YURTDIŞINDAN SORUNSUZ PAE GETİREBİLMEK İÇİN KARGO FİRMASINI United States Postal Service SEÇİN !

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Genco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

YURTDIŞINDAN SORUNSUZ PAE GETİREBİLMEK İÇİN KARGO FİRMASINI United States Postal Service SEÇİN !

Mesaj gönderen Genco »

8 Mayısta Sipariş verdiğim PAE takviyesi DHL Kargonun ilgisizliğinden dolayı türkiyeye getirip bana ulaşmadan geri gönderdiklerinden 2.5 ay sonra elime ulaştı oda forumdan bir arkadaş çeviride yardımcı olup Amerikanın Posta servisi olan USPS ile talep edersen sorunsuz gelir demesiyle gerçekleşti sorun yaşamamak için dediğimi dikkate alın özellikle zamanı kısıtlı olanlar.Firmadan ürünün DHL ile değil USPS ile göndermelerini rica edin reçetem vardı ama getiren kargocu reçete değil kimliğimi bile sormadan anneme teslim etmiş bilginize..
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: YURTDIŞINDAN SORUNSUZ PAE GETİREBİLMEK İÇİN KARGO FİRMASINI United States Postal Service SEÇİN !

Mesaj gönderen ifsayok »

Hadi gozun aydin. Kullanim sonrasi degerlendirmelerini bekliyoruz
ege44

Re: YURTDIŞINDAN SORUNSUZ PAE GETİREBİLMEK İÇİN KARGO FİRMASINI United States Postal Service SEÇİN !

Mesaj gönderen ege44 »

Abi ne kullanırsanız kullanın oraya kan yoluyla gidiyor kan sulandırıcı bir ilaç almadan bir boka yaramaz bromelin bir vıka yaradığı Yok sadece quarçetin çok iyi yani yanında kan sulandırıcı xtral filan mutlaka kullanın
Genco

Mesaj gönderen Genco »

ifsayok yazdı:Hadi gozun aydin. Kullanim sonrasi degerlendirmelerini bekliyoruz
Teşekkür ederim.Evet kullandıktan sonra Benim Hikayem bölümünde açmış olduğum http://kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=13&t=2208 bu post üzerinden sonuçları paylaşıcam.Şuana kadar yazıpta kullanmış olduğum hiç bir takviye / ve o postdan sonra üzerine aldığım farklı antibiyotikler iesef iğne,tavanic,roxin,klavunat vs. hiç biri işe yaramadı.PAE-ALA / Ligone kombinasyonu devam ediyim bakalım bitene kadar bir faydasını görecekmiyim hep beraber görücez.
Genco

Mesaj gönderen Genco »

veysel yazdı:
Genco yazdı:8 Mayısta Sipariş verdiğim PAE takviyesi DHL Kargonun ilgisizliğinden dolayı türkiyeye getirip bana ulaşmadan geri gönderdiklerinden 2.5 ay sonra elime ulaştı oda forumdan bir arkadaş çeviride yardımcı olup Amerikanın Posta servisi olan USPS ile talep edersen sorunsuz gelir demesiyle gerçekleşti sorun yaşamamak için dediğimi dikkate alın özellikle zamanı kısıtlı olanlar.Firmadan ürünün DHL ile değil USPS ile göndermelerini rica edin reçetem vardı ama getiren kargocu reçete değil kimliğimi bile sormadan anneme teslim etmiş bilginize..
Merhaba genco. İnş pea işe yararda şifa olur size. Size zahmet sipariş ettiğiniz linki bana yollarsanız sevinirim. Özelden de yollayabilirsiniz, buradanda. Siz bilirsiniz.

Birde bende şu anda quercetin ve bromelin var. Bunlarla beraber pea ve ala kullanılırmı. Yoksa quercetin ile bromelini bitiripmi kullanayım pea ve alayı?
Merhaba teşekkür ederim inş cümlemize.
PALMITOYLETHANOLAMIDE (PEA) 400MG CAPSULES / http://nootropicsdepot.com/palmitoyleth ... -capsules/
Sipariş verirken mutlaka kargo firmasını United States Postal Service (United States Postal Service, Amerika Birleşik Devletleri'nde posta servisi sağlayan ve hükümetin sorumlu olduğu bağımsız olan bir kurumdur. ) olarak göndermeleri gerektiğini söyleyin.Türkiyeye geldikten sonra en yakın PTT memuru kapınıza getiriyor dediğim gibi benim reçetem vardı doktora yazdırmıştım ama istememiş kurye anneme teslim etmiş ben uyurken.
Söylediğin takviyelerle kullanılabilir kadir abinin tavsiye ettiği takviyeler onlarda PEA-ALA gibi.
Genco

Mesaj gönderen Genco »

ege44 yazdı:Abi ne kullanırsanız kullanın oraya kan yoluyla gidiyor kan sulandırıcı bir ilaç almadan bir boka yaramaz bromelin bir vıka yaradığı Yok sadece quarçetin çok iyi yani yanında kan sulandırıcı xtral filan mutlaka kullanın
Tavsiyenizi dikkate alıcam söylediğiniz ilaç bumu oluyor acaba :

https://www.ilacrehberi.com/v/xatral-xl ... ullanilir/

https://www.google.com.tr/search?q=Xatr ... LVY5GviNTM:

İşyeri hekimimde üroloji uzmanı bunu dile getirip yazmasını rica edicem teşekkür ederim sizede.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Evet rica ediyorum et yazarlar zaten prostatit var dersen dorun etmeden yazarlar