme yaşamamış, bilemedim. Valla kutusu 90 dolar civarı, benim bu hastalık için verdiklerimin yanında bir şey değil. Yanında neler kullanmak gerekli, biraz açar mısınız. Siz kullandınız mı?
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

cemcak yazdı:Yabancı forumda kullanan birisinin yorumu okudum, 4 yıldır alevlenme yaşamamış, bilemedim. Valla kutusu 90 dolar civarı, benim bu hastalık için verdiklerimin yanında bir şey değil. Yanında neler kullanmak gerekli, biraz açar mısınız. Siz kullandınız mı?
Fitilin daha iyi deriye gecmesi için bir madde kullanman gerekli fitile sürmelisin yani kullanırken sonra hergün propolis fitili birde fibroz fitili vardı ismini hatırlayamadıgım haftada 2 sefer kullanıcaksın. Cok maliyetli olur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardesim, EDTA, dekalsifikasyon ve kanın pıhtılaşmasını önlemek için kullanılan, metalik iyonları, özellikle kalsiyum iyonlarını yakalayan bir maddedir. Prostat içi enjeksiyon yaptirdigimda yapilan karisimin icinde EDTA da vardi. Bir faydasini gormemistim. Dahada kötü oldugumu söylemistim. Fakat bu fitil olarak kullanildiginda,uygun antibiyotik ile beraber kullanilirsa faydali olur diye dusunuyorum.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

son yıllarda AHCC (Active hexose correlated compound) diye mucizevi bir ürün popüler oldu. bunu HPV li hastalar kullandılar tonla para verip. bir çoğu iyileşti. virüsü vücuttan attılar. nüks müks yaşamadılar.

bu hastalar yıllarca beklediler böyle bir tedaviyi. bir klinik çalışma ile çat diye iyileştiler. lan ne şanslılar.

Denemek lazım bunu da. dua etmek lazım. dua edin arkadaşlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tornografi yazdı:son yıllarda AHCC (Active hexose correlated compound) diye mucizevi bir ürün popüler oldu. bunu HPV li hastalar kullandılar tonla para verip. bir çoğu iyileşti. virüsü vücuttan attılar. nüks müks yaşamadılar.

bu hastalar yıllarca beklediler böyle bir tedaviyi. bir klinik çalışma ile çat diye iyileştiler. lan ne şanslılar.

AHCC, hpv li hastalarda olumlu sonuclar veriyor diye yayinlar mevcut.Bagisiklik guclendirici immunolojik etkisi var. Prostatit icin kullanilabilir.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

kadir yazdı:
tornografi yazdı:son yıllarda AHCC (Active hexose correlated compound) diye mucizevi bir ürün popüler oldu. bunu HPV li hastalar kullandılar tonla para verip. bir çoğu iyileşti. virüsü vücuttan attılar. nüks müks yaşamadılar.

AHCC, hpv li hastalarda olumlu sonuclar veriyor diye yayinlar mevcut.Bagisiklik guclendirici immunolojik etkisi var. Prostatit icin kullanilabilir.
kadir abim denemek lazimdan kastim.ahcc degildi. ahcc kullandim zaten. 6 ay. etkisi oldu mu pek bilmiyorum ama para vermeye degmedi kesin. bu urunun prostatit ile ilgili yapilmis bi calismasi yok zaten. kendi uzerimizde deney yapmaya da gerek yok. ben yaptim gerci orasi ayri.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Seref yazdı:
kadir yazdı:
Evet kardesim, EDTA, dekalsifikasyon ve kanın pıhtılaşmasını önlemek için kullanılan, metalik iyonları, özellikle kalsiyum iyonlarını yakalayan bir maddedir. Prostat içi enjeksiyon yaptirdigimda yapilan karisimin icinde EDTA da vardi. Bir faydasini gormemistim. Dahada kötü oldugumu söylemistim. Fakat bu fitil olarak kullanildiginda,uygun antibiyotik ile beraber kullanilirsa faydali olur diye dusunuyorum.
Kadir abi sende kalsifikasyon olmamasının sebebi EDTA olabilirmi acaba?
Bendede vardir illaki kalsifikasyon. Kalsifikasyon iyilesen yerlerin dogal bir sonucudur. Bu alanlara " Skar" denilir.Bir adıda kireclenmedir. Bunlar kalicidir.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

kadir yazdı:
Seref yazdı:
kadir yazdı: Evet kardesim, EDTA, dekalsifikasyon ve kanın pıhtılaşmasını önlemek için kullanılan, metalik iyonları, özellikle kalsiyum iyonlarını yakalayan bir maddedir. Prostat içi enjeksiyon yaptirdigimda yapilan karisimin icinde EDTA da vardi. Bir faydasini gormemistim. Dahada kötü oldugumu söylemistim. Fakat bu fitil olarak kullanildiginda,uygun antibiyotik ile beraber kullanilirsa faydali olur diye dusunuyorum.
Kadir abi sende kalsifikasyon olmamasının sebebi EDTA olabilirmi acaba?
Bendede vardir illaki kalsifikasyon. Kalsifikasyon iyilesen yerlerin dogal bir sonucudur. Bu alanlara " Skar" denilir.Bir adıda kireclenmedir. Bunlar kalicidir.
Benim anladıgım 1 sene öncesi kristalleşme vardı kücük şimdi 1 cm kalsifikasyon oluştu hep büyüyor kadir abi ? Neden sabit durmuyor veya kücülmüyor ?
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

bb544 yazdı:
cemcak yazdı:Yabancı forumda kullanan birisinin yorumu okudum, 4 yıldır alevlenme yaşamamış, bilemedim. Valla kutusu 90 dolar civarı, benim bu hastalık için verdiklerimin yanında bir şey değil. Yanında neler kullanmak gerekli, biraz açar mısınız. Siz kullandınız mı?
Fitilin daha iyi deriye gecmesi için bir madde kullanman gerekli fitile sürmelisin yani kullanırken sonra hergün propolis fitili birde fibroz fitili vardı ismini hatırlayamadıgım haftada 2 sefer kullanıcaksın. Cok maliyetli olur
Siz kullandınız mı?
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Rica etsem su forumun linkini atabilir misin ? tesekkurler.
cemcak

Mesaj gönderen cemcak »

purology yazdı:

Facebook’da prostatis adlı kapalı bir grup var. Ordan bir çok bilgiye ulaşabilirsin. Bu tedavi türkiyede de oluyor sanırsam. Edta şelasyon tedavisi yazınca google’a bir şeyler çıkıyor. Bilemedim, henüz burda yaptıran yok galiba.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cemcak yazdı:
purology yazdı:

Facebook’da prostatis adlı kapalı bir grup var. Ordan bir çok bilgiye ulaşabilirsin. Bu tedavi türkiyede de oluyor sanırsam. Edta şelasyon tedavisi yazınca google’a bir şeyler çıkıyor. Bilemedim, henüz burda yaptıran yok galiba.
Edta tedavisi diye bir sey yok prostatitte. Kireclenme yaralar iyilestikce oluşur yoksa yara kapanmaz. ( İnflamasyon) Bunlar kalicidir. Kireclenmeyi kimyasallarla cozerseniz, yine basa donersiniz. Yara açilir. Kalsifikasyonlar kapanan dokunun dogal sonucudur. Kaynak gibi düşünün.Yumuşak doku iltihabinda iyilesme sureci biyolojik olarak böyledir. Aynen akciger tüberkülozunda oldugu gibi.
DANTE64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen DANTE64 »

Selam,

bu prostattaki kalsiumu almak için değil, vucuttan ağır metalleri temizlemek için üretilmiş bir fitil.
kalsifikasyonu düzeltmek istiyorsanız D3 K' vit. ve Magnezyum Zinc kullanın.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Seref yazdı:
kadir yazdı:
cemcak yazdı: Facebook’da prostatis adlı kapalı bir grup var. Ordan bir çok bilgiye ulaşabilirsin. Bu tedavi türkiyede de oluyor sanırsam. Edta şelasyon tedavisi yazınca google’a bir şeyler çıkıyor. Bilemedim, henüz burda yaptıran yok galiba.
Edta tedavisi diye bir sey yok prostatitte. Kireclenme yaralar iyilestikce oluşur yoksa yara kapanmaz. ( İnflamasyon) Bunlar kalicidir. Kireclenmeyi kimyasallarla cozerseniz, yine basa donersiniz. Yara açilir. Kalsifikasyonlar kapanan dokunun dogal sonucudur. Kaynak gibi düşünün.Yumuşak doku iltihabinda iyilesme sureci biyolojik olarak böyledir. Aynen akciger tüberkülozunda oldugu gibi.
Bizdeki inflamasyon hicbir zaman gitmeyecek anlamina mı geliyor abi? İnflamasyon sürdüğü sürece şikayetlerimizde devam mı edicek ? :(
Inflamasyon duzelir. Kalsifik alanlar kalicidir.Bknz: (Scar doku)