Allah anal sexi boşuna yasaklamamış

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Allah anal sexi boşuna yasaklamamış

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ne kadar alacaksın serum ile antibiyotiği.20 senelik hastayı tamamen iyileştiren pro.doktor en az 2,5-3 ay serumla antbiyotik alman gerekiyor demiş.yoksa nüks edermiş.daha önce yaşanmış çünkü böyle bir şey.tabi hangi grup antibiyotikleri verdikleride çok önemli.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Valla o adam abant izzet baysalin bolum baskaniymis galiba ama ordan ayrolmismidir nedir rektorluge aday olmus falan bi sejler okumustum hakkinda

Olmadi gidip bulurum onu alirim bi fikrini ama benim gordugum enfeksiyoncilarin prostata hangi ilavin ulasacagini bilmiyolar iki dr konustu ben dun enfeksiyoncuyada gittim urologoda ikisi farkli acidan bakiuo enfeksioncu dioki b3n bu mikrobu jmn su olavla yeneerim diuo urolog diuo o zaman prostatta kalir bu olac prostat ata islemez diyo urologun verdihini de enfeksioncu cok istemedi otirdilar dusunduler dezavantaj avantaj
prostatiniseveyim

Adini bi verirsen bilup horusutum hafi benide iyi et derim
prostatiniseveyim

kadir yazdı:Prostatiniseveyim gecmis olsun..nihayet mikrobu buldun simdi uygun antibiyotikle iyilesirsin kardesim merak etme..yanliz sabirli ol tedaviyi aksatma.

Tesekkur ederim Kadir bey bana da yazarsaniz artik bi antibiotik
ABittersweetLi

aklımda değil şu anda.not almıştım.yazarım tekrardan.zamanında çok yazıldı çizildi ama sen mast hücre filan çok uğraştığın için pek dikkat etmemişsin anlaşılan :) aynı mesajı özelden de yazdım.
Kpros
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Kpros »

e coli-ye kullandigimiz tum antibiyotikler etki ediyor. Aspirin icsen etki eder oyle adi, basit mikrop. Sorun ondan olsa yuz kere duzelmemiz lazimdi simdiye.
Prostatinisevmiyim sen sivili islem sirasinda mesaneye bulastirdin herhalde mikrobu, akut bir idrar yollari enfeksiyonuna cevirdi herhalde. Oyle mi?
prostatiniseveyim

Evet mumkundur dedigin ama ben boyle hastalaik gormedim akut prostatit de olabilir komple

Yalniz dedigin kadar kolay dwgil bence kurtulmak

Bu arada ben 1 yildir bi ilac icmedim
prostatiniseveyim

Gicik gicik gulme abityer ben iyilesirsem hakli cikacaksin daha bekle ama iyileseyimde sen hakli ol boylece ornek iki olurum herkesede soylerim hatta aklimdan geciyor rontgen degilde penise siringayi direk sokup ne var ne yok kendimizi bi hqstami etsek pek mantikli deil kimseye tavsiye etmem cok zor bu hastalik
ABittersweetLi

bi ara biri forumda paylaşmıştı.hatta bende söyledim.eğer tahlilerden bir sonuç almak istiyorsanız.bir kaç gün önceden baharatlı ne varsa yiyin.içebildiğiniz kadar alkol için.sonra da bakteri çoşsun prostatta.ama riskli bir işlem tabi.bakteri bulunur bulunmasına da iki ilaç verip gönderen doktora denk geldiniz mi dünya başınıza yıkılabilir :)
Tonyali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen Tonyali »

Bunu açılı ekşili alkolle alakası yok açılı ekşili alkolün prostatda ağrı vermesinin sebebi içerdeki hasarlı bölgeye yanı yaralı bölgeye olumsuz etkisidir nasıl midesinde gastrit olan kişiye açılı ekşili yemeyeceksin demesi gibi bakteriye açılı ekşili bin alkolün bi etkisi yok
ABittersweetLi

o da olabilir.hasarlı bölge olayı prostatit meydana getirebilir.ama tam olarak durum o mu dur.bilemiyor.benim düşünceme göre öyle ama yinede elimizde varsayımdan başka bir şey yok ne yazık ki.
Tonyali

Mesaj gönderen Tonyali »

Nedenide su hiçbir bakteri uremeden yaşayamaz çünkü bakteri ne kadar urerse kendini daha çok sağlama alır ve kendine dayanak oluşturur çünkü bakterinin ureme sebebi vücudun savunma hücrelerinin onu imha ederek koseye sıkıştırması dır sıkışma olunca mecbur üremede oluyor meni kültürü prostat sıvısı kültüründe ureme olmama nedeni vücudun bakteriyi ya imha etmesidir ya da daha kültür yapılmadan doktor verdiği geniş spektrumlu ilacı kullanıp o bakterinin ölmesidir vücuttaki savunma hücreleri mikrobu oldurene kadar geçen zamanda mikrop prostat dokusuna zarar veriyor ama sonuçta mikrop oluyor ama mikropun prostatda bırakmış olduğu hasar kalıyor.akut dönem dedikleri de mikrop erken farkedilirse yanı belirti verirse ilaçlarla yanı antibiyotik vücudun savunma hücrelerine destek vererek mikrop hemen öldürüyor prostatta zarar vermeden ama geç farkedince vücudun savunma hücrelerine mikropun geç doldurmuş oluyor ama geçen o zamanda hasar olusuyor.savunma hücreleri mikrobu kendi kendine öldürdükten belli bir zaman sonra 1-2 yıl veya ay gibi bi zamanda açılı ekşili baharatlı yiyecekler yarayı azdiriykr ve doktora gittiğinde prostatit olduğunu ogreniukrsun ama tahliller de neden olan mikrop çıkmıyor neden mi diye sorarsan çünkü vücudun savunma sistemi mikropun öldürüyor bu zaman içinde tahribat ortada kalmış oluyor.yanı belirtiler başladığında mikrop tamamen savunma hücrelerince imha edilmiş oluyor.bu yazıyı bi tıl dergisinde okistum İsviçreli bilim adamı yazmis
Tonyali

Mesaj gönderen Tonyali »

Abitter aynenoyle dediğin gibi açılı ekşili yarayı azdiriyor .ama insanın kafasında genede bir suphe acaba mikrop varda mi öyle oluyor diede geciyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

prostatiniseveyim yazdı:
kadir yazdı:Prostatiniseveyim gecmis olsun..nihayet mikrobu buldun simdi uygun antibiyotikle iyilesirsin kardesim merak etme..yanliz sabirli ol tedaviyi aksatma.

Tesekkur ederim Kadir bey bana da yazarsaniz artik bi antibiotik
Prostatiniseveyim senin artik bizim gibi antibiyotikcilere ihtiyacin yok cunku artik kafestesin☺
prostatiniseveyim

Allah razi olsun super moral veriyorsunuz
ABittersweetLi

tonyalı o zaman enjeksiyonun neden işe yaramadığı belli oldu.sadece prostata antibiyotik enjekte etmekle olmuyor demek ki.ama konyadaki doktor ilk kez enjeksiyon ile bir hastayı iyileştirdiğine göre karışımın içine anlaşılan başka şeylerde koyuyor.
baran

Mesaj gönderen baran »

Tonyali yazdı:Nedenide su hiçbir bakteri uremeden yaşayamaz çünkü bakteri ne kadar urerse kendini daha çok sağlama alır ve kendine dayanak oluşturur çünkü bakterinin ureme sebebi vücudun savunma hücrelerinin onu imha ederek koseye sıkıştırması dır sıkışma olunca mecbur üremede oluyor meni kültürü prostat sıvısı kültüründe ureme olmama nedeni vücudun bakteriyi ya imha etmesidir ya da daha kültür yapılmadan doktor verdiği geniş spektrumlu ilacı kullanıp o bakterinin ölmesidir vücuttaki savunma hücreleri mikrobu oldurene kadar geçen zamanda mikrop prostat dokusuna zarar veriyor ama sonuçta mikrop oluyor ama mikropun prostatda bırakmış olduğu hasar kalıyor.akut dönem dedikleri de mikrop erken farkedilirse yanı belirti verirse ilaçlarla yanı antibiyotik vücudun savunma hücrelerine destek vererek mikrop hemen öldürüyor prostatta zarar vermeden ama geç farkedince vücudun savunma hücrelerine mikropun geç doldurmuş oluyor ama geçen o zamanda hasar olusuyor.savunma hücreleri mikrobu kendi kendine öldürdükten belli bir zaman sonra 1-2 yıl veya ay gibi bi zamanda açılı ekşili baharatlı yiyecekler yarayı azdiriykr ve doktora gittiğinde prostatit olduğunu ogreniukrsun ama tahliller de neden olan mikrop çıkmıyor neden mi diye sorarsan çünkü vücudun savunma sistemi mikropun öldürüyor bu zaman içinde tahribat ortada kalmış oluyor.yanı belirtiler başladığında mikrop tamamen savunma hücrelerince imha edilmiş oluyor.bu yazıyı bi tıl dergisinde okistum İsviçreli bilim adamı yazmis
ÜNİVERSİTE HASTESİNDE BİR DR BANA BUNA YAKIN Bİ ŞEY SÖYLEMİŞTİ
ONA GÖRE HASAR PROSTATIN DIŞ YÜZEYİNDE NASIRLAŞMA OLUYOR VE BÖLGE İÇİNDEKİ SİNİRLERDE AĞRI MEYDANA GELİYOR DEMİŞTİ
Tonyali

Mesaj gönderen Tonyali »

Aynen öyle kardeşim işte o nasirlasmada yara açılı ekşili yemeyeceksin fazla yarayı azdiriyor.dediğim gibi ninbakteriyel olma nedeni vücudun savunma hücrelerinin neden olan mikrobu öldürmesi ama geç öldürdüğü için mikrop o ara zamanda prostatda hasar bırakıyor akut dönemde ilaç takviyesi antibiyotik ile savunma hücreleri kuvvetlendirilerek mikrobun prostatta zarar vermeden öldürülmesi sağlanıyor ilaç kullanmadan vücut onu kendi kendine geç öldürdüğünden dolayı hasar yara oluşuyor prostatda.
ABittersweetLi

kr farenjitin direk aynısı o zaman.bunda da acılı,ekşi yiyecekler azdırıyor ağrıları.şu anda prostatitin tedavisi bulunmamasının nedeni az kişide görülmesi değil.mesela kr farenjit daha çok kişide görülüyor ama onunda tedavisi yok.
Tonyali

Mesaj gönderen Tonyali »

Aynen öyle abitter bana gore insanların %70 inde bu var ama haberi yok
Tonyali

Mesaj gönderen Tonyali »

Kronik faranjit nedeni de boğazda tahribat oluşması aynı prostatda oluşan yara nasır gibi yanı deformasyon
ABittersweetLi

kr farenjitinin tedavisi yok yanız.prostatı nasıl iyileştireceğiz :)
Tonyali

Mesaj gönderen Tonyali »

Dikkat edeven usutmeyecen ben usuttum mu su gibi bi akıntı geliyor benden
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

Tonyali yazdı:Nedenide su hiçbir bakteri uremeden yaşayamaz çünkü bakteri ne kadar urerse kendini daha çok sağlama alır ve kendine dayanak oluşturur çünkü bakterinin ureme sebebi vücudun savunma hücrelerinin onu imha ederek koseye sıkıştırması dır sıkışma olunca mecbur üremede oluyor meni kültürü prostat sıvısı kültüründe ureme olmama nedeni vücudun bakteriyi ya imha etmesidir ya da daha kültür yapılmadan doktor verdiği geniş spektrumlu ilacı kullanıp o bakterinin ölmesidir vücuttaki savunma hücreleri mikrobu oldurene kadar geçen zamanda mikrop prostat dokusuna zarar veriyor ama sonuçta mikrop oluyor ama mikropun prostatda bırakmış olduğu hasar kalıyor.akut dönem dedikleri de mikrop erken farkedilirse yanı belirti verirse ilaçlarla yanı antibiyotik vücudun savunma hücrelerine destek vererek mikrop hemen öldürüyor prostatta zarar vermeden ama geç farkedince vücudun savunma hücrelerine mikropun geç doldurmuş oluyor ama geçen o zamanda hasar olusuyor.savunma hücreleri mikrobu kendi kendine öldürdükten belli bir zaman sonra 1-2 yıl veya ay gibi bi zamanda açılı ekşili baharatlı yiyecekler yarayı azdiriykr ve doktora gittiğinde prostatit olduğunu ogreniukrsun ama tahliller de neden olan mikrop çıkmıyor neden mi diye sorarsan çünkü vücudun savunma sistemi mikropun öldürüyor bu zaman içinde tahribat ortada kalmış oluyor.yanı belirtiler başladığında mikrop tamamen savunma hücrelerince imha edilmiş oluyor.bu yazıyı bi tıl dergisinde okistum İsviçreli bilim adamı yazmis
peki kardesım prostat sıvısında nıye lokosıt cıkıyor yada spermler bozuluyor
Tonyali

Mesaj gönderen Tonyali »

Sperm bozuluyor derken anlamadim