Bu hastalıktan kurtulan yokmu ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
canberkulak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Bu hastalıktan kurtulan yokmu ?

Mesaj gönderen canberkulak »

Bu hastalıktan kurtulan yokmu cıdden
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Bu hastalıktan kurtulan yokmu ?

Mesaj gönderen eren27 »

Kurtulanlar var, Kadir abi, Kc34 vs
Rott

Mesaj gönderen Rott »

eren27 yazdı:Kurtulanlar var, Kadir abi, Kc34 vs
Üç kişi var sadece haber aldığımız diğerleri ya öldü ya da sürünüyo
eren27

Mesaj gönderen eren27 »

Hatırladığım birkaç kişi daha var, untitleduser, sabir, opulentia var, geçmiş yazılarda iyileştim diyenler var isimleri aklıma gelmedi.
Rott

Mesaj gönderen Rott »

Yani işte 100 kişiden 5i iyileşiyo diğerleri sürünüyo
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Rott yazdı:Yani işte 100 kişiden 5i iyileşiyo diğerleri sürünüyo
Biks var serdax var selçuk var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

murat222 yazdı:
İbrahim,yavuz,kenanankara, demir ve ismi aklima gelmeyen birkac kisi var kardesim.
murat222

Bide şunu unutma çoğu kişide üstüne düşmüyor
Adam ilgili doktorlara gitmiyor pcr yapmıyor kültür yapmıyor aylık prostat sıvısı ölçmüyor sonra iğleşmedim
Tamam bunları çoğu maddiyat ama yinede uğraşmayan çok
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Forumu dikkatli takip edersen bu hastalığı atlatan onlarca kişi var.bunlardan biride benim. Hastalığın tedavisi bir hayli zor ve sürekli pür dikkat isteyen bir hastalık. Bu yüzden biraz sabırlı olmakta fayda var. İyileşmemi zafer hoca yanında bu foruma borçluyum diyebilirim. Yeni üye olan arkadaşlar bu konuda biraz daha şanslı bu konuda. Forumda yeteri kadar güncel bilgi, deneyim birikimi ve uygulanan bir çok yöntem mevcut. Sizlere tavsiyem en az doktor tedavisi kadar forumuda takip edip sabırlı olmanızdır. İnanınki bunun karşılığını ilerde göreceksiniz. Sadece biraz sabırlı olunuz.
Rott

Mesaj gönderen Rott »

Ya abi iyileşen oluyo illaki ama işte zor forumda 1200 üye varsa bilinen 10 küsur kişi iyileşmiş neyse bakalım artık bulduk bi doktor inandık devam etcez olduğu kadar napalım
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

degerli kardeslerim. iyilesenler zaten bu forumu unutuyor. iyilestigini belirtip burada fikirlerini paylasanlar uc bes kisi.

iyilesenlerin sayisi sandiginizdan daha fazla.
Dermanszzz

Mesaj gönderen Dermanszzz »

Et yemekleri aşırı yağlı yickler bana yaramıyor. Aşırı zayıf lik da iyi değil
canberkulak

kadir yazdı:
murat222 yazdı:
İbrahim,yavuz,kenanankara, demir ve ismi aklima gelmeyen birkac kisi var kardesim.
Kadir abi 3 aydır cekıyorum askerdeyım malup elım kolum baglı bırsey yapamıyorum devlet hastanesındekı doktorlar askere kopek gibi muamele yapıyorlar ıkı kere doktora gittim ıdrar kan tahlılı verdım hıc bırseyın yok dedı 3 cu gıttıgımdede prostatın ıntıhaplandıgından suphelendıgını soyledı emselex yazıp gonderdi o günden beri kafayı yicem bu hastalık bendede basladı ızne ayrılıyorum ınsallah ızmıre gidicem kendımı bi göstereyim abı sürekli çiş hissi tarifi olmayan agrılar psikolıjım falanda cok bozuldu apıs aralarım tesislerımde yumartalıklarımda agrılar var
canberkulak

canberkulak yazdı:
kadir yazdı:
murat222 yazdı:
Kadir abi 3 aydır cekıyorum askerdeyım malup elım kolum baglı bırsey yapamıyorum devlet hastanesındekı doktorlar askere kopek gibi muamele yapıyorlar ıkı kere doktora gittim ıdrar kan tahlılı verdım hıc bırseyın yok dedı 3 cu gıttıgımdede prostatın ıntıhaplandıgından suphelendıgını soyledı emselex yazıp gonderdi o günden beri kafayı yicem bu hastalık bendedemı var acaba ızne ayrılıyorum ınsallah ızmıre gidicem kendımı bi göstereyim abı sürekli çiş hissi tarifi olmayan agrılar psikolıjım falanda cok bozuldu apıs aralarım tesislerımde yumartalıklarımda agrılar var
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Arkadaşlar çevremde bu siteden haberi olmayıp bu hastalığa yakalanıp iyileşen bir kaç tanıdjğım var
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Untitleduserr yazdı:Arkadaşlar çevremde bu siteden haberi olmayıp bu hastalığa yakalanıp iyileşen bir kaç tanıdjğım var
Bende bu hastalıktan kurtulan birisini tanıyorum ama konuyu dahi duymak istemiyor 10 sene oldu halen beraberiz bayram bile zehir oldu
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

asosyal yazdı:
Untitleduserr yazdı:Arkadaşlar çevremde bu siteden haberi olmayıp bu hastalığa yakalanıp iyileşen bir kaç tanıdjğım var
Bende bu hastalıktan kurtulan birisini tanıyorum ama konuyu dahi duymak istemiyor 10 sene oldu halen beraberiz bayram bile zehir oldu

Peki nasil kurtulmuslar
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

osmankul yazdı:
asosyal yazdı:

Peki nasil kurtulmuslar
Anlatmıyor ki doktora gitmiş evlen demiş oda evlenmiş ama tedavi sürecini felan anlatmiyor
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Aekadaşlar hastalığı kafanızda be kadar büyütürseniz o kadar zor iyileşirsiniz. Bende ilk başlarda çok evham yaptım iyleşemicem hayatım böyle devam edecek diye ama 6 7 aydır hiçbir şikayetim yok. Size iyi gelen kötü gelen şeyleri keşfedin ona göre bir süre yaşayın zamanla herşey düzeliyor hayatta ne hastalıklar var bunada şükür diyelim yapacak bişey yok
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Arkadaşlar bu hastalıktan kurtulan çok kişi var. Daha öncede söylediğim gibi bu hastalığın tedavisi bir hayli uzun bir süreç vede ekonomik ve psikolojik yönüyle insanı çok yoran bir hastalık. Ama kesinlikle tedavisi olmayan bir hastalık değildir. Biraz üzerine düşünce doğru doktor ve doğru tedavi süreci ile birazda sizlerinde gayretiyle bu hastalığı tamamen yenebilir veya en azından hissedilmeyecek seviyede baskı altına alabilirsiniz. Bu süreçte defalarca nüksler yaşayıp umutsuzluğa düşebilirsiniz. Moralinizi çok fazla bozup hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yıldığınız ve usandığınız
Zamanlarda olabilir. Kesinlikle bu süreçte moralinizi bozmayınız. Bunlar bu süreçte olabilen durumlardır. Doku onarımı yaşanan travmatik bir durum ancak belli bir zaman ölçeğinde düzelir. Burada önemli olan sizlerin azim ve gayretidir. Site dışında olup bu hastalığı üç yıl yaşayıp iyileşen bir kişiyide ben tanıyorum. Öyle bir hastalıkki gerçekten iyileşen insanlar bu hastalık hakkında kesinlikle konuşmak bile istemiyorlar. Hastalığı 10 yıl önce atlatmasına rağmen bu hastalık hakkında konuşulmasının bile ağrılarını tekrar getireceği düşüncesi oluşuyor. Belkide siteden iyileşip ayrılanların haklı bir gerekçeleri vardır diye düşünüyorum. Dediğim gibi bu çok uzun bir süreç. Biraz doktor gayreti birazda sizlerin azmi ile tedavi edilebilecek bir hastalıktır.
dennismarmaris

Mesaj gönderen dennismarmaris »

Arkadaşlar slmlar 2011 den beri cektigim bu rahatsızlık için ukraynaya xarkov şehrinde muayeneye gittim.turkiyede gittiğim doktorlar bununla yaşama yi öğreneceksin demişlerdi.ukraynada gerçekten çok ilgilenen bi doktora gittim.tukiyede yaşadıklarımı doktorların iyilesemeyecegimi söylediğini söyledim adam güldü.neyse önce sıkıntımı dinledi. % 10 sebebsiz bir agri olabilecegini soyledi.savacagimiz varligin ne oldugunu bilmemiz gerek dedi.bende insallah bende miktop cikar die dua ettim.omur boyu bu rahatsizlik cekilmez. sonra prostat masajı yaptı penisten içeri 2 tane çubuk soktu prostattan örnek alındı.sonuclar geldi.mikrop olmadığını sadece mikroflora adlı bakterinin olması gerekenin üstünde olduğunu soyledi 6 farklı hap verdi bazı haplar ardı ardına bazıları ilk gün 2 sonra 2 günde bir.bu bakteri midede de olduğu için antibiyotik orayada zarar vereceğinden ona karşı antibiyotikten 3 saat sonra kullanılacak haplarida verdi.ilgi alaka super .1 ay içinde herşey belli olacak.iyilesirsem size buradan bildiri yapacağım toplam 600 tl harcadım sadece ilaçlar 75 dolar tuttu.hepimize geçmiş olsun.( rusyada ve ukraynada 3 kişiden 1 kişi bu rahatsızlığa sahipmis)
murat222

dennismarmaris yazdı:Arkadaşlar slmlar 2011 den beri cektigim bu rahatsızlık için ukraynaya xarkov şehrinde muayeneye gittim.turkiyede gittiğim doktorlar bununla yaşama yi öğreneceksin demişlerdi.ukraynada gerçekten çok ilgilenen bi doktora gittim.tukiyede yaşadıklarımı doktorların iyilesemeyecegimi söylediğini söyledim adam güldü.neyse önce sıkıntımı dinledi. % 10 sebebsiz bir agri olabilecegini soyledi.savacagimiz varligin ne oldugunu bilmemiz gerek dedi.bende insallah bende miktop cikar die dua ettim.omur boyu bu rahatsizlik cekilmez. sonra prostat masajı yaptı penisten içeri 2 tane çubuk soktu prostattan örnek alındı.sonuclar geldi.mikrop olmadığını sadece mikroflora adlı bakterinin olması gerekenin üstünde olduğunu soyledi 6 farklı hap verdi bazı haplar ardı ardına bazıları ilk gün 2 sonra 2 günde bir.bu bakteri midede de olduğu için antibiyotik orayada zarar vereceğinden ona karşı antibiyotikten 3 saat sonra kullanılacak haplarida verdi.ilgi alaka super .1 ay içinde herşey belli olacak.iyilesirsem size buradan bildiri yapacağım toplam 600 tl harcadım sadece ilaçlar 75 dolar tuttu.hepimize geçmiş olsun.( rusyada ve ukraynada 3 kişiden 1 kişi bu rahatsızlığa sahipmis)

Geçmiş olsun kardeşim
Sanırım prostat sıvısından kültür ve pcr yaptı mikrobu bulmak için
dennismarmaris

Mesaj gönderen dennismarmaris »

murat222 yazdı:
dennismarmaris yazdı:Arkadaşlar slmlar 2011 den beri cektigim bu rahatsızlık için ukraynaya xarkov şehrinde muayeneye gittim.turkiyede gittiğim doktorlar bununla yaşama yi öğreneceksin demişlerdi.ukraynada gerçekten çok ilgilenen bi doktora gittim.tukiyede yaşadıklarımı doktorların iyilesemeyecegimi söylediğini söyledim adam güldü.neyse önce sıkıntımı dinledi. % 10 sebebsiz bir agri olabilecegini soyledi.savacagimiz varligin ne oldugunu bilmemiz gerek dedi.bende insallah bende miktop cikar die dua ettim.omur boyu bu rahatsizlik cekilmez. sonra prostat masajı yaptı penisten içeri 2 tane çubuk soktu prostattan örnek alındı.sonuclar geldi.mikrop olmadığını sadece mikroflora adlı bakterinin olması gerekenin üstünde olduğunu soyledi 6 farklı hap verdi bazı haplar ardı ardına bazıları ilk gün 2 sonra 2 günde bir.bu bakteri midede de olduğu için antibiyotik orayada zarar vereceğinden ona karşı antibiyotikten 3 saat sonra kullanılacak haplarida verdi.ilgi alaka super .1 ay içinde herşey belli olacak.iyilesirsem size buradan bildiri yapacağım toplam 600 tl harcadım sadece ilaçlar 75 dolar tuttu.hepimize geçmiş olsun.( rusyada ve ukraynada 3 kişiden 1 kişi bu rahatsızlığa sahipmis)

Geçmiş olsun kardeşim
Evet penis ucunu cama sürttü ardından 1 kulak temizleme çubuğuna benzer uzun bisey soktu ardından küçücük fırça harbi gibi incecik onu soktu çıkarttı.cok terledim ama kanalım doğuştan dar.insallah çektiğimiz acılara değer sürekli çekmektense bikere acının dibini çekmek daha iyi.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

murat222 yazdı:

Geçmiş olsun kardeşim
murat ozelden yazdim kardesim bakarmisin
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Dermanszzz yazdı:Et yemekleri aşırı yağlı yickler bana yaramıyor. Aşırı zayıf lik da iyi değil
Ben birkaç yerde; hayvansal kökenli her türlü yiyeceğin bu hastalığı tetiklediğini okumuştum. Be kadar doğru tabi onu bilmiyorum.