Aspirin Kullananlar DİKKAT!!!

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Aspirin Kullananlar DİKKAT!!!

Mesaj gönderen eren27 »

Kardeşim, sana da acil şifalar diliyorum,
Serumdan enjeksiyona neden geçtin, yoksa tedavi mi bu şekilde uygulanacaktı?
Gelişmeleri paylaşırsan takip edeyim bende, inşallah olumlu olur.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Araya 2-3 saat koydun mu ? Kanamayi engellemek icin ignenin yerine 5 dakika bastirmana ragmen mi kanadi.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ap0calypse »

veysel yazdı:Merhaba arkadaşlar.

Şuanda yeni tedavimi uyguluyorum. İlaçlarımı ilk 2 hafta serumla aldım. Bende tedavimin etkisini arttırmak için SADECE günde 100 mg asprin kullandım. Fakat serumu her çıkardığımda 1 saate yakın kanama durmuyordu. Şimdi kalçadan enjeksiyon ile tedavime devam edecem. Fakat doktorum asprini 5 gündür yasakladı. Çünkü kalçadan enjeksiyon sonucu normalden çok kanama olursa kalça içine birikir ve büyük sıkıntılar çıkarırmış.

Yani arkadaşlar aspirini, tedavi alıyorsanız sadece tablet antibiyotiklerle kullanın.

Herkese acil şifalar.
ne ilacı kullanıyorsun ?
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

veysel yazdı:
modjo yazdı:veysel geçmiş olsun kardeşim şehir dışındayım adanaya geldiğimde arayacam bu arada mide ve bağırsaklar için ben sabah akşam semizotu yiyorum aynı zamanda çok etkili bir kan sulandirici doktor tavsiye etti aspirin kullanma aksam ac karnina ve sabah salatalik domates ve zeytin yağı ile bir porsiyon salata tuket etkisini göreceksin ayrıca bağırsak mantarlarına karşı çok etkiliymis beni çok rahatlattı ama aksatmadan 2 yada 3 kez tuketiyorum h8c bir yan etkisi yok omega asitleriyle dolu nerdeyse balıktaki kadar omega var dikkat et kardesim görüşürüz
Sağolasın kardeşim. Semiz otunu bende başladım birkaç gündür. Bağışıklık çöktü iyice. Görüşelim kardeşim. Sende kendine dikkat et. Selamlar
Şuan nasılsınız iyisinizdir umarım