Tedavi sürecindeki İlaçlar.

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Tedavi sürecindeki İlaçlar.

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar birşey sorabilir miyim?;

Tedavi sürecindeki ilaçlar başlıklı yazı altında durumumdan bahsetmiştim. Semptomların çoğunda düzelme olduğundan da bahsettim. Hatta şu anda her gün sabah ereksiyonu çok iyi şekilde gelişiyor. Fakat, prematüre ejekülsayon halâ devam ediyor. Uzun süre oturunca bacaklarda sanki romatizmal ağrı gibi ağtı olmaya başladı.
Son üç lökosit ölçümü değerleri;

14 Şubat 2018 prostat sıvısı lökosit ölç: 14-15 lökosit
10 Mart 2018 Prostat sıvısı lökosit ölç: 3-4 lökosit
28 Nisan 2018 Prostat sıvısı lökosit ölç: 1-2 lökosit

Zafer Hoca 3 ay sonra gel demişti. Sizce daha mo erken gitmeliyim. Ayak üşümesi yok. Ereksiyon yavaş yavaş düzeliyor sanırım. Ağrım yok. Prostat sıvısı lökosit ölçümü için biraz daha beklemeli miyim sizce???
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kader48 yazdı:Arkadaşlar birşey sorabilir miyim?;

Tedavi sürecindeki ilaçlar başlıklı yazı altında durumumdan bahsetmiştim. Semptomların çoğunda düzelme olduğundan da bahsettim. Hatta şu anda her gün sabah ereksiyonu çok iyi şekilde gelişiyor. Fakat, prematüre ejekülsayon halâ devam ediyor. Uzun süre oturunca bacaklarda sanki romatizmal ağrı gibi ağtı olmaya başladı.

Zafer Hoca 3 ay sonra gel demişti. Sizce daha mo erken gitmeliyim. Ayak üşümesi yok. Ereksiyon yavaş yavaş düzeliyor sanırım. Ağrım yok. Prostat sıvısı lökosit ölçümü için biraz daha beklemeli miyim sizce???
Git kardesim sen bekleme.Lokosit artimis olabilir.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

kader48 yazdı:
Hastayim yazdı:Peki şikayetlerin nelerdi lökosit düşünce ve artınca şikayetlerinde neler gözlemledin ? Neler arttı neler düştü ?
Bu ilaçları kullandıktan sonra ereksiyon problemi dışında pek bir belirti kalmadı. Belirti olarak en büyük belirti sürekli yaşadığım, ayak üşümesi ve ereksiyon sorunuydu.

Malesef suan benimde tek sorunum bu,butun semptomlar duzeldi ama isrrken yanma,git gel olan ereksoyon sikintisi ve ayak usumesi sorununu atlatamadim,adananin sicaginda bile ayaklarim.usumeye basliyor betona basinca,uyurken bazanda ates gibi yabiyir ayagim,baglantisi nedir bu hastalikla.hala.onu bile anlayamadim.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

umudunmavisi yazdı:
kader48 yazdı:
Hastayim yazdı:Peki şikayetlerin nelerdi lökosit düşünce ve artınca şikayetlerinde neler gözlemledin ? Neler arttı neler düştü ?
Bu ilaçları kullandıktan sonra ereksiyon problemi dışında pek bir belirti kalmadı. Belirti olarak en büyük belirti sürekli yaşadığım, ayak üşümesi ve ereksiyon sorunuydu.

Malesef suan benimde tek sorunum bu,butun semptomlar duzeldi ama isrrken yanma,git gel olan ereksoyon sikintisi ve ayak usumesi sorununu atlatamadim,adananin sicaginda bile ayaklarim.usumeye basliyor betona basinca,uyurken bazanda ates gibi yabiyir ayagim,baglantisi nedir bu hastalikla.hala.onu bile anlayamadim.
Benimde göbek altında sürekli ağrı yapıyor şu zaman oldu kalın çorap giyiyorum
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Bu tip ağrılar bende de oldu bir ara. Ama ben çok fazla ağrı çekmedim. Tepkiler farklı heralde. Bende de bu aralar yine, penis ucunda batmalar, prematüre ejekülasyon olmaya başladı.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

kadir yazdı:

Zafer hocada söylemişti zaten Abi. Nüks olabilir diye.
Artık yoruldum yaaa gerçekten. Teşekkür ederim Abi.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

kadir yazdı:

Abi tam bayram arefesi uçak biletleride berbat. Bayramdan sonraya bırakabilirim.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

kader48 yazdı:Zafer Beyden önceki doktorum, uzmanlık alanı prostat enfeksiyonu olan doçent bir doktordu. Fakat bulunduğum yerden başka bir yere gidince, mecburen Zafer beye gitmek zorunda kaldım. Yazdığım tahlillerin hepsi, prostat sıvısından yapıldı. Hiç idrardan tahlil yaptırmadım. İki kere kültür yaptırdım. Hepsinde Staphyloccus aures üredi.
bu bakteri neticesinde eklemlerde agri yaptimi kardes veya ciltte herhangi bri sivilce veya cilt sorunlari ? Bende bundan supheleniyorum ...
Bu bakteri boyle belirtiler yaratiyormus ..
hell25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hell25 »

aksine benim el ve ayaklar cayır cayır yanıyor bu ne olsa gerek kan testi yaptırdım dahiliyeci bir şey yok dedi kanda prostat iltihabından olabilirmi bu ?
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Prostat iltihabı teşhisi koymanın tek bir yoku var.
Tektaş tuşe ile, prostat sıvısı alıp, sıvıda lökosit incelemesi yaptırıp ona göre yorum yapmak. Sitede Kadir Abi ve Kc34 nick li kişilerin yazılarını okumanı tavsiye ederim. Bu konuda, Türkiye’de ki çoğu doktorlardan daha bileğimi olduklarına adım gibi eminim.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Klavyeden dolayı yanlış olmuş,
Prostat iltihabı teşhisi yapmanın tek bir yolu var. Rektal tuşe ile prostat sıvısı lökosit sayımı yaptırıp, ona göre yorum yapmak. Başka bir yolu yok.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar, bende de kültür yaptırdığımda Staphyloccus aures üremişti. Bildiğim kadarıyla staph türü bakteriler genelde hastane laboratuvar ortamında çok bulunan bakteriler. Ayrıca deri yüzeyin dede bulunan bakteriler. Ben birinde doktoruma sonucu gösterdim staph aures üredi diye. Bu çok iddialı dedi. Kültüre fazla takılma demişti. O yüzden, en güzeli düzenli lökosit takibi yapmak. Bunun başka bir yolu yok. Birde ilaçları kullanırken, kendinize prostat masajı yaparak ilaçların daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sıcak oturma banyosuda şart. İlaçların genişleyen damar sisteminde daha rahat gezebilmesi için. Ayrıca Kadir Abi ve Kc34 nick’li yazarların, yazılarını komple okumanızı tavsiye ediyorum. Kc34’ün Asist şurup hakkında yazdıklarını kesinlikle ama kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.

Ara ara girip yazmaya çalışıyorum. Sürekli giremiyorum kusura bakmayın.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

esanjor01 yazdı:
kader48 yazdı:Zafer Beyden önceki doktorum, uzmanlık alanı prostat enfeksiyonu olan doçent bir doktordu. Fakat bulunduğum yerden başka bir yere gidince, mecburen Zafer beye gitmek zorunda kaldım. Yazdığım tahlillerin hepsi, prostat sıvısından yapıldı. Hiç idrardan tahlil yaptırmadım. İki kere kültür yaptırdım. Hepsinde Staphyloccus aures üredi.
bu bakteri neticesinde eklemlerde agri yaptimi kardes veya ciltte herhangi bri sivilce veya cilt sorunlari ? Bende bundan supheleniyorum ...
Bu bakteri boyle belirtiler yaratiyormus ..
Bende kültürde üreyen bakteri genellikle cilt florasında yaygın bulunan bakteri. Bu yüzden kültür sonucuna pek güvenemiyorum. Ayrıca senin dediğin gibi bu bakterinin bulunduğu kişilerde genellikle uçuk, çıban gibi enfeksiyonların tekrarlama şeklinde çıktığını duymuştum. Bende öyle bir durumda yaşanmadı.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Vay be! doktoru da seni de tebrik etmek lazım.
Açıkçası ben bu kadar yoğun bir tedavi alırken biraz korkardım . Bağırsak, makat, mide problemleri oldu mu? böbrek, karaciğer fonksiyon testleri yaptırdın mı?

Dünya sağlık örgütünün raporuna göre gonore şuan farklı antb. gereken bakterilerin arasında.
direnç geliştirmiş demek ki size bulaşan zararlı

çok geçmiş olsun. bence nüks yaşama sebebin prostatın şuan savunmasız olması, bağırsakları düzeltirsen nüks yaşamadan tehlikeli zamanı atlatırsın
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

kader48 yazdı:Arkadaşlar, bende de kültür yaptırdığımda Staphyloccus aures üremişti. Bildiğim kadarıyla staph türü bakteriler genelde hastane laboratuvar ortamında çok bulunan bakteriler. Ayrıca deri yüzeyin dede bulunan bakteriler. Ben birinde doktoruma sonucu gösterdim staph aures üredi diye. Bu çok iddialı dedi. Kültüre fazla takılma demişti. O yüzden, en güzeli düzenli lökosit takibi yapmak. Bunun başka bir yolu yok. Birde ilaçları kullanırken, kendinize prostat masajı yaparak ilaçların daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sıcak oturma banyosuda şart. İlaçların genişleyen damar sisteminde daha rahat gezebilmesi için. Ayrıca Kadir Abi ve Kc34 nick’li yazarların, yazılarını komple okumanızı tavsiye ediyorum. Kc34’ün Asist şurup hakkında yazdıklarını kesinlikle ama kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.

Ara ara girip yazmaya çalışıyorum. Sürekli giremiyorum kusura bakmayın.
Asist surup mu suda eritilen mi ? Asist surupta edtada varmış
Allah büyük :roll:
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Mrshadow yazdı:Vay be! doktoru da seni de tebrik etmek lazım.
Açıkçası ben bu kadar yoğun bir tedavi alırken biraz korkardım . Bağırsak, makat, mide problemleri oldu mu? böbrek, karaciğer fonksiyon testleri yaptırdın mı?

Dünya sağlık örgütünün raporuna göre gonore şuan farklı antb. gereken bakterilerin arasında.
direnç geliştirmiş demek ki size bulaşan zararlı

çok geçmiş olsun. bence nüks yaşama sebebin prostatın şuan savunmasız olması, bağırsakları düzeltirsen nüks yaşamadan tehlikeli zamanı atlatırsın

İlaçları kullanırken, gerekli kan tahlilleri, karaciğer fonksiyon testlerini yaptırdım. Gonore nüks etmek gibi bir durum olmadı. Prostat iltihabı, sürekli nüks etti. Fakat son günlerde, şikayetlerim arasında yer alan, prematüre ejekülasyon, ve ereksiyon sorunuda düzelmeye başladı. Tamamen kurtuldum mu onu da bilmiyorum. Bayramdan sonra Zafer Hocayı tekrar ziyaret edeceğim. Bakalım sonuç ne çıkacak.
AliDuman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen AliDuman »

kader48 yazdı:Hayır. Prostat sıvısı ölçümü yapmıyor. Ultrason ile kontrol ediyor. Daha sonra, Zafer hocanın yaptığı gibi, farklı ilaç kombinasyonları ile tedavi uyguluyor.
Peki prostat sıvısından lokösit ölçümü nü Nerede yaptırdın?
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

AliDuman yazdı:
kader48 yazdı:Hayır. Prostat sıvısı ölçümü yapmıyor. Ultrason ile kontrol ediyor. Daha sonra, Zafer hocanın yaptığı gibi, farklı ilaç kombinasyonları ile tedavi uyguluyor.
Peki prostat sıvısından lokösit ölçümü nü Nerede yaptırdın?
Zafer Oyman’a yaptırdım.
Zafer Hoca prostat sıvısından lökosit ölçümü yapıyor.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Merhaba Arkadaşlar

Zafer Hocanın yanından çıktım şimdi.
Prostat sıvısı tahlili : 8-10 lökosit çıktı.
Geçmeyecek heralde bu lanet olasıca.

İesef 3 adet
Tarivid 1 kutu
Tetradox 1 kutu

İlaçlarını yazdı. Eylülde bir daha gel dedi.
maxcavalera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen maxcavalera »

kader48 yazdı:Merhaba Arkadaşlar

Zafer Hocanın yanından çıktım şimdi.
Prostat sıvısı tahlili : 8-10 lökosit çıktı.
Geçmeyecek heralde bu lanet olasıca.

İesef 3 adet
Tarivid 1 kutu
Tetradox 1 kutu

İlaçlarını yazdı. Eylülde bir daha gel dedi.
Lökositi korumak için sanırım ekstra supplrment kullanmak şart.Siteyi incelediğim kadarıyla bunu anladım.
Kadir Bey de bu şekilde korumuştu sanırım.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Sanırım haklısınız. Ek ilave takviyeler kullanmak gerekiyor. Bu hastalığa yakalanana kadar haberim yoktu bu hastalıktan. Kaderde varmış demek ki. Gonore neymiş, iğneyi hapı yersin geçer gider derdim. Ama öyle olmuyormuş sanırım. Ek suplement kullanıcam zaten. İlaçlar bitsin. Quercetin,bromelain,arı sütü, gibi.
maxcavalera

kader48 yazdı:Sanırım haklısınız. Ek ilave takviyeler kullanmak gerekiyor. Bu hastalığa yakalanana kadar haberim yoktu bu hastalıktan. Kaderde varmış demek ki. Gonore neymiş, iğneyi hapı yersin geçer gider derdim. Ama öyle olmuyormuş sanırım. Ek suplement kullanıcam zaten. İlaçlar bitsin. Quercetin,bromelain,arı sütü, gibi.
Ben şu anda ilaç kullandığım süreçte ek olarak propolis v5,Bromelain,ligone ve reflor probiyotik kullanıyorum.
İlaçlarla da kullanılabilir bana kalırsa.Hatta daha etkili olacağını düşünüyorum ilaç kullanırken bu takviyeleri almanın.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Bromelain ve propolis, arı sütü bende kullanmıştım. Sanırım benim ki denizden dolayı oldu. Geçenlerde denize girmiştim, 3 hafta önce felan. O yüzden nüks etti diye düşünüyorum. Bu defa daha dikkatli olup takviyeleri zamanında kullanacağım. Bakalım sonuç ne olacak.
maxcavalera

kader48 yazdı:Bromelain ve propolis, arı sütü bende kullanmıştım. Sanırım benim ki denizden dolayı oldu. Geçenlerde denize girmiştim, 3 hafta önce felan. O yüzden nüks etti diye düşünüyorum. Bu defa daha dikkatli olup takviyeleri zamanında kullanacağım. Bakalım sonuç ne olacak.
Tayildeyken ben de oldukça zorlanmıştım.Ağrılar zirve yapmıştı.Zafer hoca yasakladı denizi.Girersen de mayo ıslak durmak yok dedi..Eylüle kadar daha iyi olurum umarım diyorum.Balayı var :)
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

İlaçlarla ben takviye alacağım. Ben iesef iğneyi ilk defa deneyeceğim. Bakalım nasıl bir etkisi olacak. Prostat iltihabı oldum olası hiç iesef kullanmamıştım. Eğer faydası olursa bi ümidim bunda kaldı. Bakalım ne olacak.