Şok Dalga Tedavisi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Dermanszzz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Şok Dalga Tedavisi

Mesaj gönderen Dermanszzz »

Merhaba nasılsın geçmiş olsun daim esenlik dileklerimle abi bende yanma hiç geçmiyor antibiyotik bitki faydasız ilk başlarda cipro kabızlık gidermiş ti Dr tumt önerdi enjeksiyon
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

veysel yazdı:Merhaba arkadaşlar.

Şok dalga tedavisi ile 6 seansta %80-85 başarı sağladığını iddia ediyor bursada prof dr mete kilciler. Bunu deneyen veya bilgi sahibi olan var mı?
Prostatitte %80 başari diye bir şey olamaz. Ya hastaligi tamamen tedavi edersiniz yada devam eder. Tamamen edemesseniz bir muddet sonra eski seviyeye gelir. KBP iseniz şok dalga nasil fayda edecek? Enfeksiyon söz konusu ise antibiyotiksiz tedavi olanaksiz.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dermanszzz yazdı:Merhaba nasılsın geçmiş olsun daim esenlik dileklerimle abi bende yanma hiç geçmiyor antibiyotik bitki faydasız ilk başlarda cipro kabızlık gidermiş ti Dr tumt önerdi enjeksiyon
Hangi doktor önerdi sana bunları doğru antibiyotiği almıyosundurda ondan yanman geçmiyordur
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Dermanszzz yazdı:Merhaba nasılsın geçmiş olsun daim esenlik dileklerimle abi bende yanma hiç geçmiyor antibiyotik bitki faydasız ilk başlarda cipro kabızlık gidermiş ti Dr tumt önerdi enjeksiyon
Prostat sıvısı cam lama alınıp lökasit baktırdın mı
Hikayende cinsel ilişkinvarsa andflor pcr testi hiç yaptırdın mı bunlar önemli
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

veysel yazdı:Merhaba arkadaşlar.

Şok dalga tedavisi ile 6 seansta %80-85 başarı sağladığını iddia ediyor bursada prof dr mete kilciler. Bunu deneyen veya bilgi sahibi olan var mı?

Mikrobik olan bi rahatsızlık antibiyotik harici bşyle geçmez
Dermanszzz

Saolun Valla kronik KOAH başlangıcı da var. Nyse iyiki Forum bilgilendirme var en azından. Selam la kalnz
Dermanszzz

İnş hep beraber şifaya selâmete ereriz saygı lar sevgi ler. Tüm Forum daş Lara olsun. Ne edelim yaş 32 tam evlilik düşünen dim ortada borç vardı kapatıp birikim yapacaktim birden bu hastalık boy gösterdi . Kanlı idrar harici tüm belirtti leri yaşadım yaşıyorum. İzmir de gözde hastanesi Dr Ersin by yarı prostatit dedi tam değil iyileşme yapcam dedi on ay önce
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ee ne oldu ileştirdirmi peki 10 ayda
Dermanszzz

Yok anne de hasta özel hastane olduğu ndan gitmedim Ege üniversitesi nde ilk teşhis antibiyotik tedavisi yazıldı . Kısmen doğru şekilde kullandı m ikinci tedavi Forum dan gözde hastanesi dendi ora gitti m kalidren yazdı erken boşalma sorunu için anlaşma li eczane yle jel yazdı ilişki öncesi hoş doğru su teşhis koyuldu koyulali hiç cinsel aktivite m olmadı mastürbasyon harici. Doğru su gitmedim bide üstüne askerlik yapmadım o çıktı bakaya yım. İnsa bu dertten herşey den şifalar umuyor. Tekrardan gözde ye gitcem ama enjeksiyon yaptırmayı düşünmüyorum Kadir abinin yazıları ni okudum çünkü. Test yaptırmak istiyorum bana kronik prostatt dendi lakin bakteri yel mi non bakteriyel mi denmedi bide onu sorcam
Dermanszzz

Kalidren çok kabızlık yaşattı öyle ki ikinirken şeffaf. İlk ergenlikte ki gibi yapışkan sıvı çıktı. SONRA zor işeme garson Luk yaparken sık sık idrara çıkma olurken birden yapamadı m sonra zorlar Ken yine sperm tarzı şeffaf sıvı çıktı. SONRA belim çok rahat ladi. Sonra ki üç beş ay sonra ciddi şekilde yanma oldu hem büyük abdest sonra si idrar ve duvarları yumruk layacak şekil de yanma
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Yanmam varsa mikrobik tir dostum cayır cayır yakar seni ölemi yoksa hafifmi
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Sikim Gözde hastanesi Malatya’da hastanede 3 tane hastaneleri var İzmir’deki tırt Ersin konyalıogluda bir boktan aradığı Yok konuşmasına bakma sen
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ben Malatya’da gözde hastanesinde doçente sordum güldü adam Ersin kaç yıllık doktor diye aynı hastane başka şehirde adam dediklerinin hiç birini onaylamadı
Dermanszzz

Aynen bencede iyiki gitmedim ama İzmir deyim ve bu forumda n önerildi . Nyse evt cayir cayır yanıyor az idrar yapıyor m kokulu sarı idrar sonrası özelikle basınçsz ve az olanı yakıyor. İki demlik çay su eksik etmiyor um. Nasıl atlatacagim bilmiyorum. Ne defi hacet ne cinsellik hiçbiri bnm kontrol ümde değil. O ne zaman sıkıştırma yaparsa hop tuvalet ym. Cinsel ik bak geç olduk. sertlik ve zevk eskiye göre artık baya zayıf zaten yanma dan pek baş kaldıramıyorum
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum o yolları hepimiz yaşadık hastalığın alevlenmiş idrarın sapsarı olur genelde sana jel veriyorsda prostatitte jel ne işe yarar sen zevk aldığın için boşalmıyorsun sorun olduğun için boşalıyorsun Ege’de hangi profa gittin sen hepsi rektal tuşe yapıo genelde
Dermanszzz

Serdar hoca ya elle bide stajyer drlarla epiddim ve yumurta lik penis herşey e baktı lar. Dediği ne tuse yapmadılar. Hoş yapsalar ne çare . İyileşme yok. En azından meni testi yapsalar di.
Dermanszzz

Bu şok dalga yanmayı geçirir mi. Esvt denen seymi tumt mu
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ege de ürolojide Serdar diye biri yokki
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Bilmem deneyen Yok burda onu bana kalırsa yapma eger illaki yapıcam dersendr bi faydasını görürsendr paylaş burda ama karar senin bence yapma
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Git aspirin al 2.güb akıntın olur yanman geçer iltihap var o yanma yapıyor
Dermanszzz

Kağıt ta yazıyor bu arada bende unutkanlık var prof Dr. Serdar soy adı olabilir bu Kasım'da 1 ci yıla bitiyor hastalıkta. İşte yim evde kağıt teşhis foto atarım. Keşke hasta olmasaydım da öyle bir dr da olmasaydı (:
Dermanszzz

Doğru bı ilaç verdi arka daş dexforte dis ağrısı için vermiş ti olur mu şuan aspirin yok.
Dermanszzz

Dermanszzz yazdı:Kalidren çok kabızlık yaşattı öyle ki ikinirken şeffaf. İlk ergenlikte ki gibi yapışkan sıvı çıktı. SONRA zor işeme garson Luk yaparken sık sık idrara çıkma olurken birden yapamadı m sonra zorlar Ken yine sperm tarzı şeffaf sıvı çıktı. SONRA belim çok rahat ladi. Sonra ki üç beş ay sonra ciddi şekilde yanma oldu hem büyük abdest sonra si idrar ve duvarları yumruk layacak şekil de yanma
Dermanszzz

Teşekkürler cvplarinz için bi hafta yanma oluyor bı hafta kabızlık bı sıvı gelir bı ara aha biraz topladı m derken hatta bı kaç kez. Meni hafif beyaz gelirken sevindim. Sonra sarı açık sulu sülük gibi olunca da eyvah dedirten cinsten. Herkes ye benzer ama farklı şikayet lere yol açıyor
Dermanszzz

Stresle ilgili kronik iltihabi durum la ilgili NTV ti açın lütfen yabanci sağlık bilimi