Hüseyin Hoca ile ilk muayenem

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tsuna

Hüseyin Hoca ile ilk muayenem

Mesaj gönderen tsuna »

28.11 tarihinde korkuyorum diye başlık açmıştım tavsiyeleriniz ve şüphelerim üzerine antibiyotiklerim bittikten 5 6 gün sonra hüseyin hocaya muayeneye gittim hikayemi anlattıktan sonra muayene etti ve prostat sıvısı aldı ve prostatit olduğumu o anda anladım. Masaj anında inanılmaz bir yanma yaşadım hiç bi şekilde zevk almadım hoca sordu bende haliyle acıyo dedim prostatın şiş dedi daha sonra tahliller istedi fotoğraf olarak paylaşıyorum prostat sıvısında 5-6 lökosit ve bol miktarda eritrosit, idrarda 3-4 lökosit ve her sahada 9-10 eritrosit var. Tüm sonuçlar 5 gün içinde sonuçlanacak hüseyin hoca ile görüşüp tedaviyi başlattıktan sonra hissettiğim rahatsızlıklar, ilaçlar ve sonuçlar ile ilgili bu başlık altında ayrıntılı yazacam. O anda sormayı unuttum ama hüseyin hoca bir cihaz ile göbek deliğin etrafında makineyi gezdirirken cihazdan o görüntüleri izlerken prostatınta küçük taşlar var dedi gibi geldi ama o anda hipnotize olduğum için görüntüye sormayı unuttum ben mi yanlış anladım yoksa öyle bir ihtimal varmı. https://hizliresim.com/nQAV6l https://hizliresim.com/v6gd26
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Hüseyin Hoca ile ilk muayenem

Mesaj gönderen murat222 »

tsuna yazdı:28.11 tarihinde korkuyorum diye başlık açmıştım tavsiyeleriniz ve şüphelerim üzerine antibiyotiklerim bittikten 5 6 gün sonra hüseyin hocaya muayeneye gittim hikayemi anlattıktan sonra muayene etti ve prostat sıvısı aldı ve prostatit olduğumu o anda anladım. Masaj anında inanılmaz bir yanma yaşadım hiç bi şekilde zevk almadım hoca sordu bende haliyle acıyo dedim prostatın şiş dedi daha sonra tahliller istedi fotoğraf olarak paylaşıyorum prostat sıvısında 5-6 lökosit ve bol miktarda eritrosit, idrarda 3-4 lökosit ve her sahada 9-10 eritrosit var. Tüm sonuçlar 5 gün içinde sonuçlanacak hüseyin hoca ile görüşüp tedaviyi başlattıktan sonra hissettiğim rahatsızlıklar, ilaçlar ve sonuçlar ile ilgili bu başlık altında ayrıntılı yazacam. O anda sormayı unuttum ama hüseyin hoca bir cihaz ile göbek deliğin etrafında makineyi gezdirirken cihazdan o görüntüleri izlerken prostatınta küçük taşlar var dedi gibi geldi ama o anda hipnotize olduğum için görüntüye sormayı unuttum ben mi yanlış anladım yoksa öyle bir ihtimal varmı. https://hizliresim.com/nQAV6l https://hizliresim.com/v6gd26

Enfeksiyon mevcut sonuçlar bi çıksın bakalım tedavi başlanır

Mycoplazma üreoplazma kültürü yapmamış kontrole gittiğinde onuda ver kardeşim

Clamidya pcr masaj sonrası idrardan mı baktı
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Üreoplazmaya gerek görmedi androflor testi yaptırmıştım idrar+üretral sürüntüden burda araştırılmış dedi ama diğer gittiğimde sorarım isterim. clamidyayı nerden istedi bilmiyorum önce prostat sıvısı aldı birini cama damlattı birinide bir kutuy aldı sonra idrar verdim, büyük ihtimal prostat sıvısıdır diye düşünüyorum onuda sorarım oraya gidince masajdan sonra o acı ile ne diyeceğimi şaşırdığımdan birşey soramadım. Ama gerçekten güven veren bir hoca boşa gelmemişim dedittirdi umarım devamıda güzel olur
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

ben hüseyin hocanın bu yönünü seviyorum, ultrason kültür vs araştırıyor. bulamazsa bişey ampirik başlıyor
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Mrshadow yazdı:ben hüseyin hocanın bu yönünü seviyorum, ultrason kültür vs araştırıyor. bulamazsa bişey ampirik başlıyor
Yanliz huseyin hoca igne vermiyor kolay kolay. Ama cok yonlu bir hekim prostata enjeksiyon dahil herseyi yapabiliyor.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Kc34 yazdı:
Mrshadow yazdı:ben hüseyin hocanın bu yönünü seviyorum, ultrason kültür vs araştırıyor. bulamazsa bişey ampirik başlıyor
Yanliz huseyin hoca igne vermiyor kolay kolay. Ama cok yonlu bir hekim prostata enjeksiyon dahil herseyi yapabiliyor.
Aşırı antibiyotik den kaçınıyor kalçaya iğneyi sordum dA fazla enfeksiyon görürse veriyor galiba
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Püy kültüründe sadece cilt florası üredi yazıyor. Acıbademde yaptırmıştım, başka labda yaptırmam gerekiyormu hoca şimdi neye göre tedavi başlatacak https://hizliresim.com/ADm0YB
Mrshadow

tedavi başlamaz, muhtemelen e vitamini verir kalsifikasyonlar için, sonuçların temiz.
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Abi sonuç temiz diyorsunda hoca prostat sıvısında 5 6 lökosit çıktı birde prostatın dolgun hassas dedi ultrason bakarkende prostatında taş var dedi prostat sıvısı alırkende canım baya yandı ve damlatma ile pelvik ağrılarım çok sence neden olabilir bunlar başka bir sebeptenmidir. Yani cilt florası dediği staphyloccoc flan bunlar olsa prostata zarar vermezmi abi
efervesan

tsuna yazdı:Abi sonuç temiz diyorsunda hoca prostat sıvısında 5 6 lökosit çıktı birde prostatın dolgun hassas dedi ultrason bakarkende prostatında taş var dedi prostat sıvısı alırkende canım baya yandı ve damlatma ile pelvik ağrılarım çok sence neden olabilir bunlar başka bir sebeptenmidir. Yani cilt florası dediği staphyloccoc flan bunlar olsa prostata zarar vermezmi abi
Ben doktor değilim ama o cilt florası prostattan değil numuneyi verirken deriden bulaşmıştır onun için çok ciddiye almazlar
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Teşekkür ederim bende öyle düşünmüştümde 2 hafta önce meni kültüründe coa(+)staphyloccoc çıkmıştı antibiyogram yapılıp ilaç vermişti ilk doktorum ben ondan acaba olabilirmi dedim. Bu prostat taşı ve proatatın dolgun hassaslığı sizce neyden kaynaklanıyor olabilir hüseyin hocayı arayıp konuşcamda sizden bilgi almak istiyorum
efervesan

tsuna yazdı:Teşekkür ederim bende öyle düşünmüştümde 2 hafta önce meni kültüründe coa(+)staphyloccoc çıkmıştı antibiyogram yapılıp ilaç vermişti ilk doktorum ben ondan acaba olabilirmi dedim. Bu prostat taşı ve proatatın dolgun hassaslığı sizce neyden kaynaklanıyor olabilir hüseyin hocayı arayıp konuşcamda sizden bilgi almak istiyorum
Prostat taşı denilen şey hakkında bilgim yok ama muhtemelen kalsifikasyon denilen şey olabilir şişlik ise enfeksiyon dan olabilir ya da organ enfeksiyon geçirdiği için daha hassas oluyor sopuklsr vs ondandır içlik giyip sıcsk su oturması yapın klasik tavsiyeler ama iş görür
Mrshadow

tsuna yazdı:Teşekkür ederim bende öyle düşünmüştümde 2 hafta önce meni kültüründe coa(+)staphyloccoc çıkmıştı antibiyogram yapılıp ilaç vermişti ilk doktorum ben ondan acaba olabilirmi dedim. Bu prostat taşı ve proatatın dolgun hassaslığı sizce neyden kaynaklanıyor olabilir hüseyin hocayı arayıp konuşcamda sizden bilgi almak istiyorum
hüseyin hoca karar verir tabii de, antibiyotiklerin aynı zamanda anti enflamatuar özellikleri olduğu için ödemi indirsin diye antb başlayabilir. kontrol eden o tabii en nihayetinde. ama gram boyamada lokosit görünmüyor.

prostat taşları kalacak kardeşim. Hergün kabak çekirdeği yemeni tavsiye ederim.
dolgunlukta ödeme bağlı sıcak torba uygulamasına devam et
murat222

tsuna yazdı:Püy kültüründe sadece cilt florası üredi yazıyor. Acıbademde yaptırmıştım, başka labda yaptırmam gerekiyormu hoca şimdi neye göre tedavi başlatacak https://hizliresim.com/ADm0YB

Prostat sıvısında lökasit ve bol eritsosit var ampirik tedavi verir tercihen iğne iste kardeşim
Mrshadow

murat222 yazdı:
tsuna yazdı:Püy kültüründe sadece cilt florası üredi yazıyor. Acıbademde yaptırmıştım, başka labda yaptırmam gerekiyormu hoca şimdi neye göre tedavi başlatacak https://hizliresim.com/ADm0YB

Prostat sıvısında lökasit ve bol eritsosit var ampirik tedavi verir tercihen iğne iste kardeşim
bu bol eritrosit için hüseyin hocanın sert masajından kaynaklanıyor demiştik daha önce.
herkeste çıkması normal değil.

gram boyamada olmayan lokosit için ve 5-6 ise bence başlamaz fiziki muayenede sorun yoksa
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

En sağlıklısı için o zaman ben hüseyin hoca ile görüşeyim cevabını burda yazarım ikinci bir prostat sıvısı kültürü yaptırmaya gerek yok o zaman
murat222

Mrshadow yazdı:
murat222 yazdı:

bu bol eritrosit için hüseyin hocanın sert masajından kaynaklanıyor demiştik daha önce.
herkeste çıkması normal değil.

gram boyamada olmayan lokosit için ve 5-6 ise bence başlamaz fiziki muayenede sorun yoksa

Bzde 5-6 çıkıyor arkadaşta çok çıkmış enfeksiyon kaynaklı olabilir
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Murat abi ekstra bir labda prostat sıvısı kültürü yaptırmam gereklimi sence
murat222

tsuna yazdı:Murat abi ekstra bir labda prostat sıvısı kültürü yaptırmam gereklimi sence

Kardeşim bu testlerde bşy çıkmadığına göre hikayende cinsellik var düzende veya gelişimde multipleks pcr testi yap kardeşim

En hassasiyet test bu cinsel yolla bulaşan hastalıklar da
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Var abi. O zaman hüseyin hocaya prostat sıvısı aldırıp gelişimde pcr baktırıyım
murat222

tsuna yazdı:Var abi. O zaman hüseyin hocaya prostat sıvısı aldırıp gelişimde pcr baktırıyım

Eskişehir de gelişim yok İstanbul da var hisar hastanesinde basri hocaya örnek aldır gelişim Kadıköy şubeye bırak

Gtmeden gelişime gt örnek çantası al orda erdem bey var
Prostat sıvısı ile birlikte idrar örneğide ver ikiside çalışılsın
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Abi ben bundan 3 4 hafta önce üretral sürüntü+idrar dan pcr yaptırmıştım trichomonas çıkmıştı biteral kullandım ama prostat sıvısından baktırmadım prostat sıvısından baktırmam gerekiyor değilmi kesin olarak. https://hizliresim.com/MVEydQ
murat222

tsuna yazdı:Abi ben bundan 3 4 hafta önce üretral sürüntü+idrar dan pcr yaptırmıştım trichomonas çıkmıştı biteral kullandım ama prostat sıvısından baktırmadım prostat sıvısından baktırmam gerekiyor değilmi kesin olarak. https://hizliresim.com/MVEydQ
Evet kardeşim prostat sıvısından baktırman daha garanti
tsuna

Mesaj gönderen tsuna »

Tamam abi teşekkür ederim
murat222

tsuna yazdı:Tamam abi teşekkür ederim
Rica ederim kardeşim