Bebek yemekleri

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
kazaktime
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Bebek yemekleri

Mesaj gönderen kazaktime »

Arkadaşlar merhaba. Doktorumun tavsiyesiyle bir şey başlatmıştım. Geçen açtığım konuda yazmamıştım, utanmıştım. Ama yorumlara bakılırsa yazmak gereksimi duydum.
Ne kadar ilginç ve ne kadar gülünç olsa da doktorum bana benek yemekleri tüketmeyi söyledi. Bir yaşındakı çocuklar için. Doktorum bunu böyle esaslandırıyor.
Maalesef ilk başta bakteriler vücudu işgal eder. Vücudun bağışıklık sistemi ilk başlarda bakterileri yerleşmeye ve gelişmeye izin vermez. Ama ne yazık ki dirençli olan bekteriler bu bariyeri aşmayı başarırlar. Bundan sonra yerleşme başlar. Kendi yerlerini hazırladıktan sonra çocukları olmaya başlar. Çocukların doyurmak için artık iltihap yapmak zorundalar. Başlıyorlar yerleşdikleri yerde iltihap yapmaya. Bunu duyan biz doktora gidiyoruz. Doktor bize tabii ki antibiyotik veriyor. Her canlıda olduğu gibi bunların da korunma sistemi mövcut. Bundan başka biliyoruz ki antibiyotik yararından çok zararı var. İlk başta bağışıklık sistemini yerle bir ediyor, sonra faydalı bakterilere geçiyor onları da yok ettikten sonra artık bu bakterilerle savaşmaya başlıyor. Ama biz hala antibiyotik içmeye devam ediyoruz. Ne yazık ki antibiyotik bizim vücüdumuzu yemeye başlıyor. Tamam sonda bakteri de bitiyor antibiyotik de. Ama vücudumuzda olan hücreler zarar görmüş. Onlar artık vücudumuz için gerekli şeyleri yartamıyor yada doğru düzgün yaratmıyor. Bundan sonra vücudumuz sönük düşüyor. Bir tane bile kalan bakteri yine kendine kolon kurarak nüks ede biliyor. Bunları yok etmek için bebek yemekleri çözüm olabilir. Çünkü şimdiki zamanda gerekli besinlerin olduğu yegane şey çocuk yemekleri deseler yanılmarız.

Doktorumun dediklerini azda olaa yaza bildim. Bende artık bir haftadır kullanıyorum. Kendimde köklü değişiklikler hissettim. Doku hasarım onarılmış yada ona doğru gidiyor gibi. İdrarımın tengi, kokusu yerinde, büyük tuvaletim esgisi gibi daha iyi. Gözlerim ağrısı yorgunluğu yok. Bilgiler daha iyi aklımda kalıyor. Artık ayaklarım ellerimde yorgunluk Ağrı filan yok. Daha iyi nefes alışı daha iyi yürek vurması, daha iyi kan tazyik ve daha fazlası. Belki size de yardımcı olur. Ben işe yaradığını zannediyorum.

Sizlerin de bilgilrine ihtiyacımız var. Fikriniz nedir bu konuda?
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Bebek yemekleri

Mesaj gönderen bb544 »

Bebek yemekleri derken
Allah büyük :roll:
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Vay arkadaş adamın doktoru nasıl ve nelerle ugrasıyor bizim ülkede yok böyle doktorlar olanıda zaten paragöz olmuş
kazaktime

Evet bebek maması kast ediyorum
kazaktime

Raul7 yazdı:Vay arkadaş adamın doktoru nasıl ve nelerle ugrasıyor bizim ülkede yok böyle doktorlar olanıda zaten paragöz olmuş
Doktor kendi işini bilmeli ve sevmelidir. Ondan sonra her şey güzel olur
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kazaktime yazdı:
Raul7 yazdı:Vay arkadaş adamın doktoru nasıl ve nelerle ugrasıyor bizim ülkede yok böyle doktorlar olanıda zaten paragöz olmuş
Doktor kendi işini bilmeli ve sevmelidir. Ondan sonra her şey güzel olur
Bebek maması derken? Sen neleri kullanıyorsun mesela
kazaktime

1 yıllık bebekler için olan mana. Adını söylemem doğru olmaz burada
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kazaktime yazdı:1 yıllık bebekler için olan mana. Adını söylemem doğru olmaz burada
Sen kullandın herhalde sana etkileri ne oldu acaba
kazaktime

veysel yazdı:
kazaktime yazdı:1 yıllık bebekler için olan mana. Adını söylemem doğru olmaz burada
Bebek maması ismini söylemenin ne sakıncası olabilir ki.
reklam amaçlı yazdığımı düşünürler diye
kazaktime

asosyal yazdı:
Sen kullandın herhalde sana etkileri ne oldu acaba
yukarıda yazmışım kardeş