sadece igne

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

sadece igne

Mesaj gönderen ahmet »

doktor sadece 6 adet unacefin igne yazdi tablet antibiyotikte israr etmeme ragmen yazdiramadim kendim tamamlamak istiyorum genis spektrumlu biseylermi eklemek gerek yillar once uroplazma uremisti sperm kulturunde artik uremiyor ya öldu ya ortaya cikmiyor bilgisi olan arkadaslarin tavsiyelerini rica ediyorum ne yapmam gerek
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: sadece igne

Mesaj gönderen murat222 »

ahmet yazdı:doktor sadece 6 adet unacefin igne yazdi tablet antibiyotikte israr etmeme ragmen yazdiramadim kendim tamamlamak istiyorum genis spektrumlu biseylermi eklemek gerek yillar once uroplazma uremisti sperm kulturunde artik uremiyor ya öldu ya ortaya cikmiyor bilgisi olan arkadaslarin tavsiyelerini rica ediyorum ne yapmam gerek
Ahmet kardeşim yanlış anlamada sen bu hastalıkla uğraşmıyorsun ne prostat sıvısından pcr nede lökasit yaptırdın böyle kafaya göre olmaZ ilaç
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Kullan bakalim devaminda dr la ve bizimlede paylas. Prostatitlilerin bir kisminda mikrop bulunamasada arastirmalarda bulunamayan hastakarin yariya yakininda mikrop bulunmus. İnsallah bu grupta degilsinizdir. Duzelmeniz dilegiyle.
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

arkadaslar lokosit bu ara yuksedi farkindayim zafer hocaya gitme sansim yok o yuzden tedaviyi ezbere uygulamaya calisiyorum
osmankul

Bir urologla konusup durumu anlat uroplazmaya ve diger prostatit yapan turlere etkili bir antibiyotik yazdirmaya calis. Sansini tekrar baska bir dr da dene istersen ben tavanik yazdirmayi basaramadim ama denemekle bir sey kaybetmezsin.
osmankul

Kamu hastanelerinden hangisinde hangi urolog prostat sivisindan tahlil yapitor ki ?
kenankomutan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kenankomutan »

Kamu hastanelerinde çok zor belki üniversite hastaneleri yapabilir yada araştırma hastanesi
osmankul

Cerrahpasa urolojiye gittim sol tarafta bir sey var gibi gule gule dediler antibiyotikten vaz gectim agri kesici bile vermediler. bakirkoy devlet arastirma hastanesi hastalik nuksunde oradaki urolojiye gittim kan idrar tahlili bir sey tabiki cikmadi. Sadece durumum pek iyi degildi verdigi novasefler beni bir hayli rahatlatti tabi 6 tane tedavi etmiyor.2 cipro verildi hastalik ciprolari pek iplemedi. Ozele gidip ciddi para harcayalarinda hava aldigini gorunce ozele gitmekte tereddutluyum. Zafer hoca takibimde forumda gidenleri takip ediyorum.
osmankul

Zafer hocanin hastanesi medicana bahcelievler evime yurumeyle 15-20 dk.
osmankul

Huseyin hoca istanbulda olsa belkide onu tercih ederdim. Ancak ta Eskisehir de degil mi Huseyin hoca ? Zafer hocayla asa yukari ayni yontemi kullaniyorlar.
kenankomutan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kenankomutan »

Zafer hocayı bilmiyorum ben geçen hafta Hüseyin hocaya muayene oldum şunu söylemek isterim şuana kadar tüm hastane geçmişimde bu kadar detaylı muayene olmamıştım daha önce başka hastalıklardan hem özel hem devlet hastanesinden tedavi gördüm ama hiç bu kadar ilgileneni görmedim tavsiye ederim ama Zafer hocada burda anlatılanlara göre gayet iyi ve bilgili
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

arkadaslar 10 adet desefin igne ve urispas kullanicam doktor bunlarin akabinde tetradox tarivid kombinasyonu yapicaz dedi yorumlariniz nedir
osmankul

Dr degistirdin mi ?
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

evet
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

arkadaslar doktor igneleri ilk 2 gun 2 ser tane sonra 1 er tane seklinde yaptiracaksin dedi ilk 2 gun bu aksam itibariyle bitti yarin sabahmi yaptiricam aksammi doktorada ulasamadim surekli ameliyatta yardimci olursaniz cok sevinirim. herkese gecmis olsun
mertianss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mertianss »

ahmet yazdı:arkadaslar doktor igneleri ilk 2 gun 2 ser tane sonra 1 er tane seklinde yaptiracaksin dedi ilk 2 gun bu aksam itibariyle bitti yarin sabahmi yaptiricam aksammi doktorada ulasamadim surekli ameliyatta yardimci olursaniz cok sevinirim. herkese gecmis olsun
Izmir'de hangi doktor acaba bu
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

ahmet yazdı:arkadaslar doktor igneleri ilk 2 gun 2 ser tane sonra 1 er tane seklinde yaptiracaksin dedi ilk 2 gun bu aksam itibariyle bitti yarin sabahmi yaptiricam aksammi doktorada ulasamadim surekli ameliyatta yardimci olursaniz cok sevinirim. herkese gecmis olsun
12 saat sınra yaptır diğerlerini arasına 24 saat koyarak yaptır
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

aksam yaptirip 24 saatte bir devam etsem farkeden birsey olurmu
ahmet

Mesaj gönderen ahmet »

veysel yazdı:
Yarın akşam yaptıracaksın bu akşam bittiyse. Sonra akşamları devam edeceksin.
kardes persembe cuma sabah aksam 2 ser tane yaptirdim bugun 3. gun sabahmi olacak aksammi