Vitaprost Fitil ve hap

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Vitaprost Fitil ve hap

Mesaj gönderen msrcmm »

bb544 yazdı:
msrcmm yazdı:
bb544 yazdı: Kendin mi gidip alıcaksın
Kendim yada giden birine dicem. En azından fiyat öğrenirim.
Recete falan yazdırabilirsen gecer rahatlıkla.
Türkiye'den mi?
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

İlac sıkıntı olmuyo aslında ilaca göre değişiyo heralde turkgoznde gectim ben antibiyotık agrı kesici filan vardı
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

umutsuz123 yazdı:İlac sıkıntı olmuyo aslında ilaca göre değişiyo heralde turkgoznde gectim ben antibiyotık agrı kesici filan vardı
Sorun şu ki, o ilacın kutusunda muhtemelen gürcüce yazılar olacak. Aslında çok basit gibi görünen sıkıntılı bir olay bu. Aracı xray den geçirmeseler zor bulunur zaten.
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

modjo yazdı:
kazaktime yazdı:Kullandım etkisini gördüm. Super demek olur. Prostatı küçültür, levoflaxin de bakterileri öldürür

Tablet ve fitili aynı anda mi kullandım ayrıca vitaprost plus hakkında bilgin varmı ukraynada kutusu 30 dolar bugün konustum getirtcem ama hangisi olur karar veremedim
O kadar varmıymış
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

modjo yazdı:Ilacın etken maddesi levafloksasin yane tavanic gurubu antibiyotik var içinde
Evet levoflosasin antibiyotik ve boğaların prostatindan ekstrakte edilmiş dogal polipeptin ile kombinasyon yapilmiş bir ilac bu. Tr de satışi yok . Anal fitil ve tablet olarakta ikisini kullanabilirsiniz.Rusyada genital hastaliklar yogun oldugu icin bu branşla alakali farmakoloji biraz daha gelişmiş gibi duruyor.
umutsuz123

Mesaj gönderen umutsuz123 »

Ben bu fitilin yararı olacagına inanıyorum direk etki çünkü prostata bunun yanında kegel hareketi düzenli beslenme ve takviye ile düzelebilirmiyiz?
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Arkadaşlar vitaprost forte fitil getirttim 2 kutu fazladan var elimde ilacın fiyatı daha uygun ama bana maliyeti 300tl oldu denemek isteyen olursa 2 kişiye 1 er kutu verebilirim ticaret yapmıyorum saçma sapan ithamlarda bulunmayın lütfen
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Eyup yazdı:Arkadaşlar vitaprost forte fitil getirttim 2 kutu fazladan var elimde ilacın fiyatı daha uygun ama bana maliyeti 300tl oldu denemek isteyen olursa 2 kişiye 1 er kutu verebilirim ticaret yapmıyorum saçma sapan ithamlarda bulunmayın lütfen
Kullanmaya başladın mı ? Bende ukraynaya gitmeyi planlıyorum. Kutusu kac para?
Allah büyük :roll:
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Kullanmaya başladım içinde samprost var ereksiona iyi geliyor vitaprost forte benim aldığım kardeş
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

bb544 yazdı:
Eyup yazdı:Arkadaşlar vitaprost forte fitil getirttim 2 kutu fazladan var elimde ilacın fiyatı daha uygun ama bana maliyeti 300tl oldu denemek isteyen olursa 2 kişiye 1 er kutu verebilirim ticaret yapmıyorum saçma sapan ithamlarda bulunmayın lütfen
Kullanmaya başladın mı ? Bende ukraynaya gitmeyi planlıyorum. Kutusu kac para?
https://gorzdrav.org/search/?text=Vitaprost

Burda moskovadaki eczanelerdeki fiyatı var kardeş ilaca tıkla en alta tüm eczanelerdeki farklı fiyatı yazıyor ben 5 fitil aldım toplam 7100 ruble fişi
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

Kutusu 300 lira mı kardeş ?
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Evet dostum bana maliyeti bu ama yukardaki linkten rubleyi tl ye çevirip yaklaşık fiyat öğrenebilirsin 4 çeşidi var vitaprost tablet ,vitaprost fitil,vitaprost fitil forte,vitaprost fitil plus tarayıcıyı olarak cromedan girersen sayfayıda çevirior
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

Eyup yazdı:Evet dostum bana maliyeti bu ama yukardaki linkten rubleyi tl ye çevirip yaklaşık fiyat öğrenebilirsin 4 çeşidi var vitaprost tablet ,vitaprost fitil,vitaprost fitil forte,vitaprost fitil plus tarayıcıyı olarak cromedan girersen sayfayıda çevirior
Bu dediklerinden en iyisi hangisi?
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Kardeş en iyisi kendi problemine göre değişkenlik gösterebilir ama ben sitesinden alıntı yaparak paylaşim sen burdan kendine göre değerlendir

Vitaprostun kendi sitesinden alıntıdır hastalığı üç gruba ayırmış

Prostat Adenomu
Abakteriel prostatit(Non-Bakteriel)
Bakteriel prostatit

PROSTAT ADENOMU
Prostat adenomu (BPH) prostat bezinde gelişen ve idrar bozukluklarına yol açan iyi huylu bir tümördür.
Prostat bezinin patenomu, yaşlı erkeklerin en sık görülen hastalıklarından biridir ve 40-50 yaşlarında ortaya çıkabilir ve yavaş yavaş gelişebilir. 60 yaşın üzerindeki erkeklerin yarısından fazlası BPH'den muzdariptir ve 70 yaşındayken 10 erkekten 8'inde mevcuttur.
BPH oluşumunda ana faktör yaşla ilişkili hormonal değişimlerdir.
Adenomun semptomları, idrar akışının bozulması ile doğrudan ilişkilidir (sık, aralıklı, idrar zorlaması, idrar tutulması, idrar akışının zayıflaması, mesanenin eksik boşaltılması hissi, idrarın başlangıcında idrarı tutamama). Adenom, biyolojik düzenleyici peptitler, bitki ekstreleri ve 5-alfa redüktaz inhibitör grubunun ilaçları ile tedavi edilebilir.

Uygun olan tedavi vitaprost forte fitil ve tabletler

ABAKTERIYEL PROSTATIT *
Bu hastalık tüm prostatit vakalarının% 90-95'ini oluşturur ve perineal bölgede uzun süreli rahatsızlık ve ağrı ile karakterizedir.
Kronik prostatitin nedeni, prostat bezinde kan stazlaşmasıdır, bu nedenle bu hastalık genellikle sedanter bir yaşam tarzına öncülük eden erkeklerde gelişir.
Başlıca semptomlar ağrı, idrara çıkma bozuklukları ve cinsel işlev bozukluğu (zayıflayan orgazm, erken boşalma, ereksiyonun kötüleşmesi, libido azalmasıdır).
İlaç tedavisi, biyo-düzenleyici peptitleri (stomedinler), anti-enflamatuar ilaçları, alfa blokerler grubunun ilaçlarını ve diğer araçları içerir.

Uygun olan tedavi vitaprost normal fitil ve vitaprost tabletler

BAKTERIYEL PROSTATIT *
Akut prostatit tüm prostatit vakalarının% 5-10'udur.
Akut prostatit çeşitli mikroorganizmalardan kaynaklanabilir. Sadece cinsel yolla bulaşan bakteriler değil, aynı zamanda mikroorganizmalar da olabilir - vücudun normal mikroflorasının bileşenleri. Bununla birlikte, prostat bezinin dokusuna nüfuz ederek, mikroorganizmalar akut iltihabın gelişmesine neden olabilir.
Akut prostatit ile birlikte anüste skrotumda, ülser, ateş, alt sırt, alt karın veya perinumda ağrı görülür. İşeme daha sık, zor ve acı verici hale gelir. Genel zehirlenme belirtileri gelişir - zayıflık, baş ağrısı, kas ve eklemlerde ağrı.
Akut prostatitin tedavisinin temeli, patojenin duyarlılığı dikkate alınarak antibiyotik kullanımıdır. Birörgülatör peptidlerle antibiyotik kombinasyonları özellikle etkilidir.

Uygun olan tedavi vitaprost plus fitil ve vitaprost tablet

VİTAPROST HAPLARI
İlacın uygun bir şekli, yoldaki veya işyerinde olduğu gibi koşullardan bağımsız olarak kullanılabilir.
Samprost'a göre dünyanın tek tablet ilacı.
Prostatiti 10 gün içinde tedavi eder! *

VİTAPROST FİTİLLER
Prostatit tedavisi için ürologlar tarafından en çok reçete edilen ilacın klasik formu. **
33 büyük çalışmada klinik olarak kanıtlanmış etki ***

VİTAPROST FORTE
Prostat adenomunun tedavisi için özel olarak tasarlanmış olan stomedinlere dayanan ilaç.
Samprost maddesinin çift dozajını içerir.
Pratik olarak yan etkileri yoktur: cinsel aktiviteyi baskılamaz ve kan basıncındaki dalgalanmalara katkıda bulunmaz

VİTAPROST ARTI
Günlük bir dozda antibiyotik lomefloxacin içerir.
Özellikle bakteriyel prostatit tedavisi için tasarlanmıştır.
Analogları yoktur

Benim anladığım bizim için yani prostait hastaları için en uygunu plus olan çünkü içinde antibiotikte var
Licg79

Mesaj gönderen Licg79 »

Gürcistan’da varsa getirtebilirim?
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Licg79 yazdı:Gürcistan’da varsa getirtebilirim?
Olması lazım. Eczanelere bakabilirsiniz
Saleh

Mesaj gönderen Saleh »

vitaprost forte 10 tanesi Azerbaycanda 15 dollar
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

İlacı arkadaşa verdim sadece azerbaycanda değil moskovadada verdiğim linkten bakarsan ruble aşşağı yukarı fiyat aynı ama getirtirken sıkınt işte malesef
Eyup

Mesaj gönderen Eyup »

Yarından ihtibaren vitaprost tablet ve vitapros plus elime geçiyor kullanıp sizlerede paylaşırım birde bu pea ve ala için PEANASE FORTE OROSOLUBILI aldım italyadan daha ne bok yiyim bilmiyorum kullanacam birlikte inşallah olumlu gelişme olursa paylaşırım
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Eyup yazdı:Yarından ihtibaren vitaprost tablet ve vitapros plus elime geçiyor kullanıp sizlerede paylaşırım birde bu pea ve ala için PEANASE FORTE OROSOLUBILI aldım italyadan daha ne bok yiyim bilmiyorum kullanacam birlikte inşallah olumlu gelişme olursa paylaşırım
Olumlu sonuçların olucak inşallah tecrübelerini bekliyorum
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Eyup yazdı:Yarından ihtibaren vitaprost tablet ve vitapros plus elime geçiyor kullanıp sizlerede paylaşırım birde bu pea ve ala için PEANASE FORTE OROSOLUBILI aldım italyadan daha ne bok yiyim bilmiyorum kullanacam birlikte inşallah olumlu gelişme olursa paylaşırım
İsyanini anliyorum kardesim :)
Kabullensek belki daha kolay olacak. Seker hastasi gibi mesela, hastalikla.yasayabiluor mutlu mesut, kabullenmedigimiz icin her sorunda hayal.kirikligi
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

Azerbaycan'daki arkadasima sordum. bilgi gelecek. kullanan olursa lutfen sonuçlari buradan yazsın
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

Azerbaycan da recetesiz satiliyormus.
3 kutu vitaprost fitil
3 kutu vitapeost tablet getirtiyorum. hepsi 100 dolar dediler
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

chem77 yazdı:Azerbaycan da recetesiz satiliyormus.
3 kutu vitaprost fitil
Ne zaman gelicek kullandıktan sonra tecbürelerini bekliyorum
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

bb544 yazdı:
chem77 yazdı:Azerbaycan da recetesiz satiliyormus.
3 kutu vitaprost fitil
Ne zaman gelicek kullandıktan sonra tecbürelerini bekliyorum
vitaprost plus
vitaprost forte aliyorum. bunlar fitil. plus antibiyotikli olan. sanirim 2 haftaya gelir ilaclar