ANTİBİYOTİK kullanırken ereksiyon ve sperm sorunlarının düzelmesi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

ANTİBİYOTİK kullanırken ereksiyon ve sperm sorunlarının düzelmesi

Mesaj gönderen cihanbey »

antibiyotik kullandığım dönemlerde ve 1 hafta sonrasında genellikle ereksiyon ve istek problemi düzeliyor cinsel sorunlarım azalıyor sperm daha tazyikli geliyor. fakat bıraktıktan bir süre sonra olumsuz duruma geri dönüş oluyor.
acaba aralarında nasıl bir etkileşim var? bilen ya da doktora soran var mı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: ANTİBİYOTİK kullanırken ereksiyon ve sperm sorunlarının düzelmesi

Mesaj gönderen kadir »

cihanbey yazdı:antibiyotik kullandığım dönemlerde ve 1 hafta sonrasında genellikle ereksiyon ve istek problemi düzeliyor cinsel sorunlarım azalıyor sperm daha tazyikli geliyor. fakat bıraktıktan bir süre sonra olumsuz duruma geri dönüş oluyor.
acaba aralarında nasıl bir etkileşim var? bilen ya da doktora soran var mı?
Gayet normal antb bakterileri temizledigi icin iyilesiyorsun fakat yeterli sure kullanmadigin icin mikroplar tekrar cogalip enfeksiyon artiyor.
cihanbey

2 ay baktrim fort kullandım Öncesinde de 1 ay cipro ve 2 hafta lebel daha ne kadar süre olmalı ki toplamda neredeyse Aralıksız 3 ay antibiyotik içtim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cihanbey yazdı:2 ay baktrim fort kullandım Öncesinde de 1 ay cipro ve 2 hafta lebel daha ne kadar süre olmalı ki toplamda neredeyse Aralıksız 3 ay antibiyotik içtim
Cihanbey mrb,
Ben yazilarimda muteaddit defalar bahsediyorum salt oral yoldan alinan antbler yeterli degil igne ile kombinasyon yapilirsa kesin fayda ediyor.
ismail

Mesaj gönderen ismail »

kullanmam ı uygun gördüğünüz antibiyotik var mı, bildirir misiniz.
cihanbey

Rica ettim Güldü doktor. Yazmadı iğne . Oral yol daha iyi dedi ve ille de canın mı acısın diye dalga geçti
kaptankusto
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen kaptankusto »

Kadir abi bu iğneleri nasıl yazdırcaz doktora tablet olarak verip gönderiyorlar bende denemek istiyorum sizin tavsiye ettiğiniz tedavi yolunu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kaptankusto yazdı:Kadir abi bu iğneleri nasıl yazdırcaz doktora tablet olarak verip gönderiyorlar bende denemek istiyorum sizin tavsiye ettiğiniz tedavi yolunu.
Evet haklisin cok enteresandir dr lar hastanin istedigi bir ilaci yazmiyorlar.Tanidik bir dr yada eczaci bulmaniz lazim.
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

Abi bence biz toplanip uroloji kongresini basalim bu doktorlara prostat sivisini alip kulyurde bakip uygun antibiyotik ile uxun sure tedavi edin diyelim.yarisi prostat sivisini alma taraftari degil neyin kafasini yasiyo bunlar anlamis degilim hastaligin adi prostatit yarisi ilac yaziyo onu da iki haftadan faxla yazmiyor yarisi igne yazmiyor oral yoldan daha iyi diyor ama ne hikmetse bende iyilestim diyen kadir abi disinda duymadim bu kongreye kesinlikle katilmamiz lazim
freeman

Mesaj gönderen freeman »

murat06 yazdı:Abi bence biz toplanip uroloji kongresini basalim bu doktorlara prostat sivisini alip kulyurde bakip uygun antibiyotik ile uxun sure tedavi edin diyelim.yarisi prostat sivisini alma taraftari degil neyin kafasini yasiyo bunlar anlamis degilim hastaligin adi prostatit yarisi ilac yaziyo onu da iki haftadan faxla yazmiyor yarisi igne yazmiyor oral yoldan daha iyi diyor ama ne hikmetse bende iyilestim diyen kadir abi disinda duymadim bu kongreye kesinlikle katilmamiz lazim
Belki ilaç lobisi vardır, etki altına alip dr ları iğne yazdırmıyorlardır, daha uzun süre tablet kullandırıp daha fazla gelir elde ediyorlardır.
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

abı bu hastalığı aslında tıp cozerde cok yaygın bır durum degıl yatıırım yapmıyor ılac sanayı urolojı doktorları genıs semptromlu antıbıyotık kullanıyor aslında ben o prostata tıp ve kımya bılının etkı edecek bakterıyı bulabılcegıne ınanıyorum ama pasta yok ıste toplsan 76 milyonluk ülkede bu hastalığı ceken yüzde 6 falan oda yaklaşık olarak 3,5 milyon kışı tas çatlasa bunların yarısıda akut bakteriyel kalanlarda 1 milyon olsa dıyelım uluslar arası ılac emperyalıstlerı yatırım yapmıyor ıste
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

murat06 yazdı:abı bu hastalığı aslında tıp cozerde cok yaygın bır durum degıl yatıırım yapmıyor ılac sanayı urolojı doktorları genıs semptromlu antıbıyotık kullanıyor aslında ben o prostata tıp ve kımya bılının etkı edecek bakterıyı bulabılcegıne ınanıyorum ama pasta yok ıste toplsan 76 milyonluk ülkede bu hastalığı ceken yüzde 6 falan oda yaklaşık olarak 3,5 milyon kışı tas çatlasa bunların yarısıda akut bakteriyel kalanlarda 1 milyon olsa dıyelım uluslar arası ılac emperyalıstlerı yatırım yapmıyor ıste
Bence 3 milyon çok kişi eğer bu kadar olsak çoktan bir tedavi bulunurdu bin kişi felaniz herhalde
alican48

Mesaj gönderen alican48 »

Arkadaşlar bir de antibiyotik alırken şikâyetleri artıp değişiklik gösteren var mı? Ben de sürekli idrar hissi kasık ağrısı vardı. Antibiyotik kullanmaya başladıktan sonra peniste ara araağrı, ereksiyonda ağrı başladı.İlaç geçireceğine daha da artırıyor arkadaş anlamadım gitti ☺
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

alican48 yazdı:Arkadaşlar bir de antibiyotik alırken şikâyetleri artıp değişiklik gösteren var mı? Ben de sürekli idrar hissi kasık ağrısı vardı. Antibiyotik kullanmaya başladıktan sonra peniste ara araağrı, ereksiyonda ağrı başladı.İlaç geçireceğine daha da artırıyor arkadaş anlamadım gitti ☺
Roxin aynısı yapıyordu bende
alican48

Mesaj gönderen alican48 »

Zuspat yazdı:
alican48 yazdı:Arkadaşlar bir de antibiyotik alırken şikâyetleri artıp değişiklik gösteren var mı? Ben de sürekli idrar hissi kasık ağrısı vardı. Antibiyotik kullanmaya başladıktan sonra peniste ara araağrı, ereksiyonda ağrı başladı.İlaç geçireceğine daha da artırıyor arkadaş anlamadım gitti ☺
Roxin aynısı yapıyordu bende
Sonra ne yaptın dostum? Değiştirdin mi?
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Doktor a söyledin tetradox verdi ekstra o çok iyi geliyordu bakalım hayırlısı şimdi biraz iyiyim ama ne kadar da iyi olsam kötü olacağını bilerek yaşamak zor oluyor
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

antibiyotik alırken böyle bir durum yaşaman normal.belkide uygun antibiyotiği almadın.doktoruna danışman lazım.sadece antibiyotik yetmiyor yalnız.yanında takviyede alman lazım.kaç gün kaldı bitmesine.kontrole ne zaman gideceksin?
nedenben

Mesaj gönderen nedenben »

kadir yazdı:
cihanbey yazdı:2 ay baktrim fort kullandım Öncesinde de 1 ay cipro ve 2 hafta lebel daha ne kadar süre olmalı ki toplamda neredeyse Aralıksız 3 ay antibiyotik içtim
Cihanbey mrb,
Ben yazilarimda muteaddit defalar bahsediyorum salt oral yoldan alinan antbler yeterli degil igne ile kombinasyon yapilirsa kesin fayda ediyor.
Kadir abi sabah akşam iğne oluyorum. Aynı zamanda ilacta mi kullanmalıyız ? İğne bitince mi ilaç kullanılacak ??
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet igneler bitince tablet abntbtige devam edin.Takviyeleri surekli kullanin.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

kadir yazdı:Evet igneler bitince tablet abntbtige devam edin.Takviyeleri surekli kullanin.
Abi birgün gelirde foruma girmeme gibi bi ihtimalin varmi..yani tamamen birakma..bunu sakin yapma abi inam haftada birde olsa mutlaka gir sana danisacak çok şey var vede çok kisi oluyor olacakta...egerki ben iyileseyim burayi asla birakmayacagim insallah..
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

nedenben yazdı:
kadir yazdı:
Cihanbey mrb,
Kadir abi sabah akşam iğne oluyorum. Aynı zamanda ilacta mi kullanmalıyız ? İğne bitince mi ilaç kullanılacak ??
Ignenin faydasını görüyor musun bide iesef mi
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
nedenben

Mesaj gönderen nedenben »

İesef kullanıyorum . Şikayetler azaldı diyebilirim. En önemlisi sık idrara gitme sorunumu çözdü. Ancak bu iş uzun maraton sabırla ilaçlara devam etmek lazim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sabir yazdı:
kadir yazdı:Evet igneler bitince tablet abntbtige devam edin.Takviyeleri surekli kullanin.
Abi birgün gelirde foruma girmeme gibi bi ihtimalin varmi..yani tamamen birakma..bunu sakin yapma abi inam haftada birde olsa mutlaka gir sana danisacak çok şey var vede çok kisi oluyor olacakta...egerki ben iyileseyim burayi asla birakmayacagim insallah..
Sabir,
Vaktim elverdigince foruma girmeye calisiyorum.Cok yogun bir insan oldugum icin herzaman giremyorum.
Cok zor durumda olan ve gercekten samimi olarak yardim isteyen hastalar var..bu insanlara elimizden geldigince yardimci olmaya calisacagiz.