Göbek deliği ve prostatit ilişkisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Emre06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Göbek deliği ve prostatit ilişkisi

Mesaj gönderen Emre06 »

Arkadaşlar mastürbasyon ve boşalmadan önce göbek deliğindeki sinirlerin uyarılması çok önemli ben bu hastalığı böyle yendim ve ağrılardan kurtuldum. Göbek deliğinin uyarılması penisle bağlantılı olduğu için çok daha tazyikli boşalma ve prostat sıvısının daha yoğun gelebilmesi için bu şart

Öncelikle göbek deliğini hep temiz tutun dikkat edin Çünkü göbek deliğinde biriken kirler penise çok kolay ulaşıyor prostatit bakterilerine zemin hazırlıyor Göbek deliğini parmakla karıştırıp oynamayı sevenler için bu problem fazla olmasa da çoğu kişi göbek deliğini ihmâl ediyor

Bunun için mastürbasyon yaparken göbek deliğine iğne sokup hafif batırarak sinirleri uyarmanız gerek ve göbek deliğine kolonyali pamuk koyup sokuşturacaksınız Göbek deliği iyice temizlenip uyarildiktan sonra tüm gücünüzle boşalın prostat sıvısının daha yoğun geldiğini ve ağrıların azaldığını göreceksiniz

Deneyin sorularınızı ve sonuçları yazın elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım ben bu hastalığı böyle yendim ve ağrılardan kurtuldum eşim hamile kaldı ve ikiz oğullarım oldu bu dert spermi de bozuyor bilirsiniz hamilelik için ayrıca da sorabilirsiniz

Herkese geçmiş olsun
emrecakil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Göbek deliği ve prostatit ilişkisi

Mesaj gönderen emrecakil »

kardeş vücudunla çok uğraşma enteresan konular açmışsın
Emre06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen Emre06 »

Bunu japon bir spor masöründen öğrendim ben profesyonel sporcuyum ve bu yöntemle ağrılarım azaldı
Faydalı olur diye paylaştım ama işi ciddiye almamak size kalmış sonuçta bu prostat sıvısının atılması önemli ve ben böyle iyileştim
murat48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen murat48 »

merhaba emre06 nın verdıği bilgiyi okuduktan sonra bazı şeyler yerine oturdu kafamda şöyleki : bu rahatsızlığa bağlı kasıkta agrı yanma oluyordu,bu zaman içerisinde mide kayması durumum oldu,bizim buralarda eş çıkması derler . göbek kayması yani, dedemin ablası biz büyük nene deriz 86 yaşında kendisi.ona gittim ve göbek kayması olduğunda köydekiler hep ona gider herkezide iyi etmiştir. benim göbek deliğimden parmagını sokup yukarı dogru kaldırdıgı zaman apış aramda bir hissiyat hissettim baya deyişik bir histi,ardından işlem bitti ertesi gün kasıklarımdaki agrı vs kendiliğinden geçti tabi midemde yerine gelmişti bununla birlikte yani özet olarak mide deliği bu bolgeye etki ediyor diye düşünüyorum..
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

murat48 yazdı:merhaba emre06 nın verdıği bilgiyi okuduktan sonra bazı şeyler yerine oturdu kafamda şöyleki : bu rahatsızlığa bağlı kasıkta agrı yanma oluyordu,bu zaman içerisinde mide kayması durumum oldu,bizim buralarda eş çıkması derler . göbek kayması yani, dedemin ablası biz büyük nene deriz 86 yaşında kendisi.ona gittim ve göbek kayması olduğunda köydekiler hep ona gider herkezide iyi etmiştir. benim göbek deliğimden parmagını sokup yukarı dogru kaldırdıgı zaman apış aramda bir hissiyat hissettim baya deyişik bir histi,ardından işlem bitti ertesi gün kasıklarımdaki agrı vs kendiliğinden geçti tabi midemde yerine gelmişti bununla birlikte yani özet olarak mide deliği bu bolgeye etki ediyor diye düşünüyorum..
Sizin bu anlattığınız duruma eş kayması deniyor. Eğer bir insanda eş kayması meydana gelirse, o kişide mide yanması, genel ağrı, kaşık ağıları hiç eksik olmuyor. Eş kaymasını eski insanlar bildiğim kadarı ile şöyle ölçüyor. İki meme başının ayrı ayrı göbek deliğine olan uzaklıkları ölçülüyor. Eğer sağ ve sol meme başlarının göbek deliğine uzaklıkları farklı ise, o zaman eş kayması vardır diyorlar. Ve bunu düzeltmesini bilen eski insanlar düzeltebiliyor. Eş kayması durumunda ise, genelde mide yanması, mide ağrısı, ve mide ağrısından dolayı kaşık kalça ve bacaklara vuran ağrı oluyor. Bende eski insanlarla sohbet ederken öğrenmiitim. Prostatit ile ne kadar ilişkili o konuda bir bilgim yok.