2 yıl oldu atlatamadim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

2 yıl oldu atlatamadim

Mesaj gönderen Prostaq »

Muşta askerdeyim , prostatit rahatsızlığını 2 yıldır cekmekteyim , o günden bugüne beni mahveden hastalık hayattan sogudum artik . kalan sikayetlerim zirt pirt idrar
Alt karin agirisi şişlik , huzursuzluk , makqt çatlağı kremlerle az birşey küçüldü çatlak ama hala var ayriyeten hemoroid bunların hepsi prostatit ten başlıyor bütün vücuda zararı var ne yapacam ben askerde stres hat safhada özellik le üst devre v.s rahatsızlık bana yetiyor birde bu askerlikle üst devrrsiyle ugrasiyorum ne yapmam lazim askerde napayim rahatsızlık için caresizim...
elzerh
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: 2 yıl oldu atlatamadim

Mesaj gönderen elzerh »

Cok gecmis olsun..birebir ayni sikayetler..surekli sikisma ve idrara cikma..karin sisligi gaz ve makata kadar baski...ne yapsam fayda etmedi kardes...Allah sabir ve sifa versin tez zamanda teskerini al
Uglyist

Mesaj gönderen Uglyist »

Procto gvinenol fitil kullanın makatla penis arasındaki yanmayı ve kasılmayı önlüyor aslinda en basit hemıroid fitilidir
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

Procto gvinenol buda yararlida ben 110 lira bir krem aldım adını hatırlamıyorum şimdi ondan fazla sürmedim yanlız zaten içerisinde yazıyor fazla suruldunde ta beyne etki ediyor zararlı oluyor ve bol sıcak suya girdim kurtuldum makat yirtigindan kabiz olmakdan kaynaklanıyor tamamen
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

Prostaq yazdı:Muşta askerdeyim , prostatit rahatsızlığını 2 yıldır cekmekteyim , o günden bugüne beni mahveden hastalık hayattan sogudum artik . kalan sikayetlerim zirt pirt idrar
Alt karin agirisi şişlik , huzursuzluk , makqt çatlağı kremlerle az birşey küçüldü çatlak ama hala var ayriyeten hemoroid bunların hepsi prostatit ten başlıyor bütün vücuda zararı var ne yapacam ben askerde stres hat safhada özellik le üst devre v.s rahatsızlık bana yetiyor birde bu askerlikle üst devrrsiyle ugrasiyorum ne yapmam lazim askerde napayim rahatsızlık için caresizim...
Nasıl oldun kardeşim bende kibrista askerim bende şu lanet testis ve kasık ağrısına çözüm bulamadım ağırdan kovranoyorum