Monurol Şase Kullanımı Hk.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
romeo

Monurol Şase Kullanımı Hk.

Mesaj gönderen romeo »

Merhabalar, monurol şase yemekten 2-3 saat sonra mesaneyi boşalttıktan sonra kullanılır ve en az 2 saat idrar yapmayın denir. Monurol şase kullandıktan sonra bol su içmek gerekir mi?

Doktor bey 7 tane monurol şase yazdı ve her akşam kullan dedi. Eczacı genelde 3 günde 1 kullanılıyor dedi. Acaba fazla kullanım zarar verir mi?

Teşekkürler.
daniel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Monurol Şase Kullanımı Hk.

Mesaj gönderen daniel33 »

Gece uyumadan önce, aç karna, mesane tamamen boşaltılıp içilir ve direkt uykuya geçilir. Üzerine başka bir şey yenilip içilmez. Doktorlar genelde 1 adet verirler, bu durumu doktorunuza sorun.
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

romeo yazdı:Merhabalar, monurol şase yemekten 2-3 saat sonra mesaneyi boşalttıktan sonra kullanılır ve en az 2 saat idrar yapmayın denir. Monurol şase kullandıktan sonra bol su içmek gerekir mi?

Doktor bey 7 tane monurol şase yazdı ve her akşam kullan dedi. Eczacı genelde 3 günde 1 kullanılıyor dedi. Acaba fazla kullanım zarar verir mi?

Teşekkürler.
Hocam deneyimlerinizi paylaşın inşallah şifa olurda kurtuluruz
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Ben yabancı makalelerde, Rifampisin ve monurol kürü ile iyileşen birkaç kişinin durumunu okumuştum. Bil hassa Enterecoccus ve Staphyloccus gibi bakterilere etkili diye biliyorum. Ama yanında sağlam kombinasyon yapılmalı diye düşünüyorum. Kullanma talimatına gelince, eğer gönlün rahat etmeyecekse doktorunu arayıp sorabilirsin. Doktorun yazdığına göre demek ki var bir bildiği.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ogz89 »

romeo yazdı:Merhabalar, monurol şase yemekten 2-3 saat sonra mesaneyi boşalttıktan sonra kullanılır ve en az 2 saat idrar yapmayın denir. Monurol şase kullandıktan sonra bol su içmek gerekir mi?

Teşekkürler.
İçiniz bi sorun teşkil etmez ben de kullandım bağırsaklarda gürültü yaptı bende çok bi yan etkisi tesir etmedi
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

ogz89 yazdı:

Teşekkürler.
İçiniz bi sorun teşkil etmez ben de kullandım bağırsaklarda gürültü yaptı bende çok bi yan etkisi tesir etmedi
Faydasını gördünüzmü
nugo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen nugo »

Munoral şase, akşam yatmadan önce son idrar yapılır ve kullnılır.
Sonra idrar çıkılmaz ( mümkünse!)

Sistoskopi sonrrası bana verilmişti.

Bakteri oluşumunu yada bakteriyi önler.