Şok Dalga Tedavisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Şok Dalga Tedavisi

Mesaj gönderen ege44 »

Aspirini dene faydasını görürsün Ersin konyalıoglunada gitme bir boktan anladığı Yok parana yazık işi ticarete dökmüş o ilk girdiğinde tumt kağıdı veriyor zaten eline
Dermanszzz

Mesaj gönderen Dermanszzz »

Aynen bnada enjeksiyon var tumt var yani on bin lira masraf çıkar sanırım . Sağol hep bu dişçi den sonra oldu dikiş tutmaz olduk köprü tedavisi ni niye kabul etti m niye kendime kast ettim. Artık çeker dururuz. İyi tarafı Allah
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dişle alakası YÖK senin cinsel ilişkin oldumu
Dermanszzz

Çok oldu önce kabızlık genital mantar krem kullanımı vardı. lakin dişçi den sonra ilk konjiktivit oldum sonra damla kullandı m göz iyileş ti . Ardından mastürbasyon sonra si . Penis le ilgili ve sık idrara çıkma oldu ufak sorun sandım takmadim çok. Sonra si malum
Dermanszzz

Özel ikle çöpçatan sitesi nde çok buluş p seks yaptı m salakgbi korunma da yapmadım
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Dermanszzz yazdı:Özel ikle çöpçatan sitesi nde çok buluş p seks yaptı m salakgbi korunma da yapmadım
Prostat sıvısından andflor pcr testi yaptır
İstanbul gelişim labda yapabilirsin 500 tl
Formda geçmiş yazıları ıyı oku formda prostat sıvısı lökasit bakarak tedavi eden 2 doktor var
İstanbul medicana Zafer oyman
Eskişehir Acıbadem Hüseyin Seçgin
Dermanszzz

Sağol un ücreti denk getiren de ya zafer hocaya ya izak hocaya ya Ankara ya İstanbul
samet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen samet »

Arkadaşlar bu bahsi geçen şok dalga tedavisi 100de 85 başarı deyen prof.mete kılcilar. Videosuda forumda paylaşıldı hatta .videonun sonunda bu hastalığın bitkisel tedavisi yok dahada kötü yapar diyen bu beyfendi bana direkt girebolu suyu bitkisel yazdı anlaşmalı eczanesinden 2.ciye antibiyotik için gittimde antibiyotik isteyince yazdı ama hop yanına anlaşmalı eczaneden bi bitkisel daha (hemde aktarda 10 tl eczenede 200 tl) ben odasına girerken birini daha bitkisel yazıp anlaşmalı eczaneye gönderiyordu uyandırayım..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

samet yazdı:Arkadaşlar bu bahsi geçen şok dalga tedavisi 100de 85 başarı deyen prof.mete kılcilar. Videosuda forumda paylaşıldı hatta .videonun sonunda bu hastalığın bitkisel tedavisi yok dahada kötü yapar diyen bu beyfendi bana direkt girebolu suyu bitkisel yazdı anlaşmalı eczanesinden 2.ciye antibiyotik için gittimde antibiyotik isteyince yazdı ama hop yanına anlaşmalı eczaneden bi bitkisel daha (hemde aktarda 10 tl eczenede 200 tl) ben odasına girerken birini daha bitkisel yazıp anlaşmalı eczaneye gönderiyordu uyandırayım..
Bu insanlar para icin umut tüccarligi yapan serefsiz insanlardir. Hele bunu yapanin bir dr olmasi dahada duşundurucu.