ENDİŞE BİTTİĞİNDE SAĞLIK BİR ANDA DÜZELİR…

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

nette gördüm bu yazıyı hoşuma sizinlede paylaşmak istedim

Eğer sürekli hastalık yada nefret, kızgınlık ve olumsuzluk düşünceleri taşırsanız, bedeniniz bu düşünceleri fiziksel boyuta dönüştürecektir. Endişe, nefretten sonra insanın kendisine ölümcül zarar verdiği en kötü zihin aktivitesidir…
Endişe, nefret, korku, anksiyete, acı çekme, sabırsızlık, hırs, tamah, anlayışsızlık, yargılama ve suçlama gibi ürünleriyle birlikte bedene, hücresel boyutta saldırır. Bu koşullarda sağlıklı bedene sahi…p olmak imkansızdır.
Endişenin hiçbir anlamı, amacı yoktur. Ziyan edilmiş mental enerjidir. Endişe aynı zamanda bedene müthiş zarar veren biyokimyasal reaksiyon yaratır. Hazımsızlıktan, kalp krizine kadar her türlü hastalığa neden olur.

Neale Donald Walsc
Genco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: ENDİŞE BİTTİĞİNDE SAĞLIK BİR ANDA DÜZELİR…

Mesaj gönderen Genco »

Artık bende acaba diyorum,psikoloğamı görünsem gitmediğim doktor yaptırmadıgım test kalmadı 3 sene zaman kaybı ve 20 bin tl üzeri para harcadım bu hastalığa ama yok sonuç sıfır bi isim bile koyamiyorlar rahatsizligima.Bu hastalıktaki kişilerde zaten genelde bazı şeyler ortak özellik bendede var stres sürekli endişeli hissetme ve ileriki zamanı düşünme vs,birde bağışıklık sistemi zayıf olması.
Alfanso
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Alfanso »

Ağrı yanma kasılma olan bir insanda endişe nasıl bitebilir ki düzelme yolunda olan kişilerde endişe yavaş yavaş biter herkese geçmiş olsun.
Genco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Genco »

Alfanso yazdı:Ağrı yanma kasılma olan bir insanda endişe nasıl bitebilir ki düzelme yolunda olan kişilerde endişe yavaş yavaş biter herkese geçmiş olsun.
Aynı düşüncedeyim o batma ve 15 dk da bir idrara çıkarma hissi ile nasıl sinir stres endişe takıntı olmasın dışarı çıktığımda nerde lavabo bulabilirim matematiğini yaparak çıkıyoruz birşey okuduğumda beynim sürekli o batma hissinde hicbirseye tam anlamıyla konsantre olamıyorum.