KÜLTÜR - LOKOSIT - HUZURSUZ BACAK

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ist86

KÜLTÜR - LOKOSIT - HUZURSUZ BACAK

Mesaj gönderen ist86 »

Merhaba arkadaşlar geçen hafta muhsin hocayla randevum vardı lokosit 7-8 di . Kültür yaptı prostat sıvısından ve temiz çıktı.Ultrasondan prostata baktı ödemli ve şis dedi bana gosterdi.idrar sorunları bundan kaynaklı olduğunu söyledi sık ve akımı düşük idrar sorunu... Lokosit sayısının artması ise yanmaya sebepmis boşalma ve idrar sonra yanması... Peki sizce bacaklardaki halsizlik ve ozellikle sağ bacağımın surekli huzursuz olması neyle ilgili oyle ki bazen uykumdan uyandırıyor.
ist86

Re: KÜLTÜR - LOKOSIT - HUZURSUZ BACAK

Mesaj gönderen ist86 »

ist86 yazdı:Merhaba arkadaşlar geçen hafta muhsin hocayla randevum vardı lokosit 7-8 di . Kültür yaptı prostat sıvısından ve temiz çıktı.Ultrasondan prostata baktı ödemli ve şis dedi bana gosterdi.idrar sorunları bundan kaynaklı olduğunu söyledi sık ve akımı düşük idrar sorunu... Lokosit sayısının artması ise yanmaya sebepmis boşalma ve idrar sonra yanması... Peki sizce bacaklardaki halsizlik ve ozellikle sağ bacağımın surekli huzursuz olması neyle ilgili oyle ki bazen uykumdan uyandırıyor.
Bu arada kültür sonucu;

UREAPLASMA kültürü: Üremedi
MYCOPLASMA kültürü: Üremedi
AEROP kültür: Steril kaldı
Gram Boyama inceleme : PNL ve mikroorganizma görülmedi.
CHLAMDYA TRAC : Negatif
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Ben de 2 kez kultur yaptirdim. Ama o hastanenin laboratuarina ben pek guvenmiyorum bence duzen lab denenmeli .
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen toprak12 »

Prostata yakın sinirler var bu sinirler bacaklara kadar uzanıyor prostat şiş olduğu için bu sinirlere baskı yapıyor ve bu yüzden bacaklarda ağrı ve sinirsel problemlere neden oluyor.Farkettiniz mi hiç bilmiyorum ama bazen aşırı zevk alıp boşalınca bacaklarda uyuşma ve halsizlik tarzı şeyler oluyor.yani bence tamamen prostat ile alakalı.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

toprak12 yazdı:Prostata yakın sinirler var bu sinirler bacaklara kadar uzanıyor prostat şiş olduğu için bu sinirlere baskı yapıyor ve bu yüzden bacaklarda ağrı ve sinirsel problemlere neden oluyor.Farkettiniz mi hiç bilmiyorum ama bazen aşırı zevk alıp boşalınca bacaklarda uyuşma ve halsizlik tarzı şeyler oluyor.yani bence tamamen prostat ile alakalı.
Mantıklı...proatatki Bu ödem ve şiş olayını çözmem lazım.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen gonore »

muhsin hoca muayene ücreti nedir sgksiz olanlarda
:P
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Huzursuz bacak dusuncenizi ne kadar dogrudur bilemiyorum fakat en azindan kendimde huzursuz bacak olayi belkide on yillardan beri var olmakla beraber prostatitin huzursuz bacagi tetikledigi hic olmadi ancak kalcalarima ve bacaklarima dogru agrilar zaten az cok surekli mevcut ve bunlar huzursuz bacak probleminden cok agri gibi. Uyusma ve halsizlik huzursuz bacagin semptomu degil bence hužursuz bacak adi uzerinde tanimlayamadiginiz agridan cok bacaginizda huzursuzluk
Diye tanimlayabileceginiz bir olay. Magnezyum kullandigimda pek olmayan bir olay.
romeo

Mesaj gönderen romeo »

ist86 yazdı:Merhaba arkadaşlar geçen hafta muhsin hocayla randevum vardı lokosit 7-8 di . Kültür yaptı prostat sıvısından ve temiz çıktı.Ultrasondan prostata baktı ödemli ve şis dedi bana gosterdi.idrar sorunları bundan kaynaklı olduğunu söyledi sık ve akımı düşük idrar sorunu... Lokosit sayısının artması ise yanmaya sebepmis boşalma ve idrar sonra yanması... Peki sizce bacaklardaki halsizlik ve ozellikle sağ bacağımın surekli huzursuz olması neyle ilgili oyle ki bazen uykumdan uyandırıyor.
Muhsin hoca ne diyor bacaklardaki soruna?