Prostatit ve makatta acı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Genc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostatit ve makatta acı

Mesaj gönderen Genc »

Merhabalar, ben bu hastalığa yakalanalı 8 ay oldu, yaşım 22. Bugün yolda yürürken makatımda bir acı vardı. Sanki bıçak kesiyormuş gibi bir acı vardı makatımda. Enteresan bir durum daha var. Büyük tuvaletimi yapıp dışarı çıktım. İyide temizledim, su kullandım ve peçeteyle temizledim hiç bir şey yoktu. Dışarıdan eve gelirken sanki makatımda bir şişlik hissi ve arada bıçak keser gibi bir acı sanki makatımın içinden birşey çıkıyormuş gibi bir his vardı. Eve geldim. Peçeteyle sildim şöyle sanki tuvaletten çıktıktan sonra temizlemeşim gibi pis oldu peçete. Anlam veremedim. Duş aldım. Duş alırken suyu makatıma doğru tuttuğum zaman biraz acıyordu. Travazol krem sürdüm makat bölgesine şimdide yanıyor. Kanama felan yok. Prostatit böyle bir sorun yaratır mı?
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatit ve makatta acı

Mesaj gönderen Kc34 »

Genc yazdı:Merhabalar, ben bu hastalığa yakalanalı 8 ay oldu, yaşım 22. Bugün yolda yürürken makatımda bir acı vardı. Sanki bıçak kesiyormuş gibi bir acı vardı makatımda. Enteresan bir durum daha var. Büyük tuvaletimi yapıp dışarı çıktım. İyide temizledim, su kullandım ve peçeteyle temizledim hiç bir şey yoktu. Dışarıdan eve gelirken sanki makatımda bir şişlik hissi ve arada bıçak keser gibi bir acı sanki makatımın içinden birşey çıkıyormuş gibi bir his vardı. Eve geldim. Peçeteyle sildim şöyle sanki tuvaletten çıktıktan sonra temizlemeşim gibi pis oldu peçete. Anlam veremedim. Duş aldım. Duş alırken suyu makatıma doğru tuttuğum zaman biraz acıyordu. Travazol krem sürdüm makat bölgesine şimdide yanıyor. Kanama felan yok. Prostatit böyle bir sorun yaratır mı?
Hemoroidden ziyade sikayetlerin makat catlagina benziyor. Bu antibiyotiklerin yan etkisi cogumuzun kicinda sikinti var.
Genc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Genc »

Anladim endiselenecek bir durum degildir insallah. Gecmis olsun hepinize.
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

Genc yazdı:Anladim endiselenecek bir durum degildir insallah. Gecmis olsun hepinize.
endiselenme. sorunun makatta. ilgili doktora gorun. geçmis olsun
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

chem77 yazdı:
Genc yazdı:Anladim endiselenecek bir durum degildir insallah. Gecmis olsun hepinize.
endiselenme. sorunun makatta. ilgili doktora gorun. geçmis olsun
travazol bir daha surme yanar tabii doktora git