Yurt dışına gitmeyi düşünüyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Yurt dışına gitmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen bb544 »

Merhaba tedavime devam ediyorum. Hacettepeye ali ergene gittim durumu anlattım lokosit kagıtlarını gösterdim prostatit hastasıyım tahlillere baktı eskisi his kaybı yaşadıgımı söyledim. Prostat kontrol yaptı korkma bastırmıcam dedi normal prostatitin dedi paikolojiye biraz bagladı tedavi aldıgımı söyledim özellikle psikolojik degil hocam tedaviyi aldım kac senedir hic düzelme yok lokositi de iesef cipro flexilove tavanic taravid azitro düşürmüyor. Klindan clin etki ediyor dedim. Umursamadı mikrop olsa cıkar dedi prostatin mikropsuz olanı var falan hocam hepsini biliyorum farkındayım dedim. Test yaptırcakmış idrardan yarın ver dedi bende yarın yokum şehir dışından geldigim söyledim müsait oldugunda gel ver akşama cıkar dedi. İdrarımda hic lokosit cıkmıyordu artık cıkıyor yaklaşık 8-9 ay öncesine kadar hic cıkmıyordu onuda bahsettim. Sorun prostatta idrar tahlili istiyor hocada inanmıyor galiba. Hocam gecermi hastalık dedim bu yaşta gecmeyeni görmedim dedi. Eger bu tedaviden sonuc alamazsam zafer hocaya gidicem tekrar. Sonra hüseyin hocayada. Bunlarda sonucsuz kalırsa. Yurt dışına gidicem hangi doktora gitmeliyim araştıran arkadaşlar vardı. Dr pavlos falan. Kadir25 nickli abimiz gitmişti galiba. Gidecegim doktorun tecrübeli olmasını istiyorum ama dil olmadıgından araştıramıyorum aracımı satıcam tedavime harcıcam. Yardımlarınızı bekliyorum
Allah büyük :roll:
bb544

Re: Yurt dışına gitmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen bb544 »

Enterecoccus üredigini söyledim spermde alakasız birşey olmaz dedi
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Gitmişken İtalya’ya Prof guercine git en iyisi o zaten Yunanistan biraz ticarete dökmüş işi
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

bb544 yazdı:Enterecoccus üredigini söyledim spermde alakasız birşey olmaz dedi

Ya nasıl olmaz öyle şey deyip kestirip atıyorlar anlamıyorum yaaa. Forumda bir kişi daha vardı bu şekilde, kaç tane doktora söylemiş, enterecoccus üredi felan diye, hiç bir doktora inandıramamış. Sanki biz şikayetleri, bakterileri bir tarafımızdan uyduruyoruz. :x :x
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

ege44 yazdı:Gitmişken İtalya’ya Prof guercine git en iyisi o zaten Yunanistan biraz ticarete dökmüş işi
Onun tedavi protokolü nasıl
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

kader48 yazdı:
bb544 yazdı:Enterecoccus üredigini söyledim spermde alakasız birşey olmaz dedi

Ya nasıl olmaz öyle şey deyip kestirip atıyorlar anlamıyorum yaaa. Forumda bir kişi daha vardı bu şekilde, kaç tane doktora söylemiş, enterecoccus üredi felan diye, hiç bir doktora inandıramamış. Sanki biz şikayetleri, bakterileri bir tarafımızdan uyduruyoruz. :x :x
Sperm de ürediginden kaale almaya gerek yok. Önemli birşey degilmiş
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

ege44 yazdı:Gitmişken İtalya’ya Prof guercine git en iyisi o zaten Yunanistan biraz ticarete dökmüş işi
Sadece enjeksiyon yapıyor galiba dedigin doktor
svmq

Mesaj gönderen svmq »

Kardeşim Hüseyin hocaya yada Zafer hocaya görün vakit kaybetme Prof bozuntularıyla
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

svmq yazdı:Kardeşim Hüseyin hocaya yada Zafer hocaya görün vakit kaybetme Prof bozuntularıyla
İkisinede göründüm normalde zafer hocayla tedavi gördüm en son. Hüseyin hocayada gittim hüseyin hoca ilac yazmadı bactrim berdi 20-25 lokosite antibiyotik canlısı degil ama dinliyor insanı
svmq

Mesaj gönderen svmq »

bb544 yazdı:
svmq yazdı:Kardeşim Hüseyin hocaya yada Zafer hocaya görün vakit kaybetme Prof bozuntularıyla
İkisinede göründüm normalde zafer hocayla tedavi gördüm en son. Hüseyin hocayada gittim hüseyin hoca ilac yazmadı bactrim berdi 20-25 lokosite antibiyotik canlısı degil ama dinliyor insanı
Haydaa.O zaman zafer hocaya devam et katdeşim yurtdışında harcayacağın hastalıktan daha çok koyar
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum bu doktorlar kesin tedavi ediyor yanş grçici deil zaten alt yorumlarına bakarsın anlatsın gurciniyi biraz araştırdınmı Zafer hocanıda Hüseyin hocanında o kadar bilgili olmadığını görürsün zaten
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

svmq yazdı:
bb544 yazdı:
Haydaa.O zaman zafer hocaya devam et katdeşim yurtdışında harcayacağın hastalıktan daha çok koyar
Emin ol zafer hocaya git gelim 600 tl ankaraya gittik geldik abimle 1000 tl bu paraları vere vere sonuc alamadım bir türlü
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

[quote="ege44"]Dostum bu doktorlar kesin tedavi ediyor yanş grçici deil zaten alt yorumlarına bakarsın anlatsın gurciniyi biraz araştırdınmı Zafer hocanıda Hüseyin hocanında o kadar bilgili olmadığını görürsün zaten[/quoa
Acaba doktor fiyat bilgisi veriyor mu ne kadar xaman sürdügü gibi dil olsa araştırıp birine gitmek kafamda zaten para boşa gitsin istemiyorum etkinligini görmeliyim
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Bilmiyorum dostum sadece yorumlarını birde bir kaç Alman forumunda ve İngiliz forumunda baya övmüşlerdi gurcini zaten İtalya’nın en iyi ürologu oymuş
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

bb544 yazdı:
svmq yazdı:
bb544 yazdı: İkisinede göründüm normalde zafer hocayla tedavi gördüm en son. Hüseyin hocayada gittim hüseyin hoca ilac yazmadı bactrim berdi 20-25 lokosite antibiyotik canlısı degil ama dinliyor insanı
Emin ol zafer hocaya git gelim 600 tl ankaraya gittik geldik abimle 1000 tl bu paraları vere vere sonuc alamadım bir türlü
Kardeşim geçmiş olsun ali ergen e ne kadar ücret ödedin ali ergen bişi yapmadıysa türkiyede kimse bişi yapmaz diyorlar
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Raul7 yazdı:
bb544 yazdı:
svmq yazdı:
Kardeşim geçmiş olsun ali ergen e ne kadar ücret ödedin ali ergen bişi yapmadıysa türkiyede kimse bişi yapmaz diyorlar
500 verdim hastaneyi aradım muayene için numara verdi özele aktarmış. Gidince belli olucak bakalım
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

veysel yazdı:
Raul7 yazdı:
bb544 yazdı: Emin ol zafer hocaya git gelim 600 tl ankaraya gittik geldik abimle 1000 tl bu paraları vere vere sonuc alamadım bir türlü
Siz ali ergene mi muayene oluyorsunuz?
Evet ilk defa gittim spermde önemsizmiş
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

veysel yazdı:Azerbaycan da, Kazakistan da, Rusya da ve Ukrayna da bu hastalıkla çok daha ciddi bir şekilde ilgileniyorlar. İtalya ve Yunanistanda da bahsedilen meşhur dr.lar var. Peki iyileşme ihtimali ne farzedelim ki kesin. Kaç hafta kalacağız? Yeme içme barınma ilaç ve muayene masrafı ne kadar olacak? 50-60 binle bu iş olacaksa ve kesinse hiç düşünmeden bende giderim. Ama Avrupa çok daha pahalıya patlar bence.

4,5 ayda 17-18 bin harcadım. Daha bir netice yok. Düzelme yok. Bu gidişle bir servet harcayacaz zaten.

Uzun lafın kısası iyileşme garantisi verilse bende arabamıda satar hatta üstüne kredi çeker giderim. Ama Bu garantiyi kim nasıl verecek?
İşte bu garanti olsa veririm paraya acımamda iyileştim derim yerine konur araba ama o kadar para gidipde iyileşemeşsem kafayı yemekte var o yüzden araştırmak lazım doktor arıyorum bende
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Guercini mail atabilirsiniz fiyat ve ileşme garantisi ile ilgili zaten Yunanistan’danki Rusya’da daki güverciniyle bağlılar ama zaten servet harcıyoruz sonuç sıfır yani sonuçta guercinin para içini yapacagını sanmıyorum adamın dünyaca ünlü bir adı var İtalya’da ürolokların çözemediği hastalıkları ona yönlendiriyorlarmış zaten yorumlarda da öle yazıyormuş bizim gibi adamın birine prostatit teşhisi konup yıllarca antibiyotik yaslamışlar asam gitmiş guercini pudrndal sinir sıkışması oldugunu teşhis etmiş hasta yorumlarında var ama herkesin hür fikri sonuçta
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

bb544 yazdı:
ege44 yazdı:Dostum bu doktorlar kesin tedavi ediyor yanş grçici deil zaten alt yorumlarına bakarsın anlatsın gurciniyi biraz araştırdınmı Zafer hocanıda Hüseyin hocanında o kadar bilgili olmadığını görürsün zaten[/quoa
Acaba doktor fiyat bilgisi veriyor mu ne kadar xaman sürdügü gibi dil olsa araştırıp birine gitmek kafamda zaten para boşa gitsin istemiyorum etkinligini görmeliyim
kardeşim lökositin varsa eğer kendine bir özel sağlık sigortası yaptır ve zafer hocaya git.

yurtdışına gidişin gelişin tedavin bedavaya geleceğini bilsem bile yine aynısını söylerim. çünkü zafer hoca diğer hastalıklardaki başarısını bilmiyorum ama bakteriyel prostatitte daha iyi bir alternatifin yok.

bir de düzce üni hastanesinde bir prof vardı. bir arkadaşta etkeni tespit edip invanz tedavisiyle iyileştirmişti.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

ege44 yazdı:Guercini mail atabilirsiniz fiyat ve ileşme garantisi ile ilgili zaten Yunanistan’danki Rusya’da daki güverciniyle bağlılar ama zaten servet harcıyoruz sonuç sıfır yani sonuçta guercinin para içini yapacagını sanmıyorum adamın dünyaca ünlü bir adı var İtalya’da ürolokların çözemediği hastalıkları ona yönlendiriyorlarmış zaten yorumlarda da öle yazıyormuş bizim gibi adamın birine prostatit teşhisi konup yıllarca antibiyotik yaslamışlar asam gitmiş guercini pudrndal sinir sıkışması oldugunu teşhis etmiş hasta yorumlarında var ama herkesin hür fikri sonuçta
İletişime gecmeye calışıcam bakalım teanstlate ile
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

tornografi yazdı:
bb544 yazdı:
ege44 yazdı:Dostum bu doktorlar kesin tedavi ediyor yanş grçici deil zaten alt yorumlarına bakarsın anlatsın gurciniyi biraz araştırdınmı Zafer hocanıda Hüseyin hocanında o kadar bilgili olmadığını görürsün zaten[/quoa
kardeşim lökositin varsa eğer kendine bir özel sağlık sigortası yaptır ve zafer hocaya git.

yurtdışına gidişin gelişin tedavin bedavaya geleceğini bilsem bile yine aynısını söylerim. çünkü zafer hoca diğer hastalıklardaki başarısını bilmiyorum ama bakteriyel prostatitte daha iyi bir alternatifin yok.

bir de düzce üni hastanesinde bir prof vardı. bir arkadaşta etkeni tespit edip invanz tedavisiyle iyileştirmişti.
tamamlayıcı sigortam var zaten cogunlukla sadece prostat sıvısı ücreti ödüyorum ama onada 1000 lira aldılar sigorta yaptırırken. Zafer hocayla muhabbetim iyi sever beni arada bazen davranışları hastayı kovar gibi ama olsun. Bana düzenli gel kurutalım demişti zaten
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Bende Rizeden kalkıp gitmek istiyorum Eskişehir'e ama bana en az 2 ayda bir gel diyecek. İş güç nasıl gidip geleyim. Kafam allak bullak.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

veysel yazdı:Azerbaycan da, Kazakistan da, Rusya da ve Ukrayna da bu hastalıkla çok daha ciddi bir şekilde ilgileniyorlar. İtalya ve Yunanistanda da bahsedilen meşhur dr.lar var. Peki iyileşme ihtimali ne farzedelim ki kesin. Kaç hafta kalacağız? Yeme içme barınma ilaç ve muayene masrafı ne kadar olacak? 50-60 binle bu iş olacaksa ve kesinse hiç düşünmeden bende giderim. Ama Avrupa çok daha pahalıya patlar bence.

4,5 ayda 17-18 bin harcadım. Daha bir netice yok. Düzelme yok. Bu gidişle bir servet harcayacaz zaten.

Uzun lafın kısası iyileşme garantisi verilse bende arabamıda satar hatta üstüne kredi çeker giderim. Ama Bu garantiyi kim nasıl verecek?
Kurtulsan nolacak orası artık eskisi gibi değil hocam bida enfekte olsa yinemi 50 bin harcıcaz boyle boktsn bi hastalık işte
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

veysel yazdı:
Raul7 yazdı:

Kurtulsan nolacak orası artık eskisi gibi değil hocam bida enfekte olsa yinemi 50 bin harcıcaz boyle boktsn bi hastalık işte
Allah sonumuzu hayretsin. Eskisi gibi olmak değilde ağrısız ilaçsız bir hayat yeter bana. İnş hepimiz en kısa zamanda toparlarız.
Hocam hiç merak etme %90 iyi oldugun dönemlik olacak ama o lanet %10 luk kısım gitmiyor bunada şükür iyi olucaksın merak etme