Maydanoz suyu ve vitamin

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
uguryigit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Maydanoz suyu ve vitamin

Mesaj gönderen uguryigit »

Selamın Aleyküm.
Öncelikle herkese Allah’dan şifa diliyorum.
Ben yaklaşık 2 seneden fazla zamandır bir ilişki sonrası yakalandım bu hastalığa istanbulda devlet hastaneleri olmak üzere 6-7 özel hastaneye gittim son gittiğim doktor forum tavsiyeleri üzerine bahcelievler medicana hastanesindeki zafer oyman.

Kullanmadığım antibiyotik, iğne kalmadı antibiyotik çeşitlerinin hemen hemen hepsini kullandım ilaçlardan en ufak fayda görmedim.

Hastalık tamamen psikolojik arkadaşlar öncelikle kendinizle barışık olmalısınız kafanıza takmamalı stres sıkıntı yapmamalısınız.

Yediklerinize içtiklerinize dikkat edin. Baharatlı yiyecek içeceklerden uzak durun kış mevsiminde mutlaka içlik giyin ayakları sıcak tutun.

Öyle iğrenç bir hastalıkki bu birisine iyi gelen yöntem bir baskasına ters etki yapabiliyo örneğin kaplıca sıcak su oturması bana tüm doktorlar tarafından önerildi ben en ufak faydasını görmedim.

Her sabah iğne ucu kadar seffaf akıntım oluyordu çok şükür uzun zamandır olmuyor.

Özellikle 3 aydır akşam yatarken ve sabah uyandığımda kaynattığım maydanoz suyunu içiyorum tabi bu fazla icildiğinde mide bulantısı bas dönmesi yapabiliyo bu tür rahatsızlık hissettiğim an 2-3 günde bir içmeye basladım ama asla ihmal etmedim şükürler olsun ağrı sızı yanma sertleşme sorunlarım %90 civarında geçti.

Birgün eczaneye gittim bağışıklık sistemi için bir vitamin istedim vita clucan icerisinde b ve c vitamini aynı zamanda çinko bulunan vitamin bana gayet iyi geldi (az önce söylediğim gibi bu öyle iğrenç bir hastalık ki kimine iyi gelen bir baskasına gelmeyebiliyo) dikkate almanızı tavsiye ederim.

İlk zamanlar çok sıkıntı yaptım çok stres yaptım psikolojim çok bozulmuştu şükürler olsun şuan çok daha iyiyim kimse kafaya takmasın Allah kimseye dermansız dert vermez bununda mutlaka var bi çaresi diye düşünün ilaçlardan uzak durun bitkisel yollarla kendinize iyi gelebilecek çözümler üretin

Allah herkese şifa versin
ultra95

Re: Maydanoz suyu ve vitamin

Mesaj gönderen ultra95 »

Doğru bir konuya değindiğini düşünüyorum,öncelikle geçmiş olsun.Maydonoz suyunun yanında limon falan sıkıyor muydun yoksa sadece maydanoz mu?
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

merhaba hocam aramıza tekrar hoşgeldin. değerli bilgilerinden ötürü teşekkürler. foruma 2017’de katılmışsın tekrar dönmen çok güzel. bu forumun eski abilerimize, kardeşlerimize ihtiyacı var. her geçen gün aramıza hastalığı bilmeyen biri daha katılıyor. onların bilgiye ihtiyacı var, değerli bilgilerini forumdan eksik etme. allah hepimize acil şifalar versin
Allah büyük.
uguryigit

Mesaj gönderen uguryigit »

ultra95 yazdı:Doğru bir konuya değindiğini düşünüyorum,öncelikle geçmiş olsun.Maydonoz suyunun yanında limon falan sıkıyor muydun yoksa sadece maydanoz mu?
Maydanozu cezvede kaynatıyorum kaynadıktan 15-20 dk sonra içiyorum.. Limon vs herhangi birsey yok sadece maydanoz
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

ciddi mide sorunlari yapabiliyor midesi hassas kisilerin dikkatli içmesi lazım