HERKEZE HER İLAÇ OLURMU.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
DANTE64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

HERKEZE HER İLAÇ OLURMU.

Mesaj gönderen DANTE64 »

Selamlar,

gruba yeni üye oldum 12 senedir bakteriyel prostatit çekiyorum, her sene alevleniyor, yabancı yayınları okuyorum,
bir türk sitesine ilk defa şans eseri ulaştım. kendimi yalnız sanıyordum.meğer ne çok prostatit çeken varmış...!!!

prostatit ile alakası yok. Bu arada Candida, KANDİDA, insan bağırsağında özellikle aşırı antibiyotik kullanımı nedeniyle oluşan bir mantar,
şeker ve unlu maddekerle besleniyor. buna düşman bakteri diyorlar...
dost bakteriler ise ev yoğurt,kefir,ev turşusu gibi şeylerde bulunuyor. PROBİYOTİKLER.

yine bu arada prostatite sebebiyet veren mikropları bir yabancı siteden okudum. isimleri latince ama google da aratırsanız ekşi sözlükte falan
ne oldukları yazıyor.okudum.
----------------------------------
"The role of unusual pathogens in prostatitis syndrome.
Skerk V1, Krhen I, Schonwald S, Cajic V, Markovinovic L, Roglic S, Zekan S, Andracevic AT, Kruzic V.
Author information
Abstract
A total of 1442 patients with symptoms of chronic prostatitis were examined over a 4-year period at the Outpatient Department for Urogenital Infections, University Hospital for Infectious Diseases "Dr. Fran Mihaljevic", Zagreb, Croatia. An infectious aetiology was determined in 1070 (74.2%) patients. In 561 of 1070 (52.4%) patients the inflammatory finding (>10 WBC/hpf) was found in expressed prostatic secretions (EPS) or voided bladder urine (VB(3)). Normal, <10 WBCs/hpf was found in 362 of 536 (67.5%) patients with symptoms of chronic prostatitis in whom Chlamydia trachomatis was detected in EPS or VB(3), in 51 of 151 (33.8%) patients with isolated Trichomonas vaginalis and in 40 of 72 (55.6%) patients with isolated Ureaplasma urealyticum. Escherichia coli was the causative pathogen in 95, Enterococcus in 68, Proteus mirabilis in 37,
in 16, Streptococcus agalactiae in 19, and Pseudomonas aeruginosa in 3 patients with chronic prostatitis. Other patients had a mixed infection. In patients with chronic bacterial prostatitis (CBP) caused by E. coli, P. mirabilis, K. pneumoniae, E. or S. agalactiae, an inflammatory finding was regularly found in EPS or VB(3)." ALINTI : "https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15364308"
------------------------------------
YAZIDA GEÇEN BAKTERİLER ŞUNLAR.

Chlamydia trachomatis
Trichomonas vaginalis
Ureaplasma urealyticum.
Escherichia coli
Enterococcus
Proteus mirabilis
Klebsiella pneumoniae
Streptococcus agalactiae
Pseudomonas aeruginosa

Bunlar, ve/veya da ,bir ikisi beraber olabiliyormuş
candida da belki vardır.

bunlar için farklı antibiyotikler var ,kimisi bana şu iyi geldi diyor, kimisi bu iyi geldi diyor,
mikrobun türüne göre değişiyor.

ama sorun şu :
1.problem: PROSTATIN ETRAFINDAKİ ZARIN İÇİNE
ANTİBİYOTİKLER KOLAY GİREMİYOR, PROSTAT KENDİNİ KORUMAK İÇİN BİR ZAR İLE KAPLI.
BELKİ ALDIĞINIZ 100mg antibiyotiğin 5gr. prostata girebiliyor... işte sorunda bu zaten!!!!!
ilaç yerine ulaşamıyor.antibiyotiklerin molekülleri zarı geçebilmek için fazla büyük geliyor. buna bariyer deniyor, bu beyinde de böyle, her ilaç beyne geçemiyor !!! o nedenle antibiyotikler 1 hafta yerine 4-6 hafta yüksek dozda veriliyor. ve buda başta bağırsaklar olmak üzere,böbrek
ve karaciğere zarar veriyor. hele antibiyotik mikrobun türüne göre yanlış verilmişse, boş yere vucut harab oluyor.

Ancak bitkilerin bir kısmı küçük moleküllü olanlar bu zarı aşıp içeri giriyor.

2. problem : prostat içinde oluşan apsenin etrafı vücut tarafından kireçlenerek kaplanıyor.
ve antibiyotikler bu abseye kolay ulaşamıyor. Bu arada kabak çekirdeği,brokoli ve yakı otu her nasılsa prostat büyümesine ve prostatite iyi geliyor.
molekülleri küçük ve doğal antibiyotik herhalde.

dün yine bitkileri araştırırken bir bitkiye daha rastladım, MORİNGA bitkisi, bir çok şeye iyi geliyormuş,prostatit dahilmiş, alıp deniycem.
ha bu arada 1 haftadır monodox denen bir antibiyotiği kullanıyorum...yanında bitkisel çaylar ve bağırsağı korumak için B vitaminleri,kefir yoğurt vs.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: HERKEZE HER İLAÇ OLURMU.

Mesaj gönderen asosyal »

Tedavini hangi doktor yapıyor kardeşim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar bilindik seyleri şap diye buraya baslik atmayiniz. Bu forum zaten bir kütüphane. Biraz forumu arastirip okuyun. Yazacaginiz bilgiler yoksa burada, ozaman bilgi aktarin foruma. Herkes kopyala yapistir yaparsa burasi cöplüge döner.Bu bilgileri zaten burada herkes biliyor.Amerikayi yeniden keşfetmiyelim kardesim.
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

asosyal yazdı:Tedavini hangi doktor yapıyor kardeşim
Tedaviye, aile dostumuz olan ürolog bir prof. ile başladık,
gençlik yıllarında bir şekilde kapmışın dedi, 2009 yılında motorsiklet aldım ve ayaklarımı feci üşütüyordum,
vucut bitap düştü, kışın dahi motor kullandım. Sonra idrarda yavaşlama, ateş titreme vs. bilindik semptomlarla gittim.
tabii enfeksyon vücuda yayıldı 3-4 tane penisilin iğnesi ve prostat masjıyla alınan, prostat sıvısında bolca lökosit görülünce,
iş ortaya çıktı. maalesef doktorum eski moda kafalı Dr. idrar kültürü dışında birşey yapılmadı, ancak her prostatit hastasında
olduğu gibi PSA değerleri 5 ile 8 bazen 11 kadar çıkıyor... normali 0 ile 4 arası. kanser değilseniz, PSA PROSTATİTİ GÖSTERİYOR

sizler hangi doktorlara gidip ne tür testler yaptırdınız buradan okumaya çalışıyorum.

selamlar.
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

kadir yazdı:Arkadaşlar bilindik seyleri şap diye buraya baslik atmayiniz. Bu forum zaten bir kütüphane. Biraz forumu arastirip okuyun. Yazacaginiz bilgiler yoksa burada, ozaman bilgi aktarin foruma. Herkes kopyala yapistir yaparsa burasi cöplüge döner.Bu bilgileri zaten burada herkes biliyor.Amerikayi yeniden keşfetmiyelim kardesim.
Haklısınız,

forum çok geniş, bende yeni katıldım, bu bilgiler varmıydı bilmiyorum.
isterseniz bu başlık altındaki bilgiyi başka başlık altına taşıyın.

selamlar.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

DANTE64 yazdı:
asosyal yazdı:Tedavini hangi doktor yapıyor kardeşim
Tedaviye, aile dostumuz olan ürolog bir prof. ile başladık,
gençlik yıllarında bir şekilde kapmışın dedi, 2009 yılında motorsiklet aldım ve ayaklarımı feci üşütüyordum,
vucut bitap düştü, kışın dahi motor kullandım. Sonra idrarda yavaşlama, ateş titreme vs. bilindik semptomlarla gittim.
tabii enfeksyon vücuda yayıldı 3-4 tane penisilin iğnesi ve prostat masjıyla alınan, prostat sıvısında bolca lökosit görülünce,
iş ortaya çıktı. maalesef doktorum eski moda kafalı Dr. idrar kültürü dışında birşey yapılmadı, ancak her prostatit hastasında
olduğu gibi PSA değerleri 5 ile 8 bazen 11 kadar çıkıyor... normali 0 ile 4 arası. kanser değilseniz, PSA PROSTATİTİ GÖSTERİYOR

sizler hangi doktorlara gidip ne tür testler yaptırdınız buradan okumaya çalışıyorum.

selamlar.
Ben samsunda teşhis koydu doktorum üniversite okurken teşhis koyduramadım koca Ankara da şu sıralar bir ıyi bir kötü gidiyor ama ümit iste tamamen geçer diye
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Demekki illa cinsel yolla bulaşıyor diye bir kaide yok
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

msrcmm yazdı:Demekki illa cinsel yolla bulaşıyor diye bir kaide yok
kesinlikle, illa cinsel yol değil tabii, ortak çamaşır makinesinde yıkadığın dondan tut,
elinle bulaştırdığın bakteriler,
idrar yolu enfeksyonuda prostata böbreğe mesaneye sıçrar...
sünnet sonrası bile kamışa mikrop girer.
boğazındaki bir iltihapta gider yerleşir vb.
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

umalım ki, yakında nano teknoloji mikroba odaklanan yeni antibiyotikler çıksın, ve birde kök hücre tedavisi,
şimdilerde 2 aids hastası virustan kök hücreyle temizlendi, bakteriler haydi haydi temizlenir.

selamlar.
DANTE64

Mesaj gönderen DANTE64 »

ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ifsayok »

DANTE64 yazdı:prostatitte kök hücre tedavisi
https://stem-cells-therapy.com/prostatitis-treatment
Scam oldugunu anlamak 2 dakika aliyor.

1) Sitedeki tum icerik ne oldugu belirsiz 60 kapsulu 430 dolara satmak icin yapilmis. Siteyi kapatmaya yeltenirseniz sizden e-posta adresi birakmanizi istiyor (funnel marketing)
2) Site whois bilgileri soyle:
Registrant Name: Jose Bautista
Registrant Organization: Grand News Marketing, Inc.
Registrant Street: 246 5th Avenue, Ste. 605
Registrant City: New York

Adres'te sanal ofis var. https://goo.gl/maps/ov6X6CqpZoF2
https://theyard.com/new-york-city-cowor ... ron-north/

Baska soze gerek yok. Inanmayin bu tip sitelere. Tamamen dolandirma/urun satma amacli tek kisinin olusturdugu icerik.