Eklem kas ağrıları

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hakan27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Eklem kas ağrıları

Mesaj gönderen hakan27 »

Arkdaslar 4 ay önce bel soğukluğu sonrasında bu hastalık başladı.benim anlayamadığım kalemlerimin ağrıyor olması.özellikle kol eklemlerim ve kaslarim ağrıyor ayağıma bazen sıcak bir şu dökülüyor gibi oluyor.birde anksiyete var bende hayatim kabus gibi.sizde de oluyor mu bunlar
Konya456estir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Eklem kas ağrıları

Mesaj gönderen Konya456estir »

Kardes bunu bende yasadim bu tamamen prostatin verdigi piskolijik seyler hatta sol bacagim buz gibi oldu bir gun yani diyecegim suki stres azaltmassan gecmez biliyorum zor ama zaten havalar isindimi gunesli hava cik rahatla gecer iyi akmlar
Fatih24

Mesaj gönderen Fatih24 »

Konya456estir yazdı:Kardes bunu bende yasadim bu tamamen prostatin verdigi piskolijik seyler hatta sol bacagim buz gibi oldu bir gun yani diyecegim suki stres azaltmassan gecmez biliyorum zor ama zaten havalar isindimi gunesli hava cik rahatla gecer iyi akmlar
Merhaba Dostum

Benim hastalik 2.5 Basladi

Zafer Hoca Prostat Masajindan Siviyi Aldi Bakti Hic biseyin yom dedi agri kesici verdi yolladi. bu gittigim 5 doktor. Napsam Bilemeden Yardimci Olurmusunuz.
hakan27

Mesaj gönderen hakan27 »

Bende bu ağrılar için prostatit yerine acaba daha ciddi şeyler mi oldu diye endişe ediyordum.aklıma bir sürü şeyler geliyor.psikolojik olarak coktum zaten
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Merhaba

Mesaj gönderen ogz89 »

hakan27 yazdı:Bende bu ağrılar için prostatit yerine acaba daha ciddi şeyler mi oldu diye endişe ediyordum.aklıma bir sürü şeyler geliyor.psikolojik olarak coktum zaten
Dostum kendini salma bu hastalık zamanla düzeliyor hepsi geçecek ama zaman sabır ve tedavi istiyor forumu ve iyileşen arkadaşları takip et hepsi yardımcı oluyor çok doktordan bilgili insanlar var bir da ve iyi oluyorsun takip et ve uygula