SIVI GELMİYOR

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

SIVI GELMİYOR

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

Arkadaslar hepinize hayırlı cumalar. 3 kere prostat sıvısından lökosit baktırdım zafer hocaya. Her defasında masaj sonrası sıvı gelmiyor. Yaklasık yarım dakikalık masaj sonrası penis ucunu aralayarak bir damla cama alıyor. Genelde gitmeden önce 4 5 gün boşalmamaya dikkat ediyorum. Sizce sebebi ne olabilir ya da daha kolay gelmesi için ne yapabilirim? Yakın zamanda Pcr yaptıracağım bir de gelmezse o kadar masraf boşa gitmesin istiyorum. Görüşlerinize ihtiyacım var.
prostamood

Re: SIVI GELMİYOR

Mesaj gönderen prostamood »

Ben de Hüseyin Hoca ya 2 sefer gittim aynı durum oldu. Başlık açacaktım isabet olmuş
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Zafer hoca da getiremiyorsa kim ne yapsin :)
Bugune kadar en rahat o getirdi bende
Kc34 basri hoca hisar hast. Sert ama etkisi masaj yaptigini soylemisti onu da deneyin
Bahtsizbedevii

Neden böyle oluyor acaba. Pcr için daha fazla sıvıya ihtiyaç var öyle değilmi dostum. Bir damla ile lökosit bakıyor zafer hoca ama Pcr için sıkıntı sanırım bu durum.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Mrshadow’a katılıyorum. Zafer hoca en sert masaj yapanlardan birisi. Eğer o getiremiyorsa çok zor. Son bir şans olarak Hüseyin Seçgini deneyebilirsiniz. Ona gidenlerde çok sert masaj yapıyor demişlerdi formda.

Herkes geçmiş olsun.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kader48 yazdı:Mrshadow’a katılıyorum. Zafer hoca en sert masaj yapanlardan birisi. Eğer o getiremiyorsa çok zor. Son bir şans olarak Hüseyin Seçgini deneyebilirsiniz. Ona gidenlerde çok sert masaj yapıyor demişlerdi formda.

Herkes geçmiş olsun.
Zafer Hocanın masajı sert değildir. Basri hoca veya cüneyd hoca tek geçerim.
prostamood

Mesaj gönderen prostamood »

kader48 yazdı:Mrshadow’a katılıyorum. Zafer hoca en sert masaj yapanlardan birisi. Eğer o getiremiyorsa çok zor. Son bir şans olarak Hüseyin Seçgini deneyebilirsiniz. Ona gidenlerde çok sert masaj yapıyor demişlerdi formda.

Herkes geçmiş olsun.
Hüseyin Hoca ya 2 kez gittim gelmedi sıvı. Tabii hastadan hastaya değişebilir
zafer

Mesaj gönderen zafer »

Bahtsizbedevii

Hemen hemen tüm forumu okudum. Almanyalı bir arkadaşın buna benzer bir aparat projesi varmış onu dahi tümüyle okudum. Malesef aslında sadece bu masaj için bile bir sürü para harcıyoruz. Kendi kendine yapılabilecek bir durum değil. Basri hocanın hastaneyi aradım sekreteri ile görüştüm ameliyattaymış doktor. Sgk anlaşması yok hastanenin 275 TL muayene ücreti var. Pcr için örnek aldırmaya gidicem ona ama bir de sıvı gelmezse diye korkuyorum.
Bahtsizbedevii

Kadir abi senin bir tavsiyen varmı sıvı gelmemesi ile ilgili olarak?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bahtsizbedevii yazdı:Kadir abi senin bir tavsiyen varmı sıvı gelmemesi ile ilgili olarak?
Sıvi gelmemesinin iki sebebi var... ya kisa sure once ejekulasyon olmusunuzdur yada beslenmenizle alakali bir eksiklik var. Yeterli sıvı tuketmeyip kuru beslenme aliskanliginiz olabilir.Sanirim ikinci şık olabilir.
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

kadir yazdı:
Bahtsizbedevii yazdı:Kadir abi senin bir tavsiyen varmı sıvı gelmemesi ile ilgili olarak?
Sıvi gelmemesinin iki sebebi var... ya kisa sure once ejekulasyon olmusunuzdur yada beslenmenizle alakali bir eksiklik var. Yeterli sıvı tuketmeyip kuru beslenme aliskanliginiz olabilir.Sanirim ikinci şık olabilir.
Kadir abi bendede son 2 seferdir gelmiyor peki bu yeterince sıvı gelmemesi lökosit sayımını etkiler mi ? Daha düşük yada yüksek gözükmesine sebep olur mu?
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Bahtsizbedevii yazdı:Arkadaslar hepinize hayırlı cumalar. 3 kere prostat sıvısından lökosit baktırdım zafer hocaya. Her defasında masaj sonrası sıvı gelmiyor. Yaklasık yarım dakikalık masaj sonrası penis ucunu aralayarak bir damla cama alıyor. Genelde gitmeden önce 4 5 gün boşalmamaya dikkat ediyorum. Sizce sebebi ne olabilir ya da daha kolay gelmesi için ne yapabilirim? Yakın zamanda Pcr yaptıracağım bir de gelmezse o kadar masraf boşa gitmesin istiyorum. Görüşlerinize ihtiyacım var.
Çinko yla bir alakası olabilir kabak öekirdeği tam bilyorum ama
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

bu sorun bir ara bende de olmuştu. kotuye gidiş olunca sivi azaliyor. iyilestikçe artiyor ve şeffaf oluyor prostat sivisi
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Masajı sert yapan doktor daha ıyıdır dıyemeyız bu sızın hastalık baslangıcınız,yasınız ve dıger durumlar gozetılerek sert yada hafıf masaj uygulanır prostat masajı fızıkı muayene ve lokosıt sayımı için olmazsa olmaz bır yontemdır ayrıca prostat masajı uzun vade aralıklarla yapılması buyuk fayda saglar.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Bazı kronık prostatıt hastalarında prostat sıvısının hemen gelmemesi,geç gelmesi,az gelmesi yada hiç gelmemesi normal kabul edılır zıra hastalık zaten kronıktır
Duzenlı aralıklarla yapılan prostat masajı ilerleyen sureçte daha çabuk ve yogun gellır ve kronık prostatıt hastalıgının en buyuk dusmanlarının basında gelır.
Bahtsizbedevii

Bugun Pcr için gelişim lab erdem beyden numune kabı aldım. Hisar hastanesi Basri hocaya gittim. Evet biraz uğraştı ama birkaç damla da olsa geldi. Zafer hocaya göre hafif sert masajı ama uğraşıp gelene kadar bırakmıyor masajı. Pcr için numune aldı ayrıca kendisi camın üzerine alıp lökosit baktı. Nadir lökosit görüldü sonucu çıktı. Sıvı gelmez diye telaş etmiştim bende ama Basri hoca hallediyor endişelenmeyin gidin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

umutcan yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi bendede son 2 seferdir gelmiyor peki bu yeterince sıvı gelmemesi lökosit sayımını etkiler mi ? Daha düşük yada yüksek gözükmesine sebep olur mu?
Iki damla gelse yeterlidir.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bahtsizbedevii yazdı:Bugun Pcr için gelişim lab erdem beyden numune kabı aldım. Hisar hastanesi Basri hocaya gittim. Evet biraz uğraştı ama birkaç damla da olsa geldi. Zafer hocaya göre hafif sert masajı ama uğraşıp gelene kadar bırakmıyor masajı. Pcr için numune aldı ayrıca kendisi camın üzerine alıp lökosit baktı. Nadir lökosit görüldü sonucu çıktı. Sıvı gelmez diye telaş etmiştim bende ama Basri hoca hallediyor endişelenmeyin gidin.
Basri hoca hastayi geri cevirmeyen babacan adamdir. Tecrubeli bir hekim.