BU BAŞLIĞI MUTLAKA OKUYUN!! EXPERİMENTAL TEDAVI SÜRECİM BAŞLADI

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: BU BAŞLIĞI MUTLAKA OKUYUN!! EXPERİMENTAL TEDAVI SÜRECİM BAŞLADI

Mesaj gönderen Imzekken »

efervesan yazdı:
Imzekken yazdı:
efervesan yazdı: Şişenin üzerinde yemeklerden sonra yazıyordu galiba
Evet öyle yazıyor kadir abi daha iyi bilir demiştim
Kadir abiye saygısızlık olmasın ama mide sağlığı açısından tok almak her zmn daha iyidir diye düşünüyorum
Sağolun
abluka
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen abluka »

Selamlar arkadaşlar yazmış olduğum yazılardan çok olumsuz bir hava verdiğimi farkettim burda tedavi almak isteyen arkadaşları engelleyip vebala girmek istemem.

bu hastalığın ciddi birde vebal sorunu var çünkü bunu çeken bilir başka kimse anlayamaz.

şimdi durum şöyle bu eliava nın beni rahatsız etmesinin 2 tane sebebi var

1.Gürcüye azeriye aldıkları fiyat ile bizden aldıkları fiyat farklı 20 eur phage tanesi yabancıya 3 usd yerliye yerliye 50 lari muayene bize 4500 usd veya 2000 eur paketleri ve esneme yapmıyorlar.
2.Bu fiyatların içinde özel FAJ YOK bazı yerlerde bunu okuyabilirsiniz veya psikolojiniz size oyun oynar adamlar herşeyi yapıyor fena test analiz benle deli gibi ilgilenicekler diye hayal edebilirsiniz öyle bişey yok eğer bakterileriniz phagelere resistans geliştirirse 1500 eur vericeksiniz tekrar phage yapıcaklar.
3.sizlere ticari fajları vericekler penis içine ve ağızdan içerek.

ha işe yaradımı ?

Arkadaşlar yaradı.

Ben gittiğimde

Şu bakterilere sahiptim

Mycoplasma.
Ureoplasma.
E.COLİ
Enterorccocus facelias
Strappcoccucs.
Straphlococus Epidermis.

Mycoplasma ve ureoplasmas pahge ile değil doxycline + avelox + azitro karışımıyla öldü.

şu an
S. epidermis.
Enterecoccous facelias

hala yaşıyor en son analiz sonucunu gonderdiler.

yanlız o analizde şöyle bir dert var

http://prntscr.com/mlqkfk

burdan gorebilirsiniz.

enterccoc intensisi fajına hassas ama
s. epidermis hepsine dirençli bazı antibiyotiklere hassas

hiç s. epidermis üreyipte bunu öldüren arkadaş oldumu antibiyotikle çünkü bir daha 1500 eur verip autophage filan yaptırmak istemiyorum.

beliki işede yaramaz bilemiyorum. antibiyotikle öldürmek istiyorum bunu.

kadir abide yardımcı olursa çok sevinirim.
antibiyogram o linkte var

Kısacası arkadaşlar etkili biraz ama değermi değmezmi etkilerini siz tartın kafanızda gerçekci olmayan beklentilerle gitmeyin.

ben gittim denedim. deneyimlerim ve sonuçlarım bunlar.
abluka

Mesaj gönderen abluka »

bendeki bu epidermis biraz sıkıntılı

Şu antibiyotiklere duyarlı gentemisin amikasin avelox rifampisin dalacin biseptol özellikle kadir abiye soruyorum.

abi bunlardan hangisini ne kadar süre kullanmam lazım elimizde bu silahlar kaldı bu bakteri için diğer bütün antibiyotiklere dirençli bu fajada dirençli bu bakteri lanet bir bakteri.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

abluka yazdı:Selamlar arkadaşlar yazmış olduğum yazılardan çok olumsuz bir hava verdiğimi farkettim burda tedavi almak isteyen arkadaşları engelleyip vebala girmek istemem.

bu hastalığın ciddi birde vebal sorunu var çünkü bunu çeken bilir başka kimse anlayamaz.

1.Gürcüye azeriye aldıkları fiyat ile bizden aldıkları fiyat farklı 20 eur phage tanesi yabancıya 3 usd yerliye yerliye 50 lari muayene bize 4500 usd veya 2000 eur paketleri ve esneme yapmıyorlar.
2.Bu fiyatların içinde özel FAJ YOK bazı yerlerde bunu okuyabilirsiniz veya psikolojiniz size oyun oynar adamlar herşeyi yapıyor fena test analiz benle deli gibi ilgilenicekler diye hayal edebilirsiniz öyle bişey yok eğer bakterileriniz phagelere resistans geliştirirse 1500 eur vericeksiniz tekrar phage yapıcaklar.

ha işe yaradımı ?

Arkadaşlar yaradı.

Ben gittiğimde

Şu bakterilere sahiptim

Mycoplasma.
Ureoplasma.
E.COLİ
Enterorccocus facelias
Strappcoccucs.
Straphlococus Epidermis.

Mycoplasma ve ureoplasmas pahge ile değil doxycline + avelox + azitro karışımıyla öldü.

şu an
S. epidermis.
Enterecoccous facelias

burdan gorebilirsiniz.

hiç s. epidermis üreyipte bunu öldüren arkadaş oldumu antibiyotikle çünkü bir daha 1500 eur verip autophage filan yaptırmak istemiyorum.

Kısacası arkadaşlar etkili biraz ama değermi değmezmi etkilerini siz tartın kafanızda gerçekci olmayan beklentilerle gitmeyin.

Abi geçmiş olsun. 2-3 bakterinde kurtulmuşsun görüdügüm kadarıyla peki hic iyileşme oldu mu bu tedaviyle birlikte ? Birde sadece bu etkeni tespit etmek için kac para istiyorlar? Prostat sıvı örneğini kendileri mi alıyor?
Allah büyük :roll:
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

veysel yazdı:
bb544 yazdı:
abluka yazdı:Selamlar arkadaşlar yazmış olduğum yazılardan çok olumsuz bir hava verdiğimi farkettim burda tedavi almak isteyen arkadaşları engelleyip vebala girmek istemem.

ha işe yaradımı ?

Arkadaşlar yaradı.

Ben gittiğimde

Şu bakterilere sahiptim

Mycoplasma.
Ureoplasma.
E.COLİ
Enterorccocus facelias
Strappcoccucs.
Straphlococus Epidermis.

şu an
S. epidermis.
Enterecoccous facelias

burdan gorebilirsiniz.

Abi geçmiş olsun. 2-3 bakterinde kurtulmuşsun görüdügüm kadarıyla peki hic iyileşme oldu mu bu tedaviyle birlikte ? Birde sadece bu etkeni tespit etmek için kac para istiyorlar? Prostat sıvı örneğini kendileri mi alıyor?
Prostat sıvısını oradaki ürolog alıyor ve kendileri bakıyor. Ekstra ücret yok bu işlemler için.
Elivia saptamıyor mu yani ?
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

veysel yazdı:
bb544 yazdı:
veysel yazdı: Prostat sıvısını oradaki ürolog alıyor ve kendileri bakıyor. Ekstra ücret yok bu işlemler için.
Elivia saptamıyor mu yani ?
Eliava nın üroloğu sıvı alıp eliavanın labında bakılıyor
Bunun maliyetini merak ediyorum.detayli tam prostat sıvı ve idrar mikrop saptaması ne kadar acaba ?
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

veysel yazdı:
bb544 yazdı:
veysel yazdı: Eliava nın üroloğu sıvı alıp eliavanın labında bakılıyor
Bunun maliyetini merak ediyorum.detayli tam prostat sıvı ve idrar mikrop saptaması ne kadar acaba ?
100 dolardı galiba
100 dolarsa güzel gürcistana ucak bileti alıp gitmek lazım. Belki birşey cıkar
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

bb544 yazdı:
veysel yazdı:
bb544 yazdı: Bunun maliyetini merak ediyorum.detayli tam prostat sıvı ve idrar mikrop saptaması ne kadar acaba ?
100 dolardı galiba
100 dolarsa güzel gürcistana ucak bileti alıp gitmek lazım. Belki birşey cıkar

1oo dolarsa gidek :)
abluka

Mesaj gönderen abluka »

Arkadaşlar ilaçları kullanıyorum şu an ne durumdayım diye sorarsanız hiç bir değişiklik yok :(

hala kötüyüm hala ereksiyon sorunlu istek hiç yok belde sızlama ağrıları devam ediyor.

2 ay sonra tekrar gidip analiz vericem.

hakkımızda hayırlısı.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Hastalık tam bi bataklık ne kadar kurcalarsanız o kadar batıyor ve çıkılmaz hal alıyor benim tavsiyem burda kendinize adam gibş bir yol çizip onu takip etmek dal dan dala atlayarak bir yere varılmıyor belki Türkiye’de ki tüm metotları denedim prostat içi enjeksiyon dahil en fayda gördüğüm ise lökosit takibi artı takviye yani Kadir abi metotu hem bilimsel hem akla yatkın her duyduğunuzun peşinde gitmeye ne ömür ne yeter ne zaman ne de para bunlara paralel olarak psikolojik olarak da çökersiniz her hangi bi tedavi başladığınız zaman en az iki ay zaman tanıyın kendinize sevgili dostlar
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

faj tedaviside fismi cikti simdi cok canim sikildi simdi ....gerci ben henuz antibiyotik kullanmadim ciddi miktarda ...
Madem bu bakterileri olduremiyoruz ve oldurmeye calistikcada dunyanin antibiyotigini yiyerek vucudu tanmamen bitiriryouz o zaman kullanma kesilse mevcut durum kabullenilse boylemi yapmaliyiz artik bilemedim ....

Sanirim bu enstutu bakerinin veya enfelsiyonun bulunmasi yani analiz icin cok guzel bir yer tam net olarak orada tespit ediliyor sayet sende ne varsa git tespit ettir emin ol antibiyogrami yaptir sonrasi sana kalmis ... Boylemi dusunelim acaba ...
mst7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mst7 »

Bu tedaviyi gören arkadaştan haber var mı ?
Az önce Facebook sayfasında bu tedaviden fayda görenlerin olduğunu ve gitmeyi düşünen kişilerin olduğunu gördüm .bir umut bile varsa girmeyi düşünüyorum nerede olursa olsun ne kadar param giderse girsin amk yeterki düzeleyim.herkes aynı sıkıntıları yaşıyor farkındayım ama baş etmekte zorlanıyorum artık ömrüm tuvalatte geçiyor sikerim böyle hayatı .küfür ettiğim içinde özür dilerim .
Bu tedaviyi gören arkadaşa ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım tanıyan varsa yada buraya giden gitmeyi düşünen yardımcı olursa sevinirim .herkese geçmiş olsun .