Tedavi sürecindeki İlaçlar.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Tedavi sürecindeki İlaçlar.

Mesaj gönderen kader48 »

Bugün Zafer Hoca ile sohbet ettik biraz, proatat ta bir sürü kanalcıklar var diyor, eğer küçücük bir bakteri parçası bile kalsa, bölünerek tekrar iltihaba yol açıyor diyor. O yüzden tedavi süreci uzun, bir de dikkat etmek gerekiyor diyor. Bil hassa tedavi sürecinde.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

maxcavalera yazdı:
kader48 yazdı:Bromelain ve propolis, arı sütü bende kullanmıştım. Sanırım benim ki denizden dolayı oldu. Geçenlerde denize girmiştim, 3 hafta önce felan. O yüzden nüks etti diye düşünüyorum. Bu defa daha dikkatli olup takviyeleri zamanında kullanacağım. Bakalım sonuç ne olacak.
Tayildeyken ben de oldukça zorlanmıştım.Ağrılar zirve yapmıştı.Zafer hoca yasakladı denizi.Girersen de mayo ıslak durmak yok dedi..Eylüle kadar daha iyi olurum umarım diyorum.Balayı var :)
Çift şort götür. Ben öyle yapıcam bundan sonra, çıkar çıkmaz değiştirecek sürekli. Gerçek denizle pek aramda yoktur aslında bakma işte. Ama sen çift mayo götür mutlaka, çünki tatilde balayında sıkıntı olabilir.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

kader48 yazdı:İlaçlarla ben takviye alacağım. Ben iesef iğneyi ilk defa deneyeceğim. Bakalım nasıl bir etkisi olacak. Prostat iltihabı oldum olası hiç iesef kullanmamıştım. Eğer faydası olursa bi ümidim bunda kaldı. Bakalım ne olacak.
dostum bende onu kullanmadim , kullanip kullanmamkat idip geliyorum ... gelismeleri mutlaka aktar lutfen gun ve gun hatta ne hissettigini yazarsan faydali olur
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

esanjor01 yazdı:
kader48 yazdı:İlaçlarla ben takviye alacağım. Ben iesef iğneyi ilk defa deneyeceğim. Bakalım nasıl bir etkisi olacak. Prostat iltihabı oldum olası hiç iesef kullanmamıştım. Eğer faydası olursa bi ümidim bunda kaldı. Bakalım ne olacak.
dostum bende onu kullanmadim , kullanip kullanmamkat idip geliyorum ... gelismeleri mutlaka aktar lutfen gun ve gun hatta ne hissettigini yazarsan faydali olur
İlk iki iğneyi oldum. Uzun bir süreden beri ilk defa ayaklarımın ısındığını hissetmeye başladım. İğneleri olmaya başlamadan önce, makat bölgesinde son kısımda, bir sızlama, baskı ağrı vardı. Şu anda o’da geçti. İyileşmeleri zamanla bildiririm.
ultra95

Mesaj gönderen ultra95 »

ayakları üşüyenler sıcak havada bile üşüyor mu?
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Evet dostum üşüt sıcakta bile ondan sonrada yanar sürekli
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar
3 adet iesef 1gr 1*1
1 adet Tarivid 400 1*1
1 adet Tetradox 100 2*1

İlaç kombinasyonunu tamamladım. Şimdi takviyelere geçtim.

Spirulina
Kabak çekirdeği yağı
Keçi Boynuzu özü
Propolis
Arı sütü

Kullanıyorum.

Bugün sabah ereksiyonum çok iyiydi. Daha önce de yazmıştım bende ağrı olmuyor. Sadece arada, ortalama günde bir kere kasıklarda batma gibi birşey oluyor. Fazlada bir şikayetim söz konusu değil.

İlerleyen dönemlerde proatat sıvısı lökosit kontrolü yaptığımda tekrar yazarım.

Herkese tekrardan çok geçmiş olsun.