erken boşalmayı önleyen ilaç bulundu..cligosiban..

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

erken boşalmayı önleyen ilaç bulundu..cligosiban..

Mesaj gönderen benyusuf »

merhabalar..aylardır siteye girmiyorum...çok şükür hiçbir ağrım sızım yok.ne idrarda ne de peniste yanma sıkıntısı yaşıyorum.bazen ''keser sapı gibi'' olmasa da bunu inanın hiç dert etmiyorum.bu sitede yeni olup da tedavim hakkımda bilgi edinmek isteyenler benim hikayemden''prostatitle arkadaş olmak'' adlı içeriği okuyabilirler.buradan kadir abi'ye kc34 sevgi,saygı ve selamlarımı sunuyorum.
dün erken boşalmayla ilgili bir haber okudum.bu haberi paylaşmak için girdim.
soranlar olacaktır..şimdiye dek hiçbir ilaç kullanmadım cinsellikle ilgili.sadece probiyotik kullanıyorum.
haberi paylaşıyorum..sağlıkla ve sevgiyle kalın

Araştırmalara göre dünya çapında her üç erkekten biri erken boşalma sorunu yaşıyor. İngiliz sağlık sistemi NHS’nin yaptığı bir araştırmaya göre, erkeklerin ortalama boşalma süresi 5.5 dakika. The Sun’ın haberine göre 200’den fazla erkek 'Cligosiban' isimli ilacın klinik deenylerine katılıyor. Bu deneylere katılanların boşalma süresi ise 30 saniye.
Bu yeni ilaç 'aşk hormonu' denilen 'oksitosin'in salımını engelliyor.

Oksitosin oranları seks sırasında artarak, orgazmın meydana gelmesinde rol oynuyor.

Denemesi yapılan ilaç ise vücuttaki oksitosin oranını azaltarak erkeklerin orgazma ulaşma süresini uzatıyor.

Seks
© FOTOĞRAF : PİXABAY
Kadınlar daha iyi orgazm için 10 bin TL ödüyor
Haberlere göre 'aşk, kucaklama, güven hormonu' oksitosin beyinde hipotalamus tarafından üretiliyor, ardından hipofiz bezine transfer ediliyor, hipofiz bezi de oksitosini kan akışına bırakıyor.
Oksitosin ayrıca bir nörotransmitterdir, oksitosin reseptörleri vücut genelindeki hücrelerin üzerinde bulunur. Bu hormonun seviyeleri hem stresli hem de sosyal açıdan bağlayıcı deneyimler sırasında yükselmeye meyillidir.

Oksitosin, doğum sırasında ve meme uçlarının uyarılmasından sonra büyük miktarlarda üretilir, dolayısıyla doğumda ve emzirmede kolaylaştırıcı bir görev üstlenir.

Aşk
© SPUTNİK / VLADİMİR FEDORENKO
'Orgazmın yüze vuran ifadesi kültürden kültüre değişiyor'
Dokunma yoluyla basit bir vücut teması hem sizin beyninizin hem de temas ettiğiniz partnerinizin beyninin düşük seviyelerde oksitosin üretmesini sağlayacaktır.
Bazı yiyecekler (özellikle de elma, zencefil, erik, buğday, domates, bezelye, sarımsak, güvey otu, yumurta, muz ve biberler gibi fitoöstrojen içeren yiyecekler) oksitosin üretimini tetikleyebilir; psikolojik destek, empati ve şefkat de öyle. Oksitosin, güven oluşturmada çok önemli bir beyin bileşenidir, güven de duygusal ilişkilerde çok önemlidir.

Oksitosin, cinsel uyarım yaratmaya yardımcı olur ve erkeklerin ereksiyonlarını sürdürmesini sağlar.

Boşalma sırasında erkeklerde oksitosin içeren bir beyin kimyasalları kokteyli üretilir.

Orgazm
© AFP 2018 / CARL DE SOUZA
‘Kadınlar seks sırasında çorap giydiğinde orgazm olasılığı artıyor’
Bu kimyasallar partnerler arasındaki bağı kuvvetlendirebilir, bu da çiftlerin daha büyük bir yakınlık ve bağlılık hissi oluşturmasına yardım eder.
Oksitosinin, dopamin ve norepinefrin ile birlikte, uzun dönem ilişkilerde hayati önem taşıdığına inanılır.

Oksitosin doğum sırasında sancı üretmeye ve emzirmeye yardımcı olmakla kalmıyor; çalışmalar onun korku, depresyon, bağımlılık, otizm ve anoreksi gibi psikolojik sorunların üstesinden gelinmesinde oynadığı rol de araştırılıyor.

https://tr.sputniknews.com/yasam/201902 ... tabilecek/
Mrshadow

Re: erken boşalmayı önleyen ilaç bulundu..cligosiban..

Mesaj gönderen Mrshadow »

İyi haberlerini duymak oldukca sevindirdi benyusuf kardesim.
Sifan daim olsun. Burayi unutmayip bilgi oaylasimin icin de cok tsk ederim
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen benyusuf »

Mrshadow yazdı:İyi haberlerini duymak oldukca sevindirdi benyusuf kardesim.
Çok teşekkür ederim.Şu an iyi durumdaysam bunu bu siteye borçluyum.bu siteden fayda görüp de buradan kopmak hiç etik değil.prostatitle ilgili haber duyarsam paylaşımlařım devam edecek) sen de iyisindir umarım
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

benyusuf yazdı:
Çok teşekkür ederim.Şu an iyi durumdaysam bunu bu siteye borçluyum.bu siteden fayda görüp de buradan kopmak hiç etik değil.prostatitle ilgili haber duyarsam paylaşımlařım devam edecek) sen de iyisindir umarım
evet ben de iyiyim teşekkür ederim kardeşim. iyi olsam da bazen unutsam da bu siteyi ya bugun yine birileri umutsuzca cevap bekliyor olabilir diye giriyorum :)
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Mrshadow yazdı:
benyusuf yazdı:
evet ben de iyiyim teşekkür ederim kardeşim. iyi olsam da bazen unutsam da bu siteyi ya bugun yine birileri umutsuzca cevap bekliyor olabilir diye giriyorum :)
Erken boşalma durumu nasıl abiler şuan geçmedimi
Nihat1062
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Nihat1062 »

Mrshadow yazdı:
benyusuf yazdı:
Allah sizden razı olsun bilgi paylaşımlarınızdan dolayı...işlh bizlerde bu illetten kurtulabiliriz
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

benyusuf yazdı:merhabalar..aylardır siteye girmiyorum...çok şükür hiçbir ağrım sızım yok.ne idrarda ne de peniste yanma sıkıntısı yaşıyorum.bazen ''keser sapı gibi'' olmasa da bunu inanın hiç dert etmiyorum.bu sitede yeni olup da tedavim hakkımda bilgi edinmek isteyenler benim hikayemden''prostatitle arkadaş olmak'' adlı içeriği okuyabilirler.buradan kadir abi'ye kc34 sevgi,saygı ve selamlarımı sunuyorum.
dün erken boşalmayla ilgili bir haber okudum.bu haberi paylaşmak için girdim.
soranlar olacaktır..şimdiye dek hiçbir ilaç kullanmadım cinsellikle ilgili.sadece probiyotik kullanıyorum.
haberi paylaşıyorum..sağlıkla ve sevgiyle kalın
Kardeş kulak çınlamasına çare buldunmu ?

Araştırmalara göre dünya çapında her üç erkekten biri erken boşalma sorunu yaşıyor. İngiliz sağlık sistemi NHS’nin yaptığı bir araştırmaya göre, erkeklerin ortalama boşalma süresi 5.5 dakika. The Sun’ın haberine göre 200’den fazla erkek 'Cligosiban' isimli ilacın klinik deenylerine katılıyor. Bu deneylere katılanların boşalma süresi ise 30 saniye.
Bu yeni ilaç 'aşk hormonu' denilen 'oksitosin'in salımını engelliyor.

Oksitosin oranları seks sırasında artarak, orgazmın meydana gelmesinde rol oynuyor.

Denemesi yapılan ilaç ise vücuttaki oksitosin oranını azaltarak erkeklerin orgazma ulaşma süresini uzatıyor.

Seks
© FOTOĞRAF : PİXABAY
Kadınlar daha iyi orgazm için 10 bin TL ödüyor
Haberlere göre 'aşk, kucaklama, güven hormonu' oksitosin beyinde hipotalamus tarafından üretiliyor, ardından hipofiz bezine transfer ediliyor, hipofiz bezi de oksitosini kan akışına bırakıyor.
Oksitosin ayrıca bir nörotransmitterdir, oksitosin reseptörleri vücut genelindeki hücrelerin üzerinde bulunur. Bu hormonun seviyeleri hem stresli hem de sosyal açıdan bağlayıcı deneyimler sırasında yükselmeye meyillidir.

Oksitosin, doğum sırasında ve meme uçlarının uyarılmasından sonra büyük miktarlarda üretilir, dolayısıyla doğumda ve emzirmede kolaylaştırıcı bir görev üstlenir.

Aşk
© SPUTNİK / VLADİMİR FEDORENKO
'Orgazmın yüze vuran ifadesi kültürden kültüre değişiyor'
Dokunma yoluyla basit bir vücut teması hem sizin beyninizin hem de temas ettiğiniz partnerinizin beyninin düşük seviyelerde oksitosin üretmesini sağlayacaktır.
Bazı yiyecekler (özellikle de elma, zencefil, erik, buğday, domates, bezelye, sarımsak, güvey otu, yumurta, muz ve biberler gibi fitoöstrojen içeren yiyecekler) oksitosin üretimini tetikleyebilir; psikolojik destek, empati ve şefkat de öyle. Oksitosin, güven oluşturmada çok önemli bir beyin bileşenidir, güven de duygusal ilişkilerde çok önemlidir.

Oksitosin, cinsel uyarım yaratmaya yardımcı olur ve erkeklerin ereksiyonlarını sürdürmesini sağlar.

Boşalma sırasında erkeklerde oksitosin içeren bir beyin kimyasalları kokteyli üretilir.

Orgazm
© AFP 2018 / CARL DE SOUZA
‘Kadınlar seks sırasında çorap giydiğinde orgazm olasılığı artıyor’
Bu kimyasallar partnerler arasındaki bağı kuvvetlendirebilir, bu da çiftlerin daha büyük bir yakınlık ve bağlılık hissi oluşturmasına yardım eder.
Oksitosinin, dopamin ve norepinefrin ile birlikte, uzun dönem ilişkilerde hayati önem taşıdığına inanılır.

Oksitosin doğum sırasında sancı üretmeye ve emzirmeye yardımcı olmakla kalmıyor; çalışmalar onun korku, depresyon, bağımlılık, otizm ve anoreksi gibi psikolojik sorunların üstesinden gelinmesinde oynadığı rol de araştırılıyor.

https://tr.sputniknews.com/yasam/201902 ... tabilecek/