candimax

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
zafer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

candimax

Mesaj gönderen zafer »

antibiotik kullandıktan sonra üstünden epey bir zaman geçti ancak bağırsaklarım halen düzelmedi dışkımda hep aynı koku var bazen ishal bazen kabız oluyorum acaba candimax diye bir ilaç almıştım onu kullanayım mı? dietini yapmak çok zor çünkü ilacın yan etskisi var mı ?
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: candimax

Mesaj gönderen efervesan »

Şeker ve beyaz unlu mamülleri azalt işlenmiş gıda ve fast food bitir hayatımda her gün düzenli yeşillij sebze yoğurt ye iki haftaya bağırsaklaırı toplarsın ekmek olarak da ekşi mayalı ye hem daha doyurucu hemde daha sağlıklı
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

zafer yazdı:antibiotik kullandıktan sonra üstünden epey bir zaman geçti ancak bağırsaklarım halen düzelmedi dışkımda hep aynı koku var bazen ishal bazen kabız oluyorum acaba candimax diye bir ilaç almıştım onu kullanayım mı? dietini yapmak çok zor çünkü ilacın yan etskisi var mı ?
Bende de ayni problem var cozum bulabilen var mi? yoksa bu da mi kroniklesti isin icinden cikamadik ya ne prostat duzeldi bagirsak da bozuldu bakalim nereye kadar inşallah bobrekleri almayiz elimize
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Sinemaki bitkisi kullanan ise yararsa kurtarir... sinemaki nasil kullanilir kimler kullanir vs internette arastirin

Sinemaki ise yaramazsa eczaneden recetesiz musil ilaci alin... kabiz vs yasiyorsaniz kullanma talimatini okuyun 2 gunden fazla kullanmayin ilk gun ise yaramazsa... kesinlkkle yogurt ve meyve sebzeyi tuketin

Zeytinyagi icin suyla karistirarak faydasi var
kestane
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kestane »

Arkadaslar tek care probiyotik. Solgar Multi Billion Dophilus oneririm. Inanilmaz fayda gordum.