Prostat Doku Onarımı Ödem Giderme Hk.

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
romeo

Prostat Doku Onarımı Ödem Giderme Hk.

Mesaj gönderen romeo »

Merhaba arkadaşlar, öncelikle sorum şu, quercetin ligone gibi takviyeler antibiyotik tedavisi bittikten sonra mı kullanılmalı yoksa tedavi esnasında mı kullanılmalı?

Bir de prostat doku onarımı, ödemi giderme, sertliği yumuşatma için tavsiye edeceğiniz takviyeler nedir? Birlikte kullanımları ve dozları ne olmalıdır? Yan etkileri zararları var mıdır? Doktorun reçete etmesine gerek var mı yani kafamıza göre kullanmak sorun yapar mı ?

Teşekkürler
Gencpls
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Prostat Doku Onarımı Ödem Giderme Hk.

Mesaj gönderen Gencpls »

Ben de bu sorularin cevaplarını merak ediyorum
Carizma270
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Carizma270 »

+1
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Herseyi kafana gore kullanirsan sorun olur. Bunlar sonucta bobrekten, karacigerden suzulerek atilan seyler. Hepsi bu organlari yorar.
Odem gidermek icin bromelian, quercetin tavsiye edilir.

Bir de odem cozmek icin sicak uygulamak onemli
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

romeo yazdı:Merhaba arkadaşlar, öncelikle sorum şu, quercetin ligone gibi takviyeler antibiyotik tedavisi bittikten sonra mı kullanılmalı yoksa tedavi esnasında mı kullanılmalı?

Bir de prostat doku onarımı, ödemi giderme, sertliği yumuşatma için tavsiye edeceğiniz takviyeler nedir? Birlikte kullanımları ve dozları ne olmalıdır? Yan etkileri zararları var mıdır? Doktorun reçete etmesine gerek var mı yani kafamıza göre kullanmak sorun yapar mı ?

Teşekkürler
ben böyle bşr şeyi doktora sormuştum dediği şu oldu vücutun bşr dengesi fazla oynamamak lazım demişti işin ehli kendini vermiş bi doktor bulursan tavsiye edenilir
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Benimde son kontrolde lokosit 1-2 cikinca Zafer hoca antibiyotigi kesti yaklasik 1 ay once. Muhsin hocada kultur pcr yaptirdim. Birsey cikmadi. Simdi kafama takilan , sikayetlerim farklilasiyor ve devam ediyor. Sizce prostatimda hala patojen varligi devam ediyormu ? Yoksa doku onarimindamiyim elle kontrolde prostatta hafif odem hissediyor Muhsin Balaban.

Penis ucu yanmasi batmasi ile baslayan sikayetlerim, su an
Penis koku agrisi ve mesane bolgesi agrisina dondu. Isin ilginci penis ucu batmasi olurken diger sikayetim yok oluyor. Agri penis kokune gecince ise penis ucu batmasi geciyor.
efervesan

Se38 yazdı:Benimde son kontrolde lokosit 1-2 cikinca Zafer hoca antibiyotigi kesti yaklasik 1 ay once. Muhsin hocada kultur pcr yaptirdim. Birsey cikmadi. Simdi kafama takilan , sikayetlerim farklilasiyor ve devam ediyor. Sizce prostatimda hala patojen varligi devam ediyormu ? Yoksa doku onarimindamiyim elle kontrolde prostatta hafif odem hissediyor Muhsin Balaban.

Penis ucu yanmasi batmasi ile baslayan sikayetlerim, su an
Penis koku agrisi ve mesane bolgesi agrisina dondu. Isin ilginci penis ucu batmasi olurken diger sikayetim yok oluyor. Agri penis kokune gecince ise penis ucu batmasi geciyor.
HOcsm sal kendini bşraz takıntı stres de ister istemez ağrı yapar spor fln yap kan dolaşımı arttıkça rahatlarsın
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Tabiki stres yapmamak lazim da iste insan acaba eksik tedavi mi aldim diye dusunuyor. Ben sadece 25 gun antibiyotik kullandim ve lokosit 2-3 ve 1-2 ye dusunce kestik. Burda 1.5-2 ay antibiyotik kullananlar var.

Sikayetler hemen kesilmiyor bunu bu forumdan ogrendim uzun suruyor ve zor ama farkli semptomlarin ortaya cikmasi kafami cok kurcaliyor.
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Konu dağılmış biraz:) başlığa cevap verecek başka arkadaşlar var mı?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

ödemi atmak için sıcak su torbasını altınıza koyun. malum sitelerden zevkinize göre video açarak zevk sıvısı çıkartmaya çalışın.
boşalmak için zorlamayın yalnız atabildiğiniz kadar sıvı atın. bu sıvı prostattan salgılanıyor ve içinde iltihap da mevcut dışarı atılıyor.
eğer prostat ereksiyon sağlayıcı kanalları tıkadıysa matador macun gibi bir şey kullanabilirsiniz bir çay kaşığı işinizi görür. daha rahat dışarı atarsınız..
DANTE64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen DANTE64 »

romeo yazdı:Konu dağılmış biraz:) başlığa cevap verecek başka arkadaşlar var mı?
selam.

daha önce yazdım,
ilaçların bir faydası on zararı var. bu durumda bitkisel destekler
öne çıkıyor. prostat dokusu onarımı için çiğ kabak çekirdeği
çok tavsiye edilen bir bitk. ajan ve de sawpalmento.

yanısıra karanfil tarçın sarmısak natürel antibiyotik.

geçmiş olsun.
falsenegarive

Mesaj gönderen falsenegarive »

su torbası safi zarar. yazık testislere.
efervesan

falsenegarive yazdı:su torbası safi zarar. yazık testislere.
Makat bölgesi ne koyarsan çok sorun teşkil etmez
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

red yazdı:ödemi atmak için sıcak su torbasını altınıza koyun. malum sitelerden zevkinize göre video açarak zevk sıvısı çıkartmaya çalışın.
boşalmak için zorlamayın yalnız atabildiğiniz kadar sıvı atın. bu sıvı prostattan salgılanıyor ve içinde iltihap da mevcut dışarı atılıyor.
eğer prostat ereksiyon sağlayıcı kanalları tıkadıysa matador macun gibi bir şey kullanabilirsiniz bir çay kaşığı işinizi görür. daha rahat dışarı atarsınız..
Zevk suyu çıkarmanın faydası olurmu diyosun abi birde bu sıvı prostat sıvısımı
red

Mesaj gönderen red »

Zevk suyu prostat sıvısı değildir ama prostattan salgılanır. İltihap bu şekilde de atılıyor bizzat faydasını gördüğüm için tavsiye ediyorum.. Uygulamak size kalmış..
efervesan

red yazdı:Zevk suyu prostat sıvısı değildir ama prostattan salgılanır. İltihap bu şekilde de atılıyor bizzat faydasını gördüğüm için tavsiye ediyorum.. Uygulamak size kalmış..
Aklıma şöyle bşr şey geldi doktor prostat sıvısı çıkardığında sıvı ya şeffaf ya da bşraz bulanık gibş ama boşaldıpım zaman gelen sıvıda sarımsılık var Sarıyı görünce iltihap var diyoruz o zaman prostat sıvısı bu minvalde niye değil
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

O bahsedilen sıvı cowper bezinden gelir. yardimci bir bez prostat dan bagimsizdir. spermlerin hareketini korumasi icin salgilanir. prostat sivisi dedigimiz sey ise meniyle olusan bir karisimdir bu sekilde atilir diye biliyorum
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

efervesan yazdı:
red yazdı:Zevk suyu prostat sıvısı değildir ama prostattan salgılanır. İltihap bu şekilde de atılıyor bizzat faydasını gördüğüm için tavsiye ediyorum.. Uygulamak size kalmış..
Aklıma şöyle bşr şey geldi doktor prostat sıvısı çıkardığında sıvı ya şeffaf ya da bşraz bulanık gibş ama boşaldıpım zaman gelen sıvıda sarımsılık var Sarıyı görünce iltihap var diyoruz o zaman prostat sıvısı bu minvalde niye değil
Bende hasta olmadan oncede tum hayatim boyunca 3-4 gun bosalmadiysam Meni sarimtrak oluyordu. Meninin sarimtrak olmasi iltihap oldugunun kaniti degil bence. Zaten meninin icinde prostat sivisi olculemeyecek hatta gozlemlenemeyecek duzeyde. Prostat sivisinda iltihap olsa bile meninin rengini degistirecegini sanmiyorum.
huysuzdahi

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Arkadaşlar lökosit sıfırlamadından en az4-6 aylık sürede şikayetler hafifliyor.500 mg bromelain ve 500 mg Quercetin 3 ay kullanabilirsiniz yada ananas tüketebilirsiniz.Bunun yanında soğuk sıkım kabak çekirdeği yağıda takviye iş görür
Sıcak su torbasından ziyade prostat şişliği için gidebiliyorsunuz gün aşırı hamama gidin gidemiyorsanız gün aşırı oturma banyosu yapınız mutlak iyi gelecektir
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Quercetin mi
Bromelain mi
Enfla-C mi
Pea ve Ala mı

Yoksa hepsini mi aynı anda kullanmak gerek?
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

Kimseye akıl vermek istemiyorum ama ödem, doku onarımı ve prostatı yumuşatmak için sık masajdan başkası işe yarayacağını sanmıyorum aylarca kullandım hiç birinden bir etki görmedim açık konuşayım self masaja geçtim 3 günde bir kısa sürede etkisini gördüm.
Mrshadow

Sicak uygulamasi ve masaj odemi atmanin en iyi yolu
Mrshadow

eserben yazdı:Kimseye akıl vermek istemiyorum ama ödem, doku onarımı ve prostatı yumuşatmak için sık masajdan başkası işe yarayacağını sanmıyorum aylarca kullandım hiç birinden bir etki görmedim açık konuşayım self masaja geçtim 3 günde bir kısa sürede etkisini gördüm.
Self masaj yapamiyoruz. Herkesin yapabilecegi is degil
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

Mrshadow yazdı:
eserben yazdı:Kimseye akıl vermek istemiyorum ama ödem, doku onarımı ve prostatı yumuşatmak için sık masajdan başkası işe yarayacağını sanmıyorum aylarca kullandım hiç birinden bir etki görmedim açık konuşayım self masaja geçtim 3 günde bir kısa sürede etkisini gördüm.
Self masaj yapamiyoruz. Herkesin yapabilecegi is degil
Hocam sırf self masaj için aletler var ben aletle yapıyorum bu konuda yardımcı olacak nasıl yapıcağını anlatacak doktorlar vardır çünkü herkesin el ayarı bir değil zarar da verebilir onun için herkese tavsiye edemiyorum.
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Pea bulamıyoruz, ala ve enfla C yeterli olur mu