Spor ve kilo sorunu

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Biter
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Spor ve kilo sorunu

Mesaj gönderen Biter »

Abilerim öncelikle hayırlı günler malum kış geldi çattı ve artık hastalıklı bir yıl geçiriyoruz. Bundan ötürü her şeye dikkat etmek gibi bir zorunluluğumuz var. Ben de bu aralar biraz spor yapıp hazır aldığım hastalık kilolarını atmak hem de vücudumu hareket halinde zinde tutmak istiyorum fakat hangi hareketin sağlıklı olacağı hangisinin ters tepeceği hakkında ne bilgim ne de tecrübem var. Sizce en doğrusu hangisi ve nedir nasıl yapılmalıdır aydınlatırsanız sevinirim
Licg79
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Spor ve kilo sorunu

Mesaj gönderen Licg79 »

Ben spor yapıyorım zararını görmedim
Her hareketi be ağırlıgı yapıyorun
Ama çok ağıra girmiyorum
Zararlı denmişti bir dönem
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Spor ve kilo sorunu

Mesaj gönderen opulentia »

Biter yazdı:Abilerim öncelikle hayırlı günler malum kış geldi çattı ve artık hastalıklı bir yıl geçiriyoruz. Bundan ötürü her şeye dikkat etmek gibi bir zorunluluğumuz var. Ben de bu aralar biraz spor yapıp hazır aldığım hastalık kilolarını atmak hem de vücudumu hareket halinde zinde tutmak istiyorum fakat hangi hareketin sağlıklı olacağı hangisinin ters tepeceği hakkında ne bilgim ne de tecrübem var. Sizce en doğrusu hangisi ve nedir nasıl yapılmalıdır aydınlatırsanız sevinirim
çok ağıra girme ve idrarın varken asla spor yapma azda gelmiş olsa idrarini tutma spor yaparken sorun yaşarsın.cardio cok iyidir dogal ağrı kesicidir.birde hocaya soyle pelvik kaslari gelisriren hareketler var onlari gostersin sana.