prostagood üretimden kalktı mı?

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
AliDuman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

prostagood üretimden kalktı mı?

Mesaj gönderen AliDuman »

Arkadaşlar eczeneci prostagood un üretiminin durduğunu söyledi. Nerede bulabiliriz bu ilacı?
ege44

Re: prostagood üretimden kalktı mı?

Mesaj gönderen ege44 »

Üretimi durmadı t.c de durdu yurt dışında bulabilirsin bize kazım olan her şey ne hikmetse piyasada kaldırılıyor
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

AliDuman yazdı:Arkadaşlar eczeneci prostagood un üretiminin durduğunu söyledi. Nerede bulabiliriz bu ilacı?
Birçok eczaneye sordum bir tanesinde çıktı, bir kutu kalmıştı, 20 gündür kullanıyorum, henüz faydasını hissetmedim, geçmiş olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

eren27 yazdı:
AliDuman yazdı:Arkadaşlar eczeneci prostagood un üretiminin durduğunu söyledi. Nerede bulabiliriz bu ilacı?
Birçok eczaneye sordum bir tanesinde çıktı, bir kutu kalmıştı, 20 gündür kullanıyorum, henüz faydasını hissetmedim, geçmiş olsun
Prostagoodun prostatite hicbir faydasi yok tamamen koca bir yalan.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

üretimden kaldırmaları iyi olmuş.bi işe yaradığına şahit olmadık.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ABittersweetLi yazdı:üretimden kaldırmaları iyi olmuş.bi işe yaradığına şahit olmadık.
Abitter kardeşim gorunmuyorsun...daha cok görunmeni isteriz burada:)
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

kadir yazdı:
ABittersweetLi yazdı:üretimden kaldırmaları iyi olmuş.bi işe yaradığına şahit olmadık.
Abitter kardeşim gorunmuyorsun...daha cok görunmeni isteriz burada:)
abi arada yine bakıyorum.forum epey büyüdüğü için başlıkları takip etmek zor oluyor biraz :)
eren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eren27 »

kadir yazdı:
eren27 yazdı:
Prostagoodun prostatite hicbir faydasi yok tamamen koca bir yalan.
Bende 1 senedir lökosit 1-2(düzenli prostat masajı ile yapılan prostat sıvısı kontrolünde), hastalık öncesi prostat 24cc, hastalık ateşli evrede 34cc, tedaviden sonra 24cc olarak ölçüldü, ilk 1-2 ay içinde şikayetlerim yarıdan fazla azaldı, fakat son 7-8 aydır sık idrar vs. şikayetlerinde bir değişim olmadı,ilk 1-2 ay içinde hem şikayetlerin azalması, prostat boyutunun düşmesi, lökosit sayısının azalması, son 7-8 aydır herhangi bir olumlu gelişme olmaması, prostatit in tamamen bitmediğini fakat prostatit ile birlikte başka bir sorunda olabilir mi diye düşünüyorum (belki prostatit öncesinde de vardı, hatırlayamıyorum, belki prostatit başka bir probleme yol açtı?).
Şu an emselex15mg, prostagood mono, imuneks, yakı otu, sıcak su torbası oturması, ev yapımı yoğurt, yazılan yasaklı madde listesi ile düzgün beslenme listesini uyguluyorum, emselex ve prostagood bırakıyorum. Maaş yatar yatmaz bazı testler daha yaptıracağım. Hepimize acil şifalar olsun.
Genco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Genco »

Prostagood kullandım gram fayda görmedim boş ise yaramayan bir ilaç
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Zaten sawpalmettonun bph bile faydasinin aslinda olmadigi cift kor calismalarda gosterilmis ancak internette prostatın nerdeyse bir numarali dogal ilaci oldugu idda edilir durur. Acaba faydalimi degil mi ? Prostatitde bir halta yaradigi yok bende kullandim hastaligimin ilk doneminde prostagooddan bir kac kutu devirdik sonuc sifir. Ancak ne hikmettir kabak cekirdegi yagiyla beraber sac dokulmesine iyi geliyor. Uzun kullanimda karacigere zarar verdigini bir yerlede okudugumu hatirliyorum.
mehmet01

Mesaj gönderen mehmet01 »

Ben 6 aya yakın kullandım mide mi çok yakardı tam 6 ay dolmadan bıraktım içeriği cüce palmiya prostata küçültücü ve prostatı onardığı söyleniyor ama tartışılır bir konu bence kimi doktor 6 ay xantral kullan der kimisi prostgood ile xalfu beraber kullanılması lazım der diğer bir doktor ise gerek yok sadece prostogood yeter der
Elbet bir gün