Mastürbasyonda 30 saniye içinde boşalma

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mastürbasyonda 30 saniye içinde boşalma

Mesaj gönderen jeanvaljean »

Arkadaşlar 1 ay once ameliyat oldum karın bölgesinden, geçen haftaya kadar hiç boşalmadim. Geçen hafta ilk defa mastürbasyon yapınca hemen boşaldım bunu da ilk boşalma olduğu için pek önemsemedim ama bütün bosalmalarim maksimum 1 dk sürmeye başladı sizce neden böyle oldu psikolojik midir acaba?
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Mastürbasyonda 30 saniye içinde boşalma

Mesaj gönderen Imzekken »

jeanvaljean yazdı:Arkadaşlar 1 ay once ameliyat oldum karın bölgesinden, geçen haftaya kadar hiç boşalmadim. Geçen hafta ilk defa mastürbasyon yapınca hemen boşaldım bunu da ilk boşalma olduğu için pek önemsemedim ama bütün bosalmalarim maksimum 1 dk sürmeye başladı sizce neden böyle oldu psikolojik midir acaba?
Ne aneliyatı oldunuz
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

jeanvaljean yazdı:Arkadaşlar 1 ay once ameliyat oldum karın bölgesinden, geçen haftaya kadar hiç boşalmadim. Geçen hafta ilk defa mastürbasyon yapınca hemen boşaldım bunu da ilk boşalma olduğu için pek önemsemedim ama bütün bosalmalarim maksimum 1 dk sürmeye başladı sizce neden böyle oldu psikolojik midir acaba?
Hastalığa yakalandigimdan beri böyleyim diyebilirim psikolojim kötü suanda bu yüzden
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Ağrı olmasın 30 saniyede boşalmaya razıyım takma kafana
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

psikolojiktir bence
Allah büyük.