İzmir de oturan varmı ??

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Whey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

İzmir de oturan varmı ??

Mesaj gönderen Whey »

İzmir de oturup bu hastalıkla mücadele edenler yazabilirim ne yap caz nereye gitcez koca İzmir de tepecik eğitim araştırmada oğuz meroğlunun eline kaldık bse yaptığda yok ürodinami mayyağ yaptı beni
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: İzmir de oturan varmı ??

Mesaj gönderen red »

Uçağa atlıyoruz hooop Zafer oymana gidiyoruz. 3 ayda kendime geldim. 4 kez gittim Zafer hocaya. İzmir'de boşa vakit kaybetmemeni öneririm.
Whey

Mesaj gönderen Whey »

Gittiğim gün lokasite falan bakarım kardeşim tedaviye başlatırmı 2 gün sonra falan gel derse çalşyon nasıl gidip geliriz devamlı hakkını helal et bide şikayetlerin neydi söyler misin bende 4 yıldır sık idrar zorlanma yaparken mesane dolu hissi vs yani baskın olarak hep idrar problemleri vardı tetradox kullandım xatral
red

Mesaj gönderen red »

Whey yazdı:Gittiğim gün lokasite falan bakarım kardeşim tedaviye başlatırmı 2 gün sonra falan gel derse çalşyon nasıl gidip geliriz devamlı hakkını helal et bide şikayetlerin neydi söyler misin bende 4 yıldır sık idrar zorlanma yaparken mesane dolu hissi vs yani baskın olarak hep idrar problemleri vardı tetradox kullandım xatral
Gittiğin gün bakar verdiği iğne ve ilaçlar bittikten sonra birkaç güne tekrar gidersin 15-20 gün sonra gibi. Bende ani idrara sıkışma, sık idrar cinsel isteksizlik ereksiyon sorunu tenis topuna oturma hissi idrar debisinde azalma mide altında ağrı vardı. Şu an sorunlarım büyük ölçüde azaldı idrar sorunum kalmadı. Tenis topuna oturma hissi de.. Birkaç ay içinde hiçbir sorunum kalmaz diye düşünüyorum. İlk lökosit 15-20 son ölçtürdüğüm lökosit 3-4.
Whey

Mesaj gönderen Whey »

Ücret nekadar hocam muayene falan , bide tam olarak o adrese nasıl gidiliyor izmir den
red

Mesaj gönderen red »

Whey yazdı:Ücret nekadar hocam muayene falan , bide tam olarak o adrese nasıl gidiliyor izmir den
SGK lı için muayene 165 lökosit alma ve laboratuvar ücreti 180 ilaçlar da aldığı ilaç ve iğneye göre değişiyor. 100 tl civarı tutabilir. Hoca takviye de verecektir ligone, vemax falan onları eczaneden alma fiyatı çok pahalı oluyor. İnternet üzerinden n11 den alabilirsin takviyeleri. Mesela ligone internette 25 ecZanede 65 tl zamlanmadıysa tabi.
Ulaşım uçakla havaalanında indikten sonra hangi havaalanı olduğu farketmez taksime giden havabüs vb. Ne binip Zincirlikuyu metrobüste iniyoruz. Oradan geçen 34, 34as, 34bz, 34g hepsi Bahçelievler den geçiyor. Bahçelievler'de değil de bir önceki İncirli durağında inince yürüyerek 10 dk da ulaşırsın. Telefonun Google haritalar kısmına Medicana Bahçelievler yazınca yerini gösterir zaten çok kolay. Metrobüs hattına dik bir şekilde yürüyünce önüne çıkıyor.
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

red yazdı:
Whey yazdı:Gittiğim gün lokasite falan bakarım kardeşim tedaviye başlatırmı 2 gün sonra falan gel derse çalşyon nasıl gidip geliriz devamlı hakkını helal et bide şikayetlerin neydi söyler misin bende 4 yıldır sık idrar zorlanma yaparken mesane dolu hissi vs yani baskın olarak hep idrar problemleri vardı tetradox kullandım xatral
Gittiğin gün bakar verdiği iğne ve ilaçlar bittikten sonra birkaç güne tekrar gidersin 15-20 gün sonra gibi. Bende ani idrara sıkışma, sık idrar cinsel isteksizlik ereksiyon sorunu tenis topuna oturma hissi idrar debisinde azalma mide altında ağrı vardı. Şu an sorunlarım büyük ölçüde azaldı idrar sorunum kalmadı. Tenis topuna oturma hissi de.. Birkaç ay içinde hiçbir sorunum kalmaz diye düşünüyorum. İlk lökosit 15-20 son ölçtürdüğüm lökosit 3-4.
ayni şikayetlermiz var sık idrar ve ani sıkışma mide altinda hafif ağrilar ama bir kaç yerde lökosit ölçüm yapılıd 2-3 veya nadir görüldü yaziyor

tahlil : http://prntscr.com/mp4wrr
komando
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen komando »

Whey yazdı:İzmir de oturup bu hastalıkla mücadele edenler yazabilirim ne yap caz nereye gitcez koca İzmir de tepecik eğitim araştırmada oğuz meroğlunun eline kaldık bse yaptığda yok ürodinami mayyağ yaptı beni
Bende izmirdeyim, izmiri geç kardeşim..
red

Mesaj gönderen red »

sessiz01 yazdı:
red yazdı:
ayni şikayetlermiz var sık idrar ve ani sıkışma mide altinda hafif ağrilar ama bir kaç yerde lökosit ölçüm yapılıd 2-3 veya nadir görüldü yaziyor

tahlil : http://prntscr.com/mp4wrr
bu idrar tahlili. prostatit tanısı için rektal tuşe yapılarak prostat sıvısı alınmalı ve bunda lökosit ölçüm yapılmalı. idrarda hiçbir zaman 2'nin üzerine çıkmadı benim lökosit. bu işlemi yapan doktor bulamadığımız için istanbul'a gidiyoruz ya zaten..
prostamood

Mesaj gönderen prostamood »

red yazdı:
Whey yazdı:Ücret nekadar hocam muayene falan , bide tam olarak o adrese nasıl gidiliyor izmir den
SGK lı için muayene 165 lökosit alma ve laboratuvar ücreti 180 ilaçlar da aldığı ilaç ve iğneye göre değişiyor. 100 tl civarı tutabilir. Hoca takviye de verecektir ligone, vemax falan onları eczaneden alma fiyatı çok pahalı oluyor. İnternet üzerinden n11 den alabilirsin takviyeleri. Mesela ligone internette 25 ecZanede 65 tl zamlanmadıysa tabi.
Ulaşım uçakla havaalanında indikten sonra hangi havaalanı olduğu farketmez taksime giden havabüs vb. Ne binip Zincirlikuyu metrobüste iniyoruz. Oradan geçen 34, 34as, 34bz, 34g hepsi Bahçelievler den geçiyor. Bahçelievler'de değil de bir önceki İncirli durağında inince yürüyerek 10 dk da ulaşırsın. Telefonun Google haritalar kısmına Medicana Bahçelievler yazınca yerini gösterir zaten çok kolay. Metrobüs hattına dik bir şekilde yürüyünce önüne çıkıyor.

Merhabalar. Ben de Zafer Hoca’ya gidiyorum ilk muayenede 8-10 lökosit çıktı ve iesef-tetradox-biteral verdi fakat şikayetlerim arttı haftaya tekrar muayenem var. Size de ilk olarak bu kombini uygulamıştır. Sonrasında nasıl bir yol izliyor bilgi verebilir misiniz?
prostamood

Ben de İzmir’ den gidiyorum. Eğer otobüsle gidiceksen Esenler Otogar a çok yakın. Taksi ile 15 tl yazıyor. Hatta gel haftaya perşembe birlikte gidelim :D :D
red

Mesaj gönderen red »

prostamood yazdı:
red yazdı:

Merhabalar. Ben de Zafer Hoca’ya gidiyorum ilk muayenede 8-10 lökosit çıktı ve iesef-tetradox-biteral verdi fakat şikayetlerim arttı haftaya tekrar muayenem var. Size de ilk olarak bu kombini uygulamıştır. Sonrasında nasıl bir yol izliyor bilgi verebilir misiniz?
Merhaba. ilk muayenemde zafer hoca iesef-ciflosin-biteral vermişti. İlaçlar şikayetlerin ve hastalığın ortaya çıkış şekline göre lökosit miktarına göre değişebiliyor. Kullanırken zaman zaman ben de kötü mü geldi acaba düşüncesine kapılıyordum ama her gittiğimde lökosit düştü ve şuan çok daha iyiyim. Biraz sabırlı olmak gerek, lökosit kontrolüne göre gerektiğinde ilaçlarını güncelleyecektir zafer hoca..
prostamood

red yazdı:
prostamood yazdı:
red yazdı: SGK lı için muayene 165 lökosit alma ve laboratuvar ücreti 180 ilaçlar da aldığı ilaç ve iğneye göre değişiyor. 100 tl civarı tutabilir. Hoca takviye de verecektir ligone, vemax falan onları eczaneden alma fiyatı çok pahalı oluyor. İnternet üzerinden n11 den alabilirsin takviyeleri. Mesela ligone internette 25 ecZanede 65 tl zamlanmadıysa tabi.

Merhaba. ilk muayenemde zafer hoca iesef-ciflosin-biteral vermişti. İlaçlar şikayetlerin ve hastalığın ortaya çıkış şekline göre lökosit miktarına göre değişebiliyor. Kullanırken zaman zaman ben de kötü mü geldi acaba düşüncesine kapılıyordum ama her gittiğimde lökosit düştü ve şuan çok daha iyiyim. Biraz sabırlı olmak gerek, lökosit kontrolüne göre gerektiğinde ilaçlarını güncelleyecektir zafer hoca..
Teşekkür ederim geçmiş olsun
Mutant1925

Mesaj gönderen Mutant1925 »

Randevü aldım yarın uçakla istanbula gidiyorum zafer hocaya hakkımızda hayırlısı biraz maliyetli olacak ama kontroller yapacak birşey yok
Canaydogan

Mesaj gönderen Canaydogan »

Whey yazdı:İzmir de oturup bu hastalıkla mücadele edenler yazabilirim ne yap caz nereye gitcez koca İzmir de tepecik eğitim araştırmada oğuz meroğlunun eline kaldık bse yaptığda yok ürodinami mayyağ yaptı beni
Oğuz mertoğlunu sana kim önerdi bilmiyorum ama banada biri önermişti bayağı övmüştü ama aşırı çöp ve kötü bir doktor :D. Daha odasına girerken Tetradox ve UROmaxı masasına koymuş reklamını yapıyor resmen. Ben prostat iltihabı şikayetiyle gittiğimde Tetradox vermişti kültürde görünmeyen bakteri öldürür diyip birde 3 kutu yazmıştı hani insan 1 kutu yazar deneme yanılma yapar anlarımda daha yeni gördüğün hastaya 3 kutu tetradox yazmak nedir. Kusura bakmasında yaptığı işler boş...